سبد خرید

شوینده های لباس کودک و نوزاد

پودر صابون لباسشویی کودک با رایحه آلوئه ورا روکسی Roxyتاریخ تولید: 2021/12تاریخ انقضا: 2025/12این پودر لباسشویی به دو صورت دستی و ماشینی قابل استفاده است. این پودر شوینده قوی به شمار می رود که تمامی لکه ها را از بین می برد بدون اینکه باعث تغییر رنگ لباس و آسیب به بافت پارچه شود.پودر صابون روکسی خاص..
125,000تومان
اسپری پاک کننده لکه چیکو Chicco
برترین برندها
برند: chicco چیکو
اسپری پاک کننده لکه چیکو Chiccoاین اسپری مناسب برای پاک کردن لکه های رو لباس و پارچه کودک می باشد.این اسپری ساخته شده از 96% مواد طبیعیکمک به پاک کردن لکه هابدون عطر و بدون ایجاد رنگ روی پارچهحاوی اکسیژن فعال جهت پاک کردن لکه های گوناگوندارای حجم 500 میلهشدار: باعث تحریک جدی چشم می شود. دور از..
296,000تومان
پودر ماشین لباسشویی Dalli
ناموجود
برند: Dalli دالی
- محصول آلمان - ضد حساسیت - سایز بزرگ ( 3.36 کیلوگرم)..
67,000تومان
پودر لباسشویی ارگانیک کودک فرندلی Friendly یک کیلوگرمی
ناموجود
پودر لباسشویی ارگانیک کودک فرندلی Friendly یک کیلوگرمیBaby Laundry Detergent Powder 1kg برند شوینده فرندلی، یک برند معتبر تولید شده در کشور ایتالیا می باشد. محصولات این برند کاملا ارگانیک بوده و دارای گواهینامه های بین المللی معتبر می باشد. پودر لباسشویی ارگانیک فرندلی مناسب برای شستشو لب..
164,000تومان
پودر لباسشویی ارگانیک اکسیژن فرندلی Friendly نیم کیلوگرمی
ناموجود
پودر لباسشویی ارگانیک اکسیژن فرندلی Friendly نیم کیلوگرمیOxygen Bleach Powder 500grبرند شوینده فرندلی، یک برند معتبر تولید شده در کشور ایتالیا می باشد. محصولات این برند کاملا ارگانیک بوده و دارای گواهینامه های بین المللی معتبر می باشد. پودر لباسشویی ارگانیک فرندلی مناسب برای شستشو لباس ها می با..
117,000تومان
پودر صابون لباسشویی کودک با رایحه گل های بهاری روکسی Roxy
ناموجود
پودر صابون لباسشویی کودک با رایحه گل های بهاری روکسی Roxyتاریخ تولید: 2022/02تاریخ انقضا: 2026/02این پودر لباسشویی به دو صورت دستی و ماشینی قابل استفاده است. این پودر شوینده قوی به شمار می رود که تمامی لکه ها را از بین می برد بدون اینکه باعث تغییر رنگ لباس و آسیب به بافت پارچه شود.پودر صابون روکسی ..
125,000تومان
پودر صابون لباس کودک ماشینی 800 گرمی رکسی Roxy
ناموجود
پودر صابون لباس کودک ماشینی 800 گرمی رکسی Roxyپودر شستشوی ماشینی رکسی مبتنی بر گرانول، ترکیبی از رایحه گل بدون ایجاد حساسیت شوینده قوی که تمامی لکه ها را از بین برده و در لباس تغییر رنگ ایجاد نکرده و به بافت لباس آسیب نمی زند...
14,000تومان
مایع نرم کننده لباس کودک چیکو Chicco
ناموجود
برند: chicco چیکو
مایع نرم کننده لباس کودک چیکو Chiccoتاریخ تولید: 2019/10/28مایع نرم کننده لباس چیکو مناسب برای لباس کودک و نوزاد می باشد. این نرم کننده ضد حساسیت می باشد و همچنین پارچه ها را نرم با عطر و بویی دلپذیر بدون آسیب رساندن به الیاف و رنگ پارچه می کند.ویژگی محصول:مناسب برای از بدو تولدحجم آن 1/5 لیتر می..
290,000تومان
مایع لباسشویی کودک چیکو Chicco
ناموجود
برند: chicco چیکو
مایع لباسشویی کودک چیکو Chiccoدر شستشوی لباس نوزادان باید دقت بیشتری نسبت به لباس بزرگسالان داشته باشید.گاهی استفاده از شوینده ها باعث تحریک، خارش یا سوزش پوست بدن می شود, بنابراین انتخاب شوینده ای مناسب که مانع از بروز چنین حالاتی شود اهمیت زیادی دارد.متخصصان کودک توصیه می کنند که بهتر ..
70,200تومان
مایع لباسشویی سنسیتیو Dalli
ناموجود
برند: Dalli دالی
- مایع لباسشویی سنسیتیو دالی حاوی ترکیبات پاک کننده ملایم است که لباس ها را کاملا تمیز می کند و لکه ها و آلودگی ها ناشی از مواد مختلف را از الیاف پارچه پاک می کند.- مایع سنسیتیو دالی حاوی مواد نرم کننده و ضد حساسیت است که بر روی لباس ها الکتریسیته ساکن ایجاد نکرده و پس از شستشو نیز برای افراد ایجا..
48,000تومان
مایع لباسشویی ارگانیک کودک فرندلی Friendly بدون رایحه 1000ml
ناموجود
مایع لباسشویی ارگانیک کودک فرندلی Friendly بدون رایحه 1000mlBaby Laundry Detergent Perfume Free 1000 ml برند شوینده فرندلی، یک برند معتبر تولید شده در کشور ایتالیا می باشد. محصولات این برند کاملا ارگانیک بوده و دارای گواهینامه های بین المللی معتبر می باشد. مایع شستشو لباس فرندلی، از بهتری..
164,000تومان
مایع لباسشویی ارگانیک کودک فرندلی Friendly بدون رایحه
ناموجود
مایع لباسشویی ارگانیک کودک فرندلی Friendly بدون رایحهBaby Laundry Detergent Perfume Free 2000 ml  برند شوینده فرندلی، یک برند معتبر تولید شده در کشور ایتالیا می باشد. محصولات این برند کاملا ارگانیک بوده و دارای گواهینامه های بین المللی معتبر می باشد. مایع شستشو لباس فرندلی، از بهترین مواد..
234,000تومان
مایع لباسشویی ارگانیک کودک فرندلی Friendly با رایحه گل
ناموجود
مایع لباسشویی ارگانیک کودک فرندلی Friendly با رایحه گلBaby Laundry Detergent Flower 2000 ml برند شوینده فرندلی، یک برند معتبر تولید شده در کشور ایتالیا می باشد. محصولات این برند کاملا ارگانیک بوده و دارای گواهینامه های بین المللی معتبر می باشد. مایع شستشو لباس فرندلی، از بهترین مواد طبیعی..
256,000تومان
مایع لباسشویی ارگانیک کودک فرندلی Friendly با رایحه میوه
ناموجود
مایع لباسشویی ارگانیک کودک فرندلی Friendly با رایحه میوهBaby Laundry Detergent Fruits 2000 ml برند شوینده فرندلی، یک برند معتبر تولید شده در کشور ایتالیا می باشد. محصولات این برند کاملا ارگانیک بوده و دارای گواهینامه های بین المللی معتبر می باشد. مایع شستشو لباس فرندلی، از بهترین مواد طبی..
256,000تومان
مایع لباسشویی ارگانیک کودک فرندلی Friendly با رایحه مارسیل 1000ml
ناموجود
مایع لباسشویی ارگانیک کودک فرندلی Friendly با رایحه مارسیل 1000mlBaby Laundry Detergent Marseille 1000 ml برند شوینده فرندلی، یک برند معتبر تولید شده در کشور ایتالیا می باشد. محصولات این برند کاملا ارگانیک بوده و دارای گواهینامه های بین المللی معتبر می باشد. مایع شستشو لباس فرندلی، از بهت..
186,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 23 (2 صفحه)

شوینده های لباس کودک و نوزاد

انواع شوینده های مخصوص لباس کودک و نوزاد در لیست سیسمونی نوزاد قرار دارد. این شوینده ها شامل انواع پودر لباس، نرم کننده های حوله و لباس و نیز مایع لباسشویی مخصوص لباس کودک و نوزاد می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات