Menu
Your Cart

Infantino اینفنتینو

کیسه غذا خوری کودک Infantinoاین کیسه غذا خوری مناسب برای ذخیره و سرو غذای کودک نوپا می باشد. این کیسه دارای یک دستگاه پر کن به شکل لوله است, غذا را ابتدا داخل این دستگاه ریخته و سپس با فشار دادن دستگاه غذا به داخل کیسه ریخته می شود. این کیسه مناسب برای پوره و یا غذای نرم می باشد. این کیسه را می تو..
274,000تومان
چراغ خواب طرح وال اینفنتینو Infantinoمناسب برای کودکان بالای 3 ماه جنس باله ها و دم وال پولیشی به همراه نور آرامش بخش  رنگ LED قابل تغییر  موزیکال  به کمک سه عدد باتری قلمی روشن می شود.   ..
313,000تومان
شیشه سرلاک خوری اینفنتینو Infantinoجنس شیشه سرلاک خوری پلاستیکی است. سرشیشه حالت پستانکی دارد. دارای درپوش پلاستیکی  محصول کشور چین  ..
94,000تومان
دندانگیر کودک Infantinoاین دندانگیر از دانه های رنگی با اشکال مختلف و بافت متفاوت ساخته شده است. در قسمت مرکز این دندانگیر یک توپ پلاستیکی وجود دارد که قابلیت چرخش دارد. این دندانگیر به دلیل رنگ های زیبا و متنوع و بافت های مختلف توجه کودک را جلب کرده و باعث سرگرمی او می شود. این دندانگیر باعث تحری..
47,000تومان
دندانگیر و جغجغه کودک Infantinoاین دندانگیر دارای شکل زیبا و رنگ های شاد می باشد. این دندانگیر و جغجغه دارای حلقه هایی از جنس لاستیک و دانه هایی از جنس پلاستیک می باشد. این دندانگیر باعث تسکین درد لثه های کودک می شود و سر و دانه های این جغجغه ایجاد صدا می کنند که توجه کودک را به خود جلب می کند. دن..
42,000تومان
دندانگیر میمون کودک Infantinoاین دندانگیر به شکل یک میمون بامزه و از پلاستیک و بدون مواد شیمیایی مضر ساخته شده است. دندانگیر میمون دارای فنجان مکش کوبیده می باشد که به راحتی به اکثر سطوح صاف متصل می شود. این دندانگیر دارای رنگ های زیبا و مهره های مختلف می باشد که توجه کودک را جلب می کند. دندانگیر ..
77,000تومان
جغجغه چرخشی کودک Infantinoجغجغه چرخشی دارای ساختار جذاب  و سرگرم کننده و همچنین دارای رنگ آمیزی شاد و جذابی می باشد. این جغجغه برای کودک بسیار سرگرم کننده و جذاب است. جغجغه چرخشی باعث افزایش هماهنگی بین دست و چشم های کودک و همچنین باعث تقویت مهارت های حرکتی, لامسه, بینایی و شنوایی کودک می شود.وی..
53,000تومان
جغجغه مارپیچی کودک Infantinoجغجغه مارپیچی دارای دانه های ریز رنگی است که با تکان دادن جغجغه به حرکت در می آیند و صدای زیبایی ایجاد می کنند که باعث توجه کودک می شوند. کودک از تماشای حرکت  و سقوط این دانه ها خسته نمی شود و یک سرگرمی مناسب برای او به شمار می رود. این جغجغه باعث توسعه مهارت های حرکتی ..
62,000تومان
بند پستانک جغجغه ای کودک Infantinoاین بند پستانک بسیار جذاب و رنگارنگ است و دارای مهره های مختلف رنگی می باشد. این بند پستانک جغجغه ای به راحتی به لباس کودک متصل می شود و از افتادن پستانک جلوگیری می کند. دانه های رنگی موجود در بند پستانک باعث تحریک بینایی کودک می شود و به کودک اجازه می دهد تا اشکا..
47,000تومان
اسباب بازی پوپت هشت پا و اسب آبی کودک Infantinoپوپت هشت پا و اسب آبی یک اسباب بازی مناسب حمام است. این اسباب بازی دارای دو عدد پوپت به شکل مکعب و شبیه به هشت پا و اسب آبی ساخته شده است. این پوپت ها حالت آب پاش دارند و یک سرگرمی بسیار مناسب برای کودک به شمارمی روند. اسباب بازی پوپت هشت پا و اسب آبی..
35,000تومان
اسباب بازی عروسک ویبره دار کودک Infantinoاین اسباب بازی از دو عروسک ویبره دار به شکل یک زنبور و یک خرگوش ساخته شده است. این اسباب بازی ها دارای رنگ های بسیار زیبایی هستند و از پارچه نرم ساخته شده اند. این اسباب بازی ایمن می باشد و به کودک آسیبی نمی رساند. این اسباب بازی حرکت می کند و هنگام حرکت یک..
124,000تومان
آویز موزیکال پرنده کودک Infantinoاین آویز پرنده موزیکال به شکل یک فلامینگو صورتی ساخته شده است. این آویز دارای چندین حلقه رنگارنگ پلاستیکی و یک دندانگیر می باشد. کودک می تواند با استفاده از این دندانگیر خارش لثه های خود را تسکین دهد. در قسمت بالای این آویز یک حلقه وجود دارد که کودک می تواند با کمک..
150,000تومان
نمايش 1 تا 12 از 62 (6 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات