Menu
Your Cart

Blue-Box بلوباکس

کامیون حمل پازل بلوباکس Blue-Boxمناسب برای کودکان 18 تا 36 ماه بار کامیون یک جعبه ابزار که شامل ابزارهایی مانن پیچ,مهره, چکش و آچار و .. می باشد. دارای رنگ های شاد و جذاب و سرگرم کننده ابعاد 26.67*22.9*58.42 سانتی متر فاقد هر گونه مواد مضر شیمیایی..
413,000تومان
فرمان جلو کالسکه کودک Blue-Boxاین اسباب بازی را می توان به جلو کالسکه و یا صندلی ماشین نصب کرد. این اسباب بازی از فرمان, اهرم دنده و کلید اشتعال چرخ دنده تشکیل شده است. این اسباب بازی باعث توسعه حواس کودک می شود و بسیار سرگرم کننده و جذاب است و دیگر کودک در کالسکه احساس خستگی نمی کند.ویژگی محصول..
123,000تومان
عروسک حمام طرح پنگوئن بلوباکس Blue-Boxمناسب برای کودکان بالای شش ماه دارای یک شناور طرح پنگوئن به همراه دو عدد پنگوئن که قابلیت پاشیدن آب دارند. بسیار سرگرم کننده برای کودک برای رفتن به حمام جنس پلاستیک نرم دارای صدای سوتی ابعاد 112*136*190 میلی متر وزن 195 گرم فاقد هر گونه مواد مضر شیمیا..
48,000تومان
دندانگیر طرح پروانه بلوباکس Blue-Boxمناسب برای کودکان بالای 3 ماه قابل اتصال به کالسکه به عنوان آویز 6 عدد دندانگیر که به هم متصل می شوند. دارای رنگ های شاد و جذاب  به راحتی در دست کودک قرار می گیرد. ابعاد 15.8*3.5*20.5  فاقد هر گونه مواد مضر شیمیایی..
44,000تومان
دایناسور دسته دار کودک Blue-Boxاین اسباب بازی دارای یک دسته ی بلند و 3 توپ رنگارنگ است و به شکل یک تمساح می باشد. کودک می تواند با استفاده از دسته این اسباب بازی را به حرکت درآورد, با فشاری که به دسته وارد می شود تمساح توپ های روی زمین را می بلعد و از قسمت پشتی این توپ ها خارج می شوند که کودک می ت..
188,000تومان
حلقه هوش فیل کودک Blue-Boxاین اسباب بازی برای کودکان بسیار سرگرم کننده و جذاب است و یک مجموعه عالی برای یادگیری بازی بسکتبال به شمار می رود. این اسباب بازی شامل دو توپ رنگی و درخشان می باشد و کودکان می توانند یک توپ را به دلخواه به داخل سبد پرتاپ کنند و سپس عناصر رنگی چرخش و جمع آوری امتیازات را ت..
138,000تومان
حلقه دندانگیر حلزون و پروانه کودک Blue-Boxاین حلقه دندانگیر دارای 4 شکل مختلف است که شبیه به یک حلزون, زنبور, لیدی باگ و پروانه می باشد و دارای رنگ های زیبایی است. حلقه دندانگیر را به راحتی می توان بر روی صندلی ماشین و یا کالسکه قرار داد فقط باید دکمه سبز رنگ در بالای محصول را فشار دهید تا سربند ب..
37,000تومان
جغجغه کرم ابریشم کودک Blue-Boxاین اسباب بازی هم برای سرگرمی کودک و هم برای توسعه مهارت های حرکتی طراحی شده است. این اسباب بازی از پلاستیک و نیمه ی بالای آن از پلاستیک شفاف ساخته شده است به گونه ای که کودک می تواند حرکت دانه ها را در اسباب بازی مشاهده کند. هر یک از قطعات این کرم ابریشم دارای رنگ خا..
69,000تومان
جغجغه دایره ای بلوباکس Blue-Boxمناسب برای کودکان بالای شش ماه قابل شستشو قابل استفاده در حمام دارای چندین دندانگیر کودک به راحتی می تواند آن را در دست گیرد. دارای رنگ های شاد و جذاب فاقد هر گونه مواد مضر شیمیایی..
107,000تومان
جاگزاری اشکال آفتاب پرست کودک Blue-Boxاین اسباب بازی رنگارنگ علاوه بر سرگرم کردن کودک برای توسعه مهارت های حسی کودک بسیار مفید است. این اسباب بازی دارای 4 بلوک با شکل، رنگ و بافت متفاوت است. اگر کودک یکی از 4 بلوک را در جای مناسب قرار دهد لئون رنگ آخرین بلوک مبهم را دریافت می کند. این اسباب بازی ه..
313,000تومان
آویز بازی نوزاد Blue-Boxاین اسباب بازی دارای 12 فعالیت مختلف برای کمک به رشد و نگه داشتن نوزادان و کودکان نو پا می باشد و همچنین دارای چراغ های سرگرم کننده و موسیقی و یک دسته برای حمل آسان آن می باشد. این اسباب بازی بسیار خلاقانه است و به مراحل رشد کودک کمک فراوانی می کند و همچنین دارای رنگ های زی..
363,000تومان
گلف و تمساح کودک Blue-Boxاین اسباب بازی به کودکان کمک می کند تا هم ورزش گلف را یاد بگیرند و هم درک بهتری نسبت به این ورزش داشته باشند. این اسباب بازی شامل یک باشگاه, دو توپ گلف و گلف باز می شود. گلف و تمساح یک اسباب بازی عالی برای مهارت های خوب حرکتی و تحریک حواس است.ویژگی محصول : کمک به یادگیری..
124,000تومان
نمايش 1 تا 12 از 84 (7 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات