Menu
Your Cart

Lovi لاوی

برس شیشه شور و سرشیشه شور لاوی Lovi برس شیشه شور و سرشیشه شور لاوی Lovi
موجود نمی باشد
برند: Lovi لاوی
برس شیشه شور و سرشیشه شور لاوی Lovi مناسب برای سایزهای مختلف شیشه شیر حالت منحنی آن به شما کمک می کند که به راحتی داخل شیشه را بشویید. انتهای نرم برس برای شستشوی سرشیشه مناسب است. فاقد هر گونه مواد مضر شیمیایی    ..
100,000تومان
بند پستانک  لاوی مدل رترو بیبی Lovi بند پستانک  لاوی مدل رترو بیبی Lovi
موجود نمی باشد
برند: Lovi لاوی
بند پستانک طرح Retro Baby لاوی Lovi بند پستانک لاوی مدل روز و شب  Lovi با  طراحی زیبا قابلیت اتصال به پستانک لاوی و یا برندهای دیگر پستانک را دارد. فاقد مواد شیمیایی مضر و BPA free    ..
65,000تومان
برند: Lovi لاوی
بند پستانک لاوی مدل روز و شب  Lovi   بند پستانک لاوی مدل روز و شب  Lovi با  طراحی زیبا قابلیت اتصال به پستانک لاوی و یا برندهای دیگر پستانک را دارد. فاقد مواد شیمیایی مضر و BPA free    ..
65,000تومان
برند: Lovi لاوی
رابط سینه سیلیکونی لاوی Lovi از هر گونه زخم شدن و آسیب به سینه جلوگیری می کند. رابط سینه لاوی مزه شیر مادر را تغییر نمی دهد و همان لذت شیر مادر و طبیعی بودن را برای کودک نگه می دارد. بسیار نرم می باشد  و در زمان استفاده مادر را اذیت نمی کند.  ..
70,000تومان
برند: Lovi لاوی
ست شیردوش برقی و دستی لاوی Lovi دوران بعد از زایمان یک دوران سخت برای مادران می باشد, مخصوصا مادرانی که برای اولین بار صاحب فرزند می شوند .  یکی از سختی های این دوران نبود شیرکافی مادر, نیامدن شیر مادر می باشد .  همچنین گاهی فک نوزادان به اندازه ی کافی که باید قوی نمی باشد و بنابراین نوزاد ..
1,850,000تومان
برند: Lovi لاوی
سرشیشه بالای صفر ماه لاوی Lovi سرشیشه بالای صفر ماه سرشیشه لاوی نتیجه تحقیقات پزشکان گفتار درمانی می باشد. سرشیشه شبیه به سینه مادر است و کودک می تواند همزمان از سینه مادر و شیشه شیر تغذیه کند. سرشیشه بسیار نرم است که به راحتی داخل دهان کودک می شود و کلیه بخش های ماهیچه های دهان کودک را تقویت ..
70,000تومان
برند: Lovi لاوی
سرشیشه دینامیکی تنظیمی لاوی Lovi با یک سرشیشه می توانید هر سه اندازه میزان شیر را تنظیم و به کودک خود بدهید. روی سرشیشه سه اندازه ی 1 و 2و 3 نوشته شده است که هر عدد که روبه روی بینی کودک باشد میزان ریزش مایع از شیشه را تنظیم می کند. سرشیشه لاوی نتیجه تحقیقات پزشکان گفتار درمانی می باشد. سرشیشه..
70,000تومان
برند: Lovi لاوی
سرشیشه سوپرونت 3 ماه به بالا لاوی Lovi سرشیشه دو سوراخه سرشیشه لاوی نتیجه تحقیقات پزشکان گفتار درمانی می باشد. سرشیشه بسیار نرم است که به راحتی داخل دهان کودک می شود و کلیه بخش های ماهیچه های دهان کودک را تقویت می کند. پایه این سرشیشه محکم و پهن است و به خوبی حالت منحنی پایه آن، لب کودک را حما..
70,000تومان
برند: Lovi لاوی
سرشیشه سوپرونت 6 ماه به بالا لاوی Lovi سرشیشه سه سوراخه سرشیشه لاوی نتیجه تحقیقات پزشکان گفتار درمانی می باشد. سرشیشه بسیار نرم است که به راحتی داخل دهان کودک می شود و کلیه بخش های ماهیچه های دهان کودک را تقویت می کند. پایه این سرشیشه محکم و پهن است و به خوبی حالت منحنی پایه آن، لب کودک را حما..
70,000تومان
برند: Lovi لاوی
سرشیشه سوپرونت 9 ماه به بالا لاوی lovi سرشیشه چهار سوراخه سرشیشه لاوی نتیجه تحقیقات پزشکان گفتار درمانی می باشد. سرشیشه بسیار نرم است که به راحتی داخل دهان کودک می شود و کلیه بخش های ماهیچه های دهان کودک را تقویت می کند. پایه این سرشیشه محکم و پهن است و به خوبی حالت منحنی پایه آن، لب کودک را ح..
70,000تومان
برند: Lovi لاوی
شیرخوری 150 میل با درپوش استریل کننده لاوی Lovi مناسب برای کودکان از بدو تولد یک سوراخه با جریان متوسط ضد نفخ شبیه سینه مادر  89 % از پزشکان استفاده از این شیشه شیر را توصیه می کنند. نحوه استریل کردن: داخل درپوش کمی آب ریخته و سرشیشه را داخل آن قرار داده و داخل مایکرویو می گذاریم بعد از 90 ..
100,000تومان
برند: Lovi لاوی
شیردوش دستی لاوی Lovi دوران بعد از زایمان یک دوران سخت برای مادران می باشد, مخصوصا مادرانی که برای اولین بار صاحب فرزند می شوند .  یکی از سختی های این دوران نبود شیرکافی مادر, نیامدن شیر مادر می باشد .  همچنین گاهی فک نوزادان به اندازه ی کافی که باید قوی نمی باشد و بنابراین نوزاد قادر به مک..
780,000تومان
نمايش 1 تا 12 از 49 (5 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات