سبد خرید

دستگاه بخور و تصفیه هوا

دستگاه بخور و رطوبت ساز لانافرم Lanaform مدل Trainy دستگاه بخور و رطوبت ساز لانافرم Lanaform مدل Trainy
ناموجود
دستگاه بخور و رطوبت ساز لانافرم Lanaform مدل Trainyامروزه بسیاری از متخصصین به این نتیجه رسیده اند که دستگاه بخور سرد برای نوزادان مفید است.دستگاه بخور سرد یکی از مواردی است که والدین می توانند در بهبود نشانه های سرماخوردگی نوزاد خود از آن استفاده کنند.دستگاه بخور سرد را به طور منظم تمیز نگه د..
354,000تومان
دستگاه بخور و رطوبت ساز لانافرم Lanaform مدل Lily دستگاه بخور و رطوبت ساز لانافرم Lanaform مدل Lily
ناموجود
دستگاه بخور و رطوبت ساز لانافرم Lanaform مدل Lilyامروزه بسیاری از متخصصین به این نتیجه رسیده اند که دستگاه بخور سرد برای نوزادان مفید است.دستگاه بخور سرد یکی از مواردی است که والدین می توانند در بهبود نشانه های سرماخوردگی نوزاد خود از آن استفاده کنند.دستگاه بخور سرد را به طور منظم تمیز نگه دار..
490,000تومان
دستگاه بخور و رطوبت ساز لانافرم Lanaform مدل Family دستگاه بخور و رطوبت ساز لانافرم Lanaform مدل Family
ناموجود
دستگاه بخور و رطوبت ساز لانافرم Lanaform مدل Familyامروزه بسیاری از متخصصین به این نتیجه رسیده اند که دستگاه بخور سرد برای نوزادان مفید است.دستگاه بخور سرد یکی از مواردی است که والدین می توانند در بهبود نشانه های سرماخوردگی نوزاد خود از آن استفاده کنند.دستگاه بخور سرد را به طور منظم تمیز نگه د..
306,000تومان
دستگاه بخور سرد جین Jane
ناموجود
برند: jane جین
دستگاه بخور سرد جین Janeاگر به دنبال یک دستگاه بخور سرد برای کودک دلبندتان هستید بیبی پرو به شما دستگاه بخور سرد جین را پیشنهاد می کند.ویژگی دستگاه بخور:مناسب برای فصول تابستان و زمستان زمان کارکرد مداوم دستگاه تا 7 ساعت است. قابلیت تنظیم میزان رطوبت هوا را دارد. بعد از اتمام آب داخل دستگ..
440,000تومان
دستگاه بخور سرد اولتراسونیک نوویتا Nuvita دستگاه بخور سرد اولتراسونیک نوویتا Nuvita
ناموجود
دستگاه بخور سرد اولتراسونیک نوویتا Nuvitaدستگاه بخور سرد کودک برای داشتن خانه ای سالم، هوا را مرطوب و تصفیه می کند. این دستگاه رطوبت ساز است که با استفاده از یون نقره انجام می شود. فناوری یون نقره میکروب ها و باکتری های موجود در آب را از بین می برد، همچنین فیلتر کربن به منظور تصفیه آب استفاده می شو..
2,340,000تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

دستگاه بخور و تصفیه هوا

در این دسته بندی انواع دستگاه بخور و دستگاه تصفیه هوا مناسب اتاق کودک و نوزاد ارائه می گردد که در فروشگاه اینترنتی بیبی پرو در دسترس است.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات