سبد خرید

Lovi لاوی

برند: Lovi لاوی
پد سینه روز و شب 40 عددی لاوی Loviپد سینه دارای ژل جذب کننده و قدرت بالا پد سینه دارای شکل آناتومیک می باشد که استفاده از آن بسیار راحت می باشد...
132,500تومان
برند: Lovi لاوی
شیشه شیرلاوی طلقی 250 میل  وایدنک  مدل سوپرونت  با درپوش استریل کننده  Lovi مناسب برای کودکان بالای 3 ماه  استریل کردن سریع و آسان این شیشه شیر برای کودکانی که از شیر مادر هم تغذیه می کنند نیز مناسب است. سرشیشه این شیشه ها، نوع مکش کودک را از سینه مادر به شیرخوری تغییر نمی دهد وکودک..
165,000تومان
برند: Lovi لاوی
سرشیشه سوپرونت 9 ماه به بالا لاوی loviسرشیشه چهار سوراخه سرشیشه لاوی نتیجه تحقیقات پزشکان گفتار درمانی می باشد. سرشیشه بسیار نرم است که به راحتی داخل دهان کودک می شود و کلیه بخش های ماهیچه های دهان کودک را تقویت می کند. پایه این سرشیشه محکم و پهن است و به خوبی حالت منحنی پایه آن، لب کود..
90,000تومان
برند: Lovi لاوی
رابط سینه سیلیکونی لاوی Loviاز هر گونه زخم شدن و آسیب به سینه جلوگیری می کند. رابط سینه لاوی مزه شیر مادر را تغییر نمی دهد و همان لذت شیر مادر و طبیعی بودن را برای کودک نگه می دارد. بسیار نرم می باشد  و در زمان استفاده مادر را اذیت نمی کند.  ..
91,000تومان
برند: Lovi لاوی
بند پستانک لاوی مدل روز و شب  Lovi بند پستانک لاوی مدل روز و شب  Lovi با  طراحی زیبا قابلیت اتصال به پستانک لاوی و یا برندهای دیگر پستانک را دارد. فاقد مواد شیمیایی مضر و BPA free  ..
82,500تومان
برند: Lovi لاوی
شیشه شیرلاوی طلقی 250 میل وایدنک مدل سوپرونت Loviمناسب برای کودکان از سه ماه به بالا این شیشه شیر دو سوراخه و حجم 250 میل می باشد. این شیشه شیر برای کودکانی که از شیر مادر هم تغذیه می کنند نیز مناسب است. سرشیشه این شیشه ها، نوع مکش کودک را از سینه مادر به شیرخوری تغییر نمی دهد وکودک می ..
150,000تومان
برند: Lovi لاوی
پستانک دو عددی 3-0 ماه شبرنگ طرح دار Loviاز لایه سیلیکون بهداشتی تهیه شده است. این پستانک بر اساس ریتم مکیدن کودک تغییر شکل می دهد. حالت خاص سر پستانک، همانند سر سینه مادر است. حالت منحنی پشت پستانک به تنفس آسان کودک کمک می کند. دارای منافذی است که عبور هوا را آسان می کند و به پوست حس..
95,000تومان
برند: Lovi لاوی
لیوان آبمیوه خوری لاوی ضد چکه مدل هات اند کلد  ارغوانی  150 میل Loviویژگی ها:لیوان آبمیوه خوری لاوی مناسب برای کودکان بالای 6 ماه می باشد که می خواهند نوشیدن مایعات را فرا گیرند.  لیوان دسته دار لاوی به راحتی در دستان کوچولوها قرار می گیرد. به لثه کودک آسیب نمی رساند. حجم لیوان 150 ..
75,000تومان
برند: Lovi لاوی
شیشه شیر پیرکس طرح دار 150میل لاوی Loviمناسب برای کودکان از بدو تولد بسیار شفاف است. صد در صد BPA free می باشد که کاملا برای کودک بی ضرر است. همزمان با تغذیه شیر مادر کودک می تواند از این شیرخوری استفاده کند، چرا که حالت سرشیشه به گونه ای است که کودک احساس تغذیه با سینه مادر را خواهد دا..
137,000تومان
برند: Lovi لاوی
پستانک دو عددی 3-0 ماه طرح Marine قرمز-سرمه ای لاوی Loviاز لایه سیلیکون بهداشتی تهیه شده است. این پستانک بر اساس ریتم مکیدن کودک تغییر شکل می دهد. حالت خاص سر پستانک، همانند سر سینه مادر است. حالت منحنی پشت پستانک به تنفس آسان کودک کمک می کند. دارای منافذی است که عبور هوا را آسان می ک..
95,000تومان
برند: Lovi لاوی
لیوان آبمیوه خوری لاوی ضد چکه مدل فولکی فیروزه ای 250 میل Loviویژگی ها:لیوان آبمیوه خوری لاوی مناسب برای کودکان بالای 12 ماه می باشد که می خواهند نوشیدن مایعات را فرا گیرند.  لیوان دسته دار لاوی به راحتی در دستان کوچولوها قرار می گیرد. به لثه کودک آسیب نمی رساند. حجم لیوان 250 میل م..
85,000تومان
برند: Lovi لاوی
شیشه شیر لاوی طلقی 150 میل مدیکال مدل سوپرونت Loviویژگی ها:مناسب برای کودکان از بدو تولد سرشیشه تک سوراخه می باشد. ضدنفخ این شیشه شیر بسیار مقاوم بوده و به راحتی استریل می شود. این شیشه شیر برای کودکانی که از شیر مادر هم تغذیه می کنند نیز مناسب است. سرشیشه این شیشه ها، نوع مکش ک..
165,000تومان
برند: Lovi لاوی
شیشه شیر لاوی طلقی 250 میل  وایدنک  مدل سوپرونت  با درپوش استریل کننده Lovi مناسب از بدو تولد استریل کردن سریع و آسان این شیشه شیر دارای درپوشی است که برای استریل کننده سرشیشه استفاده می شود این شیشه شیر برای کودکانی که از شیر مادر هم تغذیه می کنند نیز مناسب است. سرشیشه این شیشه ه..
140,000تومان
برند: Lovi لاوی
شیرخوری 150 میل با درپوش استریل کننده لاوی Loviمناسب برای کودکان از بدو تولد یک سوراخه با جریان متوسط ضد نفخ شبیه سینه مادر  89 % از پزشکان استفاده از این شیشه شیر را توصیه می کنند. نحوه استریل کردن: داخل درپوش کمی آب ریخته و سرشیشه را داخل آن قرار داده و داخل مایکرویو می گذاریم ب..
100,000تومان
برند: Lovi لاوی
پستانک دو عددی 6-3 ماه شبرنگ طرح دار لاوی Loviاز لایه سیلیکون بهداشتی تهیه شده است. این پستانک بر اساس ریتم مکیدن کودک تغییر شکل می دهد. حالت خاص سر پستانک، همانند سر سینه مادر است. حالت منحنی پشت پستانک به تنفس آسان کودک کمک می کند. دارای منافذی است که عبور هوا را آسان می کند و به پو..
95,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 49 (4 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات