Menu
Your Cart

Tafteh تافته

برند: Tafteh تافته
نوار بهداشتی بالدار ویژه شب تافته Tafteh با قدرت جذب خیلی زیاد و دنباله بلند جهت استفاده در شب طراحی شده و با جذب ترشحات توسط پودر جاذب و رویه مشبک استفاده طولانی و راحت را میسر می سازد.  کد 910..
7,700تومان
برند: Tafteh تافته
نوار بهداشتی بالدار ویژه شب نازک تافته Tafteh ضد حساسیت و تایید شده از لحاظ درماتولوژی نوار بالدار ویژه شب با قدرت جذب عالی و دنباله بلند جهت استفاده طولانی و یا در شب طراحی شده است. این نوار با کمک رویه مشبک و لایه محرک جذب و با به کارگیری پودر جاذب سطح تمیز و استفاده راحت را میسر می سازد. تک..
8,500تومان
برند: Tafteh تافته
نوار بهداشتی بالدار ویژه شب طرح یلدا با رویه کتانی تافته Tafteh ویژگی این محصول: تعداد در هر بسته 7 عدد با رویه کتانی و بسته بندی تکی با جذب فوق العاده آرامش و اطمینان خاطر برای استفاده طولانی در شب مناسب برای پوست های حساس سایز خیلی خیلی بزرگ (XXL) ابعاد 270*60 میلی متر تاریخ انقضا: سه س..
9,500تومان
برند: Tafteh تافته
نوار بهداشتی بالدار ویژه روز مشبک تافته Tafteh با قدرت جذب خیلی زیاد بالا جهت استفاده در روز طراحی شده و با جذب ترشحات توسط پودر جاذب و رویه مشبک استفاده طولانی و راحت را میسر می سازد. سایز خیلی بزرگ 245*75 میلی متر تعداد در هر بسته 10 عدد تاریخ انقضا 3 سال پس از تولید  کد 0925  ..
7,000تومان
برند: Tafteh تافته
نوار بهداشتی بالدار خیلی نازک ویژه شب تافته Tafteh نوار بالدار ایرلید ویژه شب تافته با قدرت جذب عالی و دنباله بلند جهت استفاده طولانی و یا در شب طراحی شده است. این نوار با کمک رویه مشبک و با به کارگیری پودر جاذب سطح تمیز و استفاده راحت را میسر می سازد. ضد حساسیت و تایید شده از لحاظ درماتولوژی ..
10,500تومان 10,700تومان
برند: Tafteh تافته
نوار بهداشتی بالدار ویژه شب نازک با رویه کتانی تافته Tafteh مناسب برای پوست های حساس حاوی پودر جاذب ضدبو و آنتی باکتریال ضد حساسیت و تایید شده از لحاظ درماتولوژی با جذب فوق العاده تعداد در هر بسته 10 عدد کد 990    ..
10,700تومان
برند: Tafteh تافته
نوار بهداشتی بالدار ویژه شب ماکسی با رویه کتانی تافته Tafteh مناسب برای پوست های حساس حاوی پودر جاذب ضد بو و آنتی باکتریال  ضد حساسیت و تایید شده از لحاظ درماتولوژی با قدرت جذب عالی سایز: خیلی خیلی بزرگ تعداد در هر بسته 10 عدد کد 96014  ..
14,000تومان
برند: Tafteh تافته
پد روزانه کتانی خیلی نازک تافته Tafteh مناسب برای پوست های حساس جاذب ترشحات روزانه به منظور جلوگیری از بوی نامطبوع و بیماری های عفونی ضصد حساسیت و تایید شده از لحاظ درماتولوژی توصیه شده توسط پزشکان متخصص زنان تاریخ انقضا 3 سال پس از تولید تعداد در هر بسته 20 عدد  کد 913  ..
6,000تومان
پک سه عددی پد روزانه کتانی خیلی نازک تافته Tafteh
موجود نمی باشد
برند: Tafteh تافته
پک سه عددی پد روزانه کتانی خیلی نازک تافته Tafteh پد روزانه کتانی نازک، مناسب برای پوست های حساس جاذب ترشحات روزانه به منظور جلوگیری از بوی نامطبوع و بیماری های عفونی  توصیه شده توسط کلیه پزشکان متخصص زنان تعداد در هر بسته 20 عدد به همراه یک عدد کیف پد کد 902..
9,000تومان
پک سه عددی نوار بهداشتی بالدار ویژه شب ماکسی با رویه کتانی تافته Tafteh
موجود نمی باشد
برند: Tafteh تافته
پک سه عددی نوار بهداشتی بالدار ویژه شب ماکسی با رویه کتانی تافته Tafteh دو بسته به اضافه یک بسته رایگان مناسب برای پوست های حساس حاوی پودر جاذب ضد بو و آنتی باکتریال  ضد حساسیت و تایید شده از لحاظ درماتولوژی با قدرت جذب عالی سایز: خیلی خیلی بزرگ تعداد در هر بسته 10 عدد کد 1072  ..
11,000تومان
پک 40 عددی به اضافه 10 عدد مجانی پد روزانه کتانی خیلی نازک تافته Tafteh
موجود نمی باشد
برند: Tafteh تافته
پک 40 عددی به اضافه 10 عدد مجانی پد روزانه کتانی خیلی نازک تافته Tafteh پد روزانه کتانی نازک، مناسب برای پوست های حساس جاذب ترشحات روزانه به منظور جلوگیری از بوی نامطبوع و بیماری های عفونی  توصیه شده توسط کلیه پزشکان متخصص زنان تعداد در هر بسته 40 عدد به اضافه 10 عدد مجانی با قابلیت عبوردهی ه..
10,000تومان
پد روزانه ایزی اپن تافته Tafteh
موجود نمی باشد
برند: Tafteh تافته
پد روزانه ایزی اپن تافته Tafteh پد روزانه کتانی نازک، مناسب برای پوست های حساس جاذب ترشحات روزانه به منظور جلوگیری از بوی نامطبوع و بیماری های عفونی  توصیه شده توسط کلیه پزشکان متخصص زنان کد 976..
5,000تومان
نمايش 1 تا 12 از 23 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات