Menu
Your Cart

ninno نینو

برند: ninno نینو
قفل دو عددی دستگیره اجاق گاز نینو Ninno اگر کودک بازیگوش شما تازه راه رفتن را یاد گرفته، نمی توانید از او بخواهید یک گوشه بنشیند تا کارتان تمام شود و با خیال آسوده او را در خانه بچرخانید! او در حال تجربه لذتی است که حاضر است در راه آن هر خطری را بپذیرد. اما فضای خانه و به خصوص آشپزخانه پر از وسای..
22,500تومان
برند: ninno نینو
محافظ انگشت دست مدل حلزون نینو Ninno با نصب کردن این محصول بر روی در، در مواقع لزوم می توانید جلوی بسته شدن آن را بگیرید. این محافظ پس از نصب قابلیت چرخش 90 درجه را دارد. برای بستن در کافیست محافظ نینو را در حالت عمود قرار دهید و در مواقعی که نگران گیر کردن انگشت کودک دلبندتان لای در هستید کافی..
27,500تومان
برند: ninno نینو
محافظ گوشه L شکل بژ نینو Ninno محافظ گوشه L شکل، گوشه های تیز و برنده را می پوشاند و کودکان را از آسیب های ناشی از برخورد با گوشه های تیز و برنده محافظت می کند. این مدل از محافظ ها از جنس پلاستیک است. محصول کاملا دوستدار کودک و محیط زیست است. ابعاد آن 5.8*5.8 سانتیمتر است...
18,500تومان
برند: ninno نینو
قفل دو عددی کشویی یو شکل نینو Ninno اگر کودک بازیگوش شما تازه راه رفتن را یاد گرفته، نمی توانید از او بخواهید یک گوشه بنشیند تا کارتان تمام شود و با خیال آسوده او را در خانه بچرخانید! او در حال تجربه لذتی است که حاضر است در راه آن هر خطری را بپذیرد.به جز این ها این کودک بازیگوش می تواند سراغ کمدها ..
32,500تومان
برند: ninno نینو
محافظ لبه مدل جامبو کوچک قرمز نینو Ninno یکی از اساسی ترین  حقوق کودک، حق بازی کردن است. کودک دلبند شما حق دارد که شیطنت کرده و دنیای بزرگترها را با بازی تجربه کند اما د رفضاهای آپارتمانی امروز وقت اندک شما برای به گردش بردن او، چطور می توان این حق را تامین کرد؟  نگران این موضوع نباشید کودک می توا..
35,000تومان
برند: ninno نینو
محافظ گوشه L شکل شفاف نینو Ninno یکی از اساسی ترین حقوق کودک، حق بازی کردن است. کودک دلبند شما حق دارد که شیطنت کرده و دنیای بزرگترها را با بازی تجربه کند اما در فضاهای آپارتمانی امروز و وقت اندک شما برای به گردئش بردن او، چطور می توان این حق را تامین کرد؟ نگران این موضوع نباشید کودک می تواند از هر..
18,500تومان
برند: ninno نینو
محافظ انگشت دست طرح هپی فینگر نینو Ninno از این وسیله برای محافظت از دست یا انگشتان کودک مورد استفاده قرار می گیرد. ساخته شده از فوم فشرده  محافظ باید به سمتی که در بسته می شود نصب شود. بهترین مکان برای نصب محافظ در ارتفاع 1.6 تا 1.8 متر است تا دست کودک به آن نرسد. از بسته شدن ناگهانی در جلوگ..
23,000تومان
برند: ninno نینو
محافظ لبه شیشه مدل جامبو بژ نینو Ninno یکی از اساسی ترین  حقوق کودک، حق بازی کردن است. کودک دلبند شما حق دارد که شیطنت کرده و دنیای بزرگترها را با بازی تجربه کند اما د رفضاهای آپارتمانی امروز وقت اندک شما برای به گردش بردن او، چطور می توان این حق را تامین کرد؟  نگران این موضوع نباشید کودک می تواند..
35,000تومان
برند: ninno نینو
محافظ گوشه شفاف کروی نینو Ninno حتما شما هم تجربه برخورد دست، پا، پهلو یا دیگر اعضای بدنتان را با گوشه های تیز اسباب و اثاثیه منزل داشته اید. شاید فقط یک چیز دردناک تر از برخورد آرنج با گوشه میز یا دیگر اشیای تیز خانه باشد و آن برخورد اعضای بدن کودک نوپای شما با این وسایل است! کودکان در سنین پایین..
24,500تومان
برند: ninno نینو
قفل کشو بسته چهار عددی نینو Ninno وقتی کودک اولین گام های محکم خود را روی زمین می گذارد، در حال تجربه لذتی است که حاضر است در راه آن خطری را بپذیرد. درک و تجربه ی کم کودک از خطر و آسیب دیدن، به ریسک پذیری او و البته نگرانی های پدر و مادرش دامن می زند! به جز این ها این کودک بازیگوش می تواند سراغ کمد..
25,000تومان
کلاه حمام کودک نینو Ninno کلاه حمام کودک نینو Ninno
قابل شارژ
برند: ninno نینو
کلاه حمام کودک نینو Ninno یکی از چالش‌هایی که همواره مادران با آن مواجه هستند، به حمام بردن کودکان است. برای این منظور، می‌توانید از یک کلاه حمام برای فرزند خود استفاده کنید. کلاه حمام کودک نینو با وزن 40 گرمی و سبک خود، روی سر کودک سنگینی نکرده و باعث می‌شود تا کودک با آن احساس راحتی داشته باشد. ا..
24,500تومان
محافظ گوشه مدل جامبو قرمز(4 عددی) نینو Ninno
موجود نمی باشد
برند: ninno نینو
محافظ گوشه مدل جامبو قرمز(4 عددی) نینو Ninno این محافظ از فوم ساخته شده و بسیار نرم است، جهت پوشش گوشه های تیز و برنده استفاده می شود. این محصول کودکان را از آسیب های ناشی از برخورد با این گوشه ها محافظت می نماید. نصب محصول بسیار ساده بوده و توسط چسبی که درون هر بسته قرار دارد در محل مورد نظر نصب م..
22,000تومان
نمايش 1 تا 12 از 30 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات