منو
Your Cart

Blue-Box بلوباکس

چراغ خواب موزیکال بلوتوثی کودک Blue-boxاین چراغ خواب دارای نورLED , بلندگو بلوتوث با کیفیت بالا, 6 داستان, 25 آهنگ, 50 صدای طبیعی است و همچنین شامل یک برنامه رایگان با بیش از 20 داستان و 50 آهنگ در 5 زبان مختلف می باشد. شما می توانید از طریق بلوتوث با این برنامه رایگان ارتباط برقرار کنید. شما می ت..
449,000تومان
پوپت حیوانات کودک Blue-Boxاین اسباب بازی دارای 9 پوپت است که به شکل حیوانات مختلف زیبا ساخته شده است که هر کدام دارای یک رنگ خاصی است. این اسباب بازی از مواد لاستیکی با کیفیت بالا ساخته شده و همچنین ایمنی کودکان را فراهم می کند. این اسباب بازی مهارت های حرکتی و خلاقیت کودک را افزایش می دهد و یک اس..
163,000تومان
عروسک حمام طرح اردک بلوباکس Blue-Boxمناسب برای کودکان 6 تا 18 ماه جنس پلاستیک نرم قابل شناور شدن روی آب به راحتی در دست کودک قرار می گیرد. بسیار سرگرم کننده برای کودک در حمام تقویت مهارت حرکتی و هماهنگی بین دست و چشم کودک فاقد مواد مضر شیمیایی..
22,000تومان
ست قایق شناور کودک Blue-Boxاین اسباب بازی حمام دارای دو پشته مکعبی شکل و یک قایق است. این پشته ها را می توان بر روی آب به حالت شناور گذاشت و هم می توان آن ها را بر روی قایق گذاشت. این اسباب بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب است و کودک می تواند با این اسباب بازی حمام لذت بخشی داشته باشد.ویژگی محصول :..
48,000تومان
دندانگیر و جغجغه کودک Blue-Boxاین اسباب بازی به شکل یک مثلث است که وقتی جمع می شود به صورت یک هرم در می آید. هر طرف این مثلث دارای یک بازی و بار معنایی است. این اسباب بازی دارای سه قسمت مختلف است. یک طرف این مثلث یک آینه است, طرف دیگر یک دخمه پر پیچ و خم با مهره های کوچک و طرف دیگر یک محفظه با یک ..
62,000تومان
دندانگیر طرح پروانه بلوباکس Blue-Boxمناسب برای کودکان بالای 3 ماه قابل اتصال به کالسکه به عنوان آویز 6 عدد دندانگیر که به هم متصل می شوند. دارای رنگ های شاد و جذاب  به راحتی در دست کودک قرار می گیرد. ابعاد 15.8*3.5*20.5  فاقد هر گونه مواد مضر شیمیایی..
44,000تومان
آویز مارپیچ میمون کودک Blue-Boxاین آویز بسیار سرگرم کننده و جالب است که شامل سه حیوان می باشد و به راحتی به تخت و کالسکه وصل می شود. آویز مارپیچ میمون به دلیل داشتن چهره های رنگارنگ توجه کودک را به خود جلب می کند و باعث سرگرم شدن کودک می گردد و همچنین سبب افزایش درک حسی کودک می شود و مهارت های حرک..
150,000تومان
حلقه هوش فیل کودک Blue-Boxاین اسباب بازی برای کودکان بسیار سرگرم کننده و جذاب است و یک مجموعه عالی برای یادگیری بازی بسکتبال به شمار می رود. این اسباب بازی شامل دو توپ رنگی و درخشان می باشد و کودکان می توانند یک توپ را به دلخواه به داخل سبد پرتاپ کنند و سپس عناصر رنگی چرخش و جمع آوری امتیازات را ت..
138,000تومان
جغجغه دایره ای بلوباکس Blue-Boxمناسب برای کودکان بالای شش ماه قابل شستشو قابل استفاده در حمام دارای چندین دندانگیر کودک به راحتی می تواند آن را در دست گیرد. دارای رنگ های شاد و جذاب فاقد هر گونه مواد مضر شیمیایی..
107,000تومان
آویز بازی نوزاد Blue-Boxاین اسباب بازی دارای 12 فعالیت مختلف برای کمک به رشد و نگه داشتن نوزادان و کودکان نو پا می باشد و همچنین دارای چراغ های سرگرم کننده و موسیقی و یک دسته برای حمل آسان آن می باشد. این اسباب بازی بسیار خلاقانه است و به مراحل رشد کودک کمک فراوانی می کند و همچنین دارای رنگ های زی..
363,000تومان
کامیون حمل پازل بلوباکس Blue-Boxمناسب برای کودکان 18 تا 36 ماه بار کامیون یک جعبه ابزار که شامل ابزارهایی مانند پیچ,مهره, چکش و آچار و .. می باشد. دارای رنگ های شاد و جذاب و سرگرم کننده ابعاد 26.67*22.9*58.42 سانتی متر فاقد هر گونه مواد مضر شیمیایی..
413,000تومان
گلف و تمساح کودک Blue-Box
ناموجود
گلف و تمساح کودک Blue-Boxاین اسباب بازی به کودکان کمک می کند تا هم ورزش گلف را یاد بگیرند و هم درک بهتری نسبت به این ورزش داشته باشند. این اسباب بازی شامل یک باشگاه, دو توپ گلف و گلف باز می شود. گلف و تمساح یک اسباب بازی عالی برای مهارت های خوب حرکتی و تحریک حواس است.ویژگی محصول : کمک به یادگیری..
124,000تومان
پوپت حیوانات اردک رنگی کودک Blue-Box
ناموجود
پوپت حیوانات اردک رنگی کودک Blue-Boxاین اسباب بازی شامل سه ارک با رنگ های شاد و متنوع است. این پوپت ها را می توان در وان حمام بر روی آب گذاشت . پوپت حیوانات برای کودک بسیار سرگرم کننده و جذاب است و کودک می تواند با فشار دادن این پوپت ها با آن ها بازی کند و حمام کردن لذت بخشی داشته باشد.ویژگی..
22,000تومان
پوپت حمام بلوباکس Blue-Box طرح قایق
ناموجود
پوپت حمام بلوباکس Blue-Box طرح قایقنوزاد بالای سه ماه هر چیزی را که بتواند در دست می گیرد و دوست دارد صدای آن را دربیاورد. این نوع اسباب بازی برای بازی در وان حمام بسیار مناسب هستند و اغلب نوزادان لذت می برند.عروسک حمام می تواند دوست خوبی در موقع حمام کردن برای نوزاد باشد.ویژگی این محصول..
71,500تومان
پوپت اردک و تور کودک Blue-Box
ناموجود
پوپت اردک و تور کودک Blue-Boxاین اسباب بازی یک حمام خسته کننده و روزمره را به یک زمان فوق العاده و پر از شادی و هیجان تبدیل می کند. این پوپت ها در آب شناور می شوند و کودک می تواند در حین حمام کردن با این پوپت ها بازی کند و سرگرم شود. این اسباب بازی شامل دو پوپت و یک تور با دو جوجه اردک-فنجان مکش م..
48,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 84 (6 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات