سبد خرید

CBX سی بی ایکس

کالسکه سی بی ایکس CBX به همراه کریر شیما Shima رنگ خاکستری مدل ETUاین ست شامل یک کالسکه و کریر می باشد. کالسکه قابلیت جمع شدن دارد و همچنین زیرپایی آن نیز قابل تنظیم می باشد. این کالسکه دارای سایبان، ساک حمل کالسکه، سبد و کاور باران می باشد.ویژگی محصول: این ست برای کودکان از بدو تولد..
6,300,000تومان
کالسکه سی بی ایکس CBX به همراه کریر Aton رنگ مشکی مدل ETUاین ست شامل یک کالسکه و کریر می باشد. کالسکه قابلیت جمع شدن دارد و همچنین زیرپایی آن نیز قابل تنظیم می باشد. این کالسکه دارای سایبان، ساک حمل کالسکه، سبد و کاور باران می باشد.ویژگی محصول: این ست برای کودکان از بدو تولد و ظرفیت ..
6,300,000تومان
کالسکه رنگ مشکی سی بی ایکس CBX مدل ETUاین کالسکه قابلیت جمع شدن دارد و همچنین زیرپایی آن نیز قابل تنظیم می باشد. این کالسکه دارای سایبان، ساک حمل کالسکه، سبد و کاور باران می باشد. برای کودکان از بدو تولد و ظرفیت وزنی 22 کیلوگرم مناسب می باشد.ویژگی محصول: این کالسکه برای کودکان از بد..
4,400,000تومان
کالسکه رنگ خاکستری سی بی ایکس CBX مدل ETUاین کالسکه قابلیت جمع شدن دارد و همچنین زیرپایی آن نیز قابل تنظیم می باشد. این کالسکه دارای سایبان، ساک حمل کالسکه، سبد و کاور باران می باشد. برای کودکان از بدو تولد و ظرفیت وزنی 22 کیلوگرم مناسب می باشد.ویژگی محصول: این کالسکه برای کودکان از بدو ..
4,400,000تومان
کالسکه رنگ طوسی سی بی ایکس CBX مدل Onidaاین کالسکه مناسب برای کودکان از بدو تولد تا 4 سالگی می باشد. کالسکه مدل Onida دارای قابلیت تبدیل نشیمنگاه به کریکات می باشد، همچنین قابلیت تنظیم تکیه گاه دراز کش در دو موقعیت متفاوت را دارا می باشد.ویژگی محصول:مناسب برای کودکان از بدو تولد تا 4 سالگیدارای سبد..
5,200,000تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات