سبد خرید

بازگشت محصول چه شرایطی دارد؟

استرداد کالا:
بیبی پرو با هدف ایجاد بستری مناسب جهت آسودگی مادران و پدران در تهیه اقلام مورد نیاز فرزندانشان توسعه یافته است، تا با آرامش هر چه بیشتر اوقات خوشی را در کنار فرزندانشان داشته باشند. بر این اساس امکان بازگشت محصول پس از هفت روز را فراهم آورده است تا از دغدغه و نگرانی ایشان در هنگام خرید بکاهد.
 
شرایط بازگرداند محصول


·         در صورتیکه کالای خریداری شده دارای نقص، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری باشد.
·         در صورتیکه کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.
·         در صورتیکه از نظر سایز محصول خریداری شده با مشکل مواجه شده اید.خواهشمند است در صورت بروز این موارد از بازنمودن بسته بندی کالاها و نیز استفاده کالا به ویژه کالاهای برقی اجتناب نمایید.

استرداد کالاهای بهداشتی نظیر شوینده های سرو بدن، دستمال مرطوب، پوشک، انواع کرم ها و نظایر آن  تنها در صورت تاریخ گذشته بودن امکان پذیر می باشد.لازم به ذکر است که تاریخ انقضای اکثر محصولات بهداشتی موجود در این فروشگاه بالای یکسال می باشد اما چنانچه شما قصد خرید این محصول را برای سیسمونی و یا با تاریخ انقضای بالاتری دارید لازم است قبل ازخرید جهت اطلاع از تاریخ انقضای دقیق محصول موردنظر با واحد فروش یا پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

در خصوص تگ محصولات و برچسب شبنم محصولات بهداشتی دقت نظر داشته باشید که از روی محصول جدا نگردد. همچنین لازم است برچسب بیبی پرو بر روی کالاهای مرجوعی باشد.


*توجه: کالاهای ارسالی برای مشتریان عزیز قبل از ارسال چک می شوند تا در صحت و سلامت کامل برای مشتری محترم ارسال گردد، در مورد کالاهای دارای جعبه و پلمپ که امکان باز کردن و چک کردن لوازم داخل وکیوم برای فروشنده قبل از تحویل به مشتری نیست، خواهشمندیم به محض دریافت کالا تمامی قطعات کالا را چک فرموده و از صحت کارکرد کالاهای باتری دار اطمینان حاصل بفرمایید، چنانچه موارد فوق را در کالا مشاهده فرمودید طی 72 ساعت کاری بعد از تحویل کالا به پشتیبان بیبی پرو اطلاع دهید تا اقدامات لازم برای جابه جایی کالا صورت پذیرد، قابل ذکر است:

*پس از گذشت 7 روز کاری از تحویل کالا به مشتری محترم، تعویض و مرجوع کالا امکان پذیر نمی باشد، لذا به هنگام تحویل سفارش صحت کالا را با فاکتور ارائه شده مطابقت دهید و بررسی فرمایید، در صورت مشاهده هر گونه مغایرت، نهایتا در مدت زمان 72 ساعت پس از تحویل به فروشگاه اطلاع دهید، در صورت چک نکردن بسته ی سفارشی تحویل گرفته شده توسط مشتری در مدت زمان 7 روز کاری، مسئولیت آن با مشتری محترم می باشد *

در صورت انصراف از سفارش بعد از ارسال اجناس:


اگر اتیکت روی اجناس برداشته نشده باشد و کالاهای دارای جعبه همانند زمان تحویل باشند و کالا از حالت اولیه خود خارج نشده باشد و همچنین بسته بندی اصلی کالا مخدوش نشده باشد امکانپذیر است. طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونيک ، مشتري به مدت 7روز کاري از تاريخ تسليم کالا به مصرف کننده حق انصراف دارد. در این صورت عين مبلغ دريافتي در اسرع وقت به مشتري مسترد می شود. تنها هزينه تحميلي بر مشتری هزينه باز پس فرستادن کالا خواهد بود.لطفا توجه فرمایید کالاهای ثبت شده در تخفیفات ویژه و جشنواره قابل مرجوع شدن و تعویض نخواهند بود. 

*توجه: در صورت انصراف از خرید، تعویض کالا و تعویض سایز کالا هزینه باز پس فرستادن بر عهده مشتری خواهد بود*

خواهشمندیم در صورت انصراف و در خواست جابه جایی کالا در اسرع وقت پس از تحویل گرفتن کالا و یا قبل از ارسال کالا با همکاران ما در بخش پشتیبانی هماهنگ بفرمایید،پروسه استرداد مبلغ کالا بعد از تحویل کالا توسط مشتری به بیبی پرو و بررسی سلامت کالا توسط بیبی پرو برای مشتری در ساعات اداری واریز خواهد گردید. 


در تمامی موارد فوق لطفا بلافاصله با بخش خدمات مشتری شرکت تماس حاصل نمایید: 88728223 – 88726711


همکاران ما شما را در خصوص نحوه بازگشت محصول و اقداماتی که بایستی صورت پذیرد همراهی خواهند کرد.


 بیبی پرو  همراه همیشگی شما
  

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات