سبد خرید

درباره ما

بیبی پرو، فروشگاه اینترنتی سیسمونی و اسباب بازی

ایده اصلی بیبی پرو زمانی مطرح شد که طعم مادر شدن را چشیدیم! و با دغدغه های یک مادر برای تهیه مایحتاج فرزندش چه قبل از تولد و چه بعد از تولد آشنا شدیم!

ما دریافتیم که یک مادر باردار و یا یک مادری که تازه نوزادش به دنیا آمده بسیار بسیار به یک همراه نیاز دارد تا مادران یاریش دهد و علاوه بر اینکه راه حل ها و مشاوره های مناسبی در اختیار مادران قرار دهد منبع و مرجع مناسبی جهت پاسخ به سوالات ایشان باشد.

بر همین اساس بیبی پرو؛ مهربان مثل مادر شکل گرفت!

 

بیبی پرو؛ مهربان مثل مادر

بیبی پرو بزرگترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی, اسباب بازی و محصولات مادر و کودک است که با نگاهی مادرانه و با در نظر گرفتن نیازهای مادر باردار از اولین ماه های بارداری تا پس از زایمان و در زمان پرورش فرزندش، همراه و هم گام با او به برطرف کردن نیازهای مادر و نوزاد می پردازد. در این راستا بیبی پرو یک سبد محصولی گسترده برای مادران باردار و نوزادان دلبندشان در نظر گرفته است. این سبد شامل این موارد است: محصولاتمراقبت های بهداشتی (تمامی وسایل مورد نیاز برای تعویض کودک شامل پوشک، دستمال مرطوب، زیرانداز تعویض، محصولات مربوط به شستشو در حمام شامل شامپو سر و بدن، روغن ماساژ، کرم های محافظ پوست و مو، مسواک و خمیردندان و شوینده های لباس کودک)، انواع لباس کودک و نوزاد (لباس دخترانه، لباس پسرانه و لباس نوزاد)، انواع لوازم غذاخوری، بازی و سرگرمی های متناسب با سنین مختلف نوزاد و کودک، محصولات و لوازم ایمنی و مراقبت، ملزومات خواب کودک، محصولات مرتبط با گردش و سفر (ساک حمل کودک، کالسکه و کریر، صندلی ماشین، آغوشی وساک لوازم) و ملزومات مایحتاج مادر هم در دوران بارداری و هم در دوران شیردهی، از برندهای متنوع و متعدد و شناخته شده جهانی همچوناونت، تامی تیپی، نوبی، ترانکی، تولو، کارترز، پمپرز…. بیبی پرو، هم اینک با بهره گیری از همکاران با تجربه و زیرساخت های اطلاعاتی، امکان تحویل کالا به صورت رایگان برای خرید های بالاتر از 300 هزارتومان می باشد. 

 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات