منو
Your Cart

Motherly مادرلی

مینی واش مادرلی Motherly رنگ صورتی مدل SH-MW2701این مینی واش دارای 4 رنگ متفاوت می باشد. بدنه آن مقاوم بوده و از جنس کامپوزیت ساخته شده است. مینی واش مادرلی دارای سبد خشک کن جداگانه برای آبگیری لباس ها پس از شستشو و همچنین دارای تایمر دو زمانه شستشو و آبگیری می باشد.ویژگی محصول: ظرفیت متغیر تا..
578,000تومان
مینی واش مادرلی Motherly رنگ سفید مدل SH-MW2701این مینی واش دارای 4 رنگ متفاوت می باشد. بدنه آن مقاوم بوده و از جنس کامپوزیت ساخته شده است. مینی واش مادرلی دارای سبد خشک کن جداگانه برای آبگیری لباس ها پس از شستشو و همچنین دارای تایمر دو زمانه شستشو و آبگیری می باشد.ویژگی محصول: ظرفیت متغیر تا7..
578,000تومان
مینی واش مادرلی Motherly رنگ سفید صورتی مدل SH-MW38820این مینی واش دارای بدنه آن مقاوم بوده و از جنس کامپوزیت ساخته شده است. این نوع مینی واش مادرلی مجهز به پایه لرزه گیر می باشد که در سطوح شیب دار و سرامیکی قابل استفاده است. همچنین این مینی واش دارای اهرم تخلیه و مجهز به چرخ می باشد که کار جا به ..
978,000تومان
مینی واش مادرلی Motherly رنگ سفید صورتی مدل SH-MW38810این مینی واش دارای بدنه آن مقاوم بوده و از جنس کامپوزیت ساخته شده است. این نوع مینی واش مادرلی مجهز به پایه لرزه گیر می باشد که در سطوح شیب دار و سرامیکی قابل استفاده است. همچنین این مینی واش دارای اهرم تخلیه و مجهز به چرخ می باشد که کار جا به ..
908,000تومان
مینی واش مادرلی Motherly رنگ سفید صورتی مدل SH-MW27520این مینی واش دارای بدنه آن مقاوم بوده و از جنس کامپوزیت ساخته شده است. این نوع مینی واش مادرلی مجهز به پایه لرزه گیر می باشد که در سطوح شیب دار و سرامیکی قابل استفاده است.ویژگی محصول:  ظرفیت متغیر تا 2.7 کیلوگرم لباس. - بدنه مقاوم ازجنس کام..
598,000تومان
مینی واش مادرلی Motherly رنگ سفید صورتی مدل SH-MW27210این مینی واش دارای بدنه آن مقاوم بوده و از جنس کامپوزیت ساخته شده است. این نوع مینی واش مادرلی مجهز به پایه لرزه گیر می باشد که در سطوح شیب دار و سرامیکی قابل استفاده است.ویژگی محصول: ظرفیت متغیر تا 2.7 کیلوگرم لباس. - بدنه مقاوم ازجنس کامپ..
568,000تومان
مینی واش مادرلی Motherly رنگ سفید آبی مدل SH-MW38820این مینی واش دارای بدنه آن مقاوم بوده و از جنس کامپوزیت ساخته شده است. این نوع مینی واش مادرلی مجهز به پایه لرزه گیر می باشد که در سطوح شیب دار و سرامیکی قابل استفاده است. همچنین این مینی واش دارای اهرم تخلیه و مجهز به چرخ می باشد که کار جا به جا..
978,000تومان
مینی واش مادرلی Motherly رنگ سفید آبی مدل SH-MW38810این مینی واش دارای بدنه آن مقاوم بوده و از جنس کامپوزیت ساخته شده است. این نوع مینی واش مادرلی مجهز به پایه لرزه گیر می باشد که در سطوح شیب دار و سرامیکی قابل استفاده است. همچنین این مینی واش دارای اهرم تخلیه و مجهز به چرخ می باشد که کار جا به جا..
908,000تومان
مینی واش مادرلی Motherly رنگ سفید آبی مدل SH-MW27520این مینی واش دارای بدنه آن مقاوم بوده و از جنس کامپوزیت ساخته شده است. این نوع مینی واش مادرلی مجهز به پایه لرزه گیر می باشد که در سطوح شیب دار و سرامیکی قابل استفاده است.ویژگی محصول:  ظرفیت متغیر تا 2.7 کیلوگرم لباس. - بدنه مقاوم ازجنس کامپو..
598,000تومان
مینی واش مادرلی Motherly رنگ سفید آبی مدل SH-MW27210این مینی واش دارای بدنه آن مقاوم بوده و از جنس کامپوزیت ساخته شده است. این نوع مینی واش مادرلی مجهز به پایه لرزه گیر می باشد که در سطوح شیب دار و سرامیکی قابل استفاده است.ویژگی محصول: ظرفیت متغیر تا 2.7 کیلوگرم لباس. - بدنه مقاوم ازجنس کامپوز..
568,000تومان
مینی واش مادرلی Motherly رنگ سبز مدل SH-MW2701این مینی واش دارای 4 رنگ متفاوت می باشد. بدنه آن مقاوم بوده و از جنس کامپوزیت ساخته شده است. مینی واش مادرلی دارای سبد خشک کن جداگانه برای آبگیری لباس ها پس از شستشو و همچنین دارای تایمر دو زمانه شستشو و آبگیری می باشد.ویژگی محصول: ظرفیت متغیر تا7/..
578,000تومان
مینی واش مادرلی Motherly رنگ آبی مدل SH-MW2701این مینی واش دارای 4 رنگ متفاوت می باشد. بدنه آن مقاوم بوده و از جنس کامپوزیت ساخته شده است. مینی واش مادرلی دارای سبد خشک کن جداگانه برای آبگیری لباس ها پس از شستشو و همچنین دارای تایمر دو زمانه شستشو و آبگیری می باشد.ویژگی محصول: ظرفیت متغیر تا7/..
578,000تومان
نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات