سبد خرید

کالسکه و کریر

کالسکه نوزاد مک لارن Maclaren مدل تکنو XLR رنگ طوسی صورتیبیرون رفتن در هوای آزاد بسیار آرامش بخش است به شرط آنکه این فرصت را به خود و فرزندتان بدهید و از آن استفاده کنید.شما با انتخاب یک کالسکه مناسب می توانید در کنار نوزادتان به پیاده روی بروید.با توجه به سن استفاده کودک خود می توانید کالسکه ..
8,490,000تومان
ست 5 تکه کالسکه کریر ویدا مشکی زرد بیبی هوم Babyhomeتهیه سیسمونی یکی از خرید های هیجان انگیز برای پدر و مادران در طول زندگیشون هست و انتخاب یک کالسکه و کریر مناسب همواره یکی از دغدغه های والدین برای تهیه سیسمونی می باشد . امروزه تنوع زیادی از کالسکه و کریر ها با برند های متفاوتی در بازار م..
7,990,000تومان
ست 5 تکه کالسکه کریر ویدا مشکی آبی بیبی هوم Babyhomeتهیه سیسمونی یکی از خرید های هیجان انگیز برای پدر و مادران در طول زندگیشون هست و انتخاب یک کالسکه و کریر مناسب همواره یکی از دغدغه های والدین برای تهیه سیسمونی می باشد . امروزه تنوع زیادی از کالسکه و کریر ها با برند های متفاوتی در بازار م..
7,990,000تومان
 ست 5 تکه کالسکه کریر کودک مدل ویدا پلاس رنگ مشکی بیبی هوم Babyhome  ست 5 تکه کالسکه کریر کودک مدل ویدا پلاس رنگ مشکی بیبی هوم Babyhome
برترین برندها
 ست 5 تکه کالسکه کریر کودک مدل ویدا پلاس رنگ مشکی بیبی هوم Babyhomeویژگی ها:دارای دسته ی ارگونومیک جهت حمل کالسکهدارای یک عدد ساکدارای یک سبد در قسمت زیرین کالسکه جهت قرار دادن ساک و دیگر وسایل در آنمجهز به یک کمربند ایمنی جهت ایمنی کودکدارای یک سایه بان استاندارددارای پنجره دید مادرم..
11,900,000تومان
 ست 5 تکه کالسکه کریر کودک مدل ویدا پلاس رنگ مشکی با فریم نقره ای بیبی هوم Babyhome  ست 5 تکه کالسکه کریر کودک مدل ویدا پلاس رنگ مشکی با فریم نقره ای بیبی هوم Babyhome
برترین برندها
 ست 5 تکه کالسکه کریر کودک مدل ویدا پلاس رنگ مشکی با فریم نقره ای بیبی هوم Babyhomeویژگی ها:دارای دسته ی ارگونومیک جهت حمل کالسکهدارای یک عدد ساکدارای یک سبد در قسمت زیرین کالسکه جهت قرار دادن ساک و دیگر وسایل در آنمجهز به یک کمربند ایمنی جهت ایمنی کودکدارای یک سایه بان استاندارددارای..
11,900,000تومان
گارد کالسکه Easylife ریکارو Recaro
ناموجود
گارد کالسکه Easylife ریکارو Recaroاز هر دو طرف به آسانی باز و بسته می شود. دسترسی آسان به کودک پوشش قابل شستشو در 30 درجه سانتیگرادمناسب برای کالسکه های ایزی لایف..
725,000تومان
کریکات نوزاد مدل Baby Safe Sleeper برند بریتکس Britax
ناموجود
کریکات نوزاد مدل Baby Safe Sleeper برند بریتکس Britaxمناسب برای کودکان از بدو تولد تا 6 ماهگی (حداکثر 10 کیلوگرم) این محصول بدنه و چارچوب پلاستیک محکمی دارد. مجهز به یک سایبان تاشو که از تابش نور خورشید به صورت کودک جلوگیری می کند. روکش این کریر قابلیت حداسازی و شستشو را دارد. داخل این کمربن..
870,000تومان
کریکات GOT TO GO به همراه اداپتور جی بی Gb رنگ مشکی کریکات GOT TO GO به همراه اداپتور جی بی Gb رنگ مشکی
ناموجود
برند: Gb جی بی
کریکات GOT TO GO به همراه اداپتور جی بی Gb رنگ مشکیکریکات GOT TO GO مناسب برای گروه سنی از بدو تولد تا شش ماه می باشد. این محصول شامل کریکات به همراه اداپتور های مربوطه می باشد.ویژگی محصول:مناسب برای گروه سنی از بدو تولد تا شش ماهقابل جمع شدن می باشددارای سایبانقابل شستشو می باشددارای یک سال گارانت..
6,500,000تومان
کریر کوزاتو Cosatto ایزوفیکس دار گل دار کریر کوزاتو Cosatto ایزوفیکس دار گل دار
ناموجود
کریر کوزاتو Cosatto ایزوفیکس دار گل داراگر به دنیال یه کریر مناسب و ایمن برای کودک دلبندتان هستید بیبی پرو به شما کریر کوزاتو را پیشنهاد می کند.ویژگی این کریر:مناسب برای کودکان از بدو تولد تا یک سالگی مناسب برای کودکان تا حداکثر 13 کیلوگرم دارای پایه ایزوفیکس  دارای سایبان قابل جدا شدن د..
1,310,000تومان
کریر و صندلی ماشین Graco Mirage Y
ناموجود
برند: graco گراکو
کریر و صندلی ماشین Graco Mirage Yابعاد کریر : طول : 85  عرض : 46  عمق : 31 سانتی متروزن کریر : 3.9  کیلو گرمکریر قابل استفاده تا وزن 13 کیلو گرمکریر دارای قابلیت نصب بروی کالسکه- دارای دسته متحرک قابل تنظیم- دارای سایبان قابل تنظیم و کمربند ایمنی- دارای تشک نرم و قابل شست‌وشو-دارای ل..
416,000تومان
کریر و صندلی ماشین Graco Evo Snugsafe Rock
ناموجود
برند: graco گراکو
کریر و صندلی ماشین Graco Evo Snugsafe Rockابعاد کریر : طول : 85  عرض : 46  عمق : 31 سانتی متروزن کریر : 4  کیلو گرمکریر قابل استفاده تا وزن 13 کیلو گرمکریر دارای قابلیت نصب بروی کالسکه- دارای دسته متحرک قابل تنظیم- دارای کمربند ایمنی 5 جهته- دارای تشک نرم و قابل شست‌وشو-دارای تشک اضا..
617,500تومان
کریر همراه با بیس مدل پیپا رنگ سرمه ای نونا Nuna
ناموجود
برند: Nuna نونا
کریر همراه با بیس مدل پیپا رنگ سرمه ای نونا Nunaلطفا قبل از نهایی کردن ثبت سفارش این کالا موجودی و قیمت آن را از پشتیبان بیبی پرو استعلام بگیرید.مناسب برای کودکان از بدو تولد دارای دسته آلومینیومی ارگونومیک دارای بند محافظ قابل تنظیم دارای سایبان قابل جمع شدن  کاور صندلی قابل جدا شدن جهت ش..
2,642,500تومان
کریر نوزاد نانیا Nania مدل یوزپلنگ رنگ طوسی مشکی
ناموجود
برند: Nania نانیا
کریر نوزاد نانیا Nania مدل یوزپلنگ رنگ طوسی مشکیکریر نوزاد یکی از وسیله های آسان برای حمل کودک است.کریر نوزاد جزو اولین وسایلی است که والدین به آن احتیاج دارند تا به کمک آن تا حدی آرامش کودک و والدین فراهم شود.امروزه تعداد زیادی از والدین برای جابه جا کردن کودک خود از کریر استفاده می کنن..
445,000تومان
کریر نوزاد نانیا Nania مدل گورخر کریر نوزاد نانیا Nania مدل گورخر
ناموجود
برند: Nania نانیا
کریر نوزاد نانیا Nania مدل گورخرکریر نوزاد یکی از وسیله های آسان برای حمل کودک است.کریر نوزاد جزو اولین وسایلی است که والدین به آن احتیاج دارند تا به کمک آن تا حدی آرامش کودک و والدین فراهم شود.امروزه تعداد زیادی از والدین برای جابه جا کردن کودک خود از کریر استفاده می کنند, از این رو بای..
695,000تومان
کریر نوزاد نانیا Nania مدل کولت رنگ آبی نفتی
ناموجود
برند: Nania نانیا
کریر نوزاد نانیا Nania مدل کولت رنگ آبی نفتیکریر نوزاد یکی از وسیله های آسان برای حمل کودک است.کریر نوزاد جزو اولین وسایلی است که والدین به آن احتیاج دارند تا به کمک آن تا حدی آرامش کودک و والدین فراهم شود.امروزه تعداد زیادی از والدین برای جابه جا کردن کودک خود از کریر استفاده می کنند, ا..
895,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 234 (16 صفحه)

کالسکه چند کاره، ترکیبی یا کمبو (Combo)

ویژگی‌های این کالسکه را می‌توان مطابق با موقعیت‌های مختلف و رشد کودک تغییر داد. بعضی از کالسکه‌های کومبو را می‌توان به‌عنوان صندلی اتومبیل نیز به کاربرد اما خیلی اوقات این گزینه باید جداگانه همراه با آداپتور خریداری شود. کالسکه کومبو را معمولاً می‌توان به گهواره و تختخواب نیز تبدیل کرد. بعضی مدل‌های آن‌هم دارای قابلیت جابجایی دسته یا نشیمنگاه هستند. به‌این‌ترتیب، کودک می‌تواند روبه‌جلو یا روبه‌روی کسی که او را هل می‌دهد، بنشیند. این نوع کالسکه معمولاً تا ۱۸ کیلوگرم وزن را می‌تواند تحمل کند؛ بنابراین با بزرگ شدن کودک لازم نیست کالسکه او را تعویض کنید. بعضی از کالسکه‌های کومبو به‌صورت پکیج چند تکه شامل چهارچوب یا اسکلت، گهواره سبدی، صندلی باقابلیت جابه‌جایی، پمپ باد و فشارسنج برای چرخ‌ها و … به فروش می‌رسند اما در بعضی از مدل‌های دیگر باید هر یک از این تکه‌ها را جداگانه خریداری کرد. این نوع کالسکه معمولاً گران‌قیمت هستند.

 

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات