سبد خرید

Playgro پلی گرو

مبل و غلط گیر بادی پلی گرو Playgroمبل و غلط گیر بادی دارای بافت ها و اشکال گوناگونی است و همچنین دارای اسباب بازی های قابل جدا شدن و یک سینی می باشد. این غلط گیر دارای رنگ های شاد و زیبایی است که کودک را سرگرم می کند. این غلط گیر به کودک شما کمک می کند تا بنشیند و همچنین به پیشرفت حواس و مهارت های ح..
633,000تومان
عروسک گیره دار ملودی گربه صورتی پلی گرو Playgroاین عروسک به شکل یک گربه صورتی ساخته شده و همچنین دارای یک گیره است که به کمک آن می توان عروسک را به دسته کالسکه و کریر متصل کرد. این عرو سک دارای رنگ های شاد زیبایی است و همچنین دارای یک استوانه می باشد که حاوی زنگ می باشد و هنگام تکان دادن عروسک ..
127,400تومان
عروسک گیره دار ملودی گربه آبی پلی گرو Playgroاین عروسک به شکل یک گربه آبی ساخته شده و همچنین دارای یک گیره است که به کمک آن می توان عروسک را به دسته کالسکه و کریر متصل کرد. این عرو سک دارای رنگ های شاد زیبایی است و همچنین دارای یک استوانه می باشد که حاوی زنگ می باشد و هنگام تکان دادن عروسک به ص..
127,400تومان
عروسک گیره دار جغجغه ای گوزن پلی گرو Playgroاین عروسک جغجغه ای به شکل یک گوزن زیبا ساخته شده است و همچنین دارای یک گیره می باشد که به کمک به آن می توان عروسک را به دسته کالسکه و کریر متصل کرد. این عروسک گیره دار دارای رنگ های زیبا و شاد است و دارای جغجغه می باشد که با تکان د..
139,000تومان
عروسک گیره دار جغجغه ای گورخر پلی گرو Playgroاین عروسک جغجغه ای به شکل یک گورخر زیبا ساخته شده است و همچنین دارای یک گیره می باشد که به کمک به آن می توان عروسک را به دسته کالسکه و کریر متصل کرد. این عروسک گیره دار دارای رنگ های زیبا و شاد است و دارای جغجغه می باشد که با تکان..
139,000تومان
عروسک سوسیسی گوره خر سوتی کودک پلی گرو Playgroاین عروسک سوسیسی به شکل گورخر ساخته شده و دارای رنگ های متنوعی است که توجه کودک را جلب می کند. هنگامی که شکم عروسک را فشار می دهید صدایی ایجاد می شود که کودک شما را سرگرم می کند. عروسک سوسیسی گورخر به تقویت حواس بینایی، شنوایی و لامسه کودک کمک می کند و ه..
85,800تومان
عروسک سوسیسی شیر سوتی کودک پلی گرو Playgroاین عروسک سوسیسی به شکل شیر ساخته شده و دارای رنگ های متنوعی است که توجه کودک را جلب می کند. هنگامی که شکم عروسک را فشار می دهید صدایی ایجاد می شود که کودک شما را سرگرم می کند. عروسک سوسیسی شیر به تقویت حواس بینایی، شنوایی و لامسه کودک کمک می کند و همچن..
85,800تومان
عروسک اسبی حلقه و مهره صورتی پلی گرو Playgro
برترین برندها
عروسک اسبی حلقه و مهره صورتی پلی گرو Playgroاین عروسک که به شکل یک اسب زیبا صورتی رنگ ساخته شده باعث تقویت مهارت های حرکتی کودک مش ود. همچنین دارای یک حلقه و چندین مهره ی رنگارنگ است که با تکان دادن عروسک صدایی ایجاد می کند و باعث سرگرم شدن کودک می شود. این اسباب بازی باعث تقویت حس شنوایی، بینا..
182,000تومان
عروسک 10 اینچی آویزدار پروانه پلی گرو Playgroاین عروسک آویزدار به شکل یک پروانه زیبا ساخته شده و دارای رنگ های بسیار زیبا و شادی است که کودک را سرگرم می کند. این عروسک را می توان به کالسکه و کریر متصل کرد. عروسک آویزدار دارای یک آینه و حلقه های رنگارنگی است که این حلقه ها دندانگیر می باشد و به تسکین..
236,600تومان
توپ جغجغه ای راگبی کودک پلی گرو Playgroتوپ راگبی از پارچه ی مخملی و بسیار نرم ساخته شده است. این توپ دارای رنگ قرمز زیبایی است که توجه کودک را به خود جلب می کند. توپ جغجغه ای راگبی باعث تقویت حس شنوایی و حس بینایی کودک می شود و همچنین باعث توسعه مهارت های حرکتی کودک می شود.ویژگی محصول:مناسب برای کود..
136,500تومان
تشک بازی موزیکال طرح سنجاب پلی گرو Playgroاین تشک بازی به شکل سنجاب ساخته شده و دارای بافت ها و اشکال مختلفی است. این تشک بازی دارای رنگ های شاد و زیبایی است که باعث جلب توجه کودک می شود. تشک بازی طرح سنجاب دارای چند اسباب بازی که به حلقه آن متصل است و بعضی از این اسباب بازی ها دندانگیر می باشن..
1,261,000تومان
تشک بازی زرافه پلی گرو Playgroاین تشک بازی به شکل یک زرافه ساخته شده و دارای بافت ها و اشکال مختلفی است. این تشک بازی دارای رنگ های شاد و زیبایی است که باعث جلب توجه کودک می شود. تشک بازی زرافه دارای چند اسباب بازی و یک آینه است که به حلقه آن متصل است و بعضی از این اسباب بازی ها ..
426,400تومان
آویز کریر سه عددی توپ پلی گرو Playgroاین آویز از سه توپ ورزشی با رنگ و طرح های مختلف ساخته شده است. این توپ ها به گونه ای طراحی شده اند که مناسب دست های کوچک کودک شما می باشد. این آویز را می توان به دسته کالسکه و کریر متصل کرد. آویز توپی باعث تقویت حس بینایی و لامس..
260,000تومان
آویز مارپیچ کالسکه و تخت طرح آفتابگردان پلی گرو Playgroمناسب برای کودکان از بدو تولد مناسب برای آویز کردن به کالسکه، کریر و تخت بسیار سرگرم کننده برای کودک جنس پارچه ای محصول کشور استرالیا..
348,400تومان
آویز مارپیچ پولیشی پلی گرو Playgroاین آویز دارای رنگ های زیبا و اشکال مختلفی است که کودک را سرگرم می کند. آویز مارپیچ را می توان به دسته کالسکه و کریر متصل کرد. این آویز دارای دندانگیر است که به تسکین درد لثه های کودک کمک می کند و همچنین بعضی از اشکال آن دارای صدایی هستند که باعث تحریک و تقویت ..
260,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 93 (7 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات