سبد خرید

روغن ماساژ نوزاد و کودک

ژل ماساژ 75 میل بی بی کوکول Babycoccole
ناموجود
ژل ماساژ 75 میل بی بی کوکول Babycoccoleژل آرام بخش برای پوست نوزادان و کودکان که با بهره گیری از مواد طبیعی و خالص خود مانند ویتامین F از روغن تخم کتان و ویتامین ای محافظ  و تقویت کننده پوست کودک می باشد.پروتئین بادام تضمین می کند که پس از استفاده این محصول پوست نرم و انعطاف پذیر بماند...
35,000تومان
روغن پاک کننده و مرطوب کننده 250 میل بی بی کوکول Babycoccole
ناموجود
روغن پاک کننده و مرطوب کننده 250 میل بی بی کوکول Babycoccole انقضا: 2022/11شماره پروانه شبنم: 8822295597671669روغن صاف کننده و آرامش بخش  ملایم مثل نوازش برای پاک کردن پوست کودکان خردسال مواد طبیعی و خالص آن مانند ویتامین اف و ویتامین ای، محافظت و نرمی پوست را تضمین می کند. ..
87,500تومان
روغن ماساژ کودک هیپ Hipp
ناموجود
برند: HIPP هیپ
روغن ماساژ کودک هیپ Hipp تاریخ انقضا: 2020/05به راحتی جذب پوست می شود. حاوی روغن خالص آفتابگردان و روغن بادام قابل استفاده برای کودک از بدو تولد قابل استفاده برای ماساژ دادن کل بدن کودک ضد حساسیت 200 میلی لیتر  برند آلمانی تولید شده در کشور سوییس..
85,000تومان
روغن ماساژ کودک Chicco
ناموجود
برند: chicco چیکو
ویژگی ها: حاوی سبوس برنج که پوست را صاف و مخملی می کند و فورا جذب پوست بدن می شود. فاقد مواد نگه دارنده، رنگ و الکل، ضد آلرژی..
35,000تومان
روغن ماساژ کودک Bubchen
ناموجود
ویژگی ها: روغن ماساژ کودک بابچن محصولی از نستله آلمان، یک روغن نرم و لطیف با پایه گیاهی است و کاملا سازگار با پوست که برای ماساژ کودک و پس از هربار تعویض استفاده می شود. استفاده از عناصری چون روغن درخت قلم و روغن بدون رنگ آفتابگردان همزمان با عدم بکارگیری روغن های معدنی، پارافین و مواد نگهدارند..
36,000تومان
روغن ماساژ موستلا Mustela
ناموجود
روغن ماساژ موستلا Mustelaکاربرد:ماساژ دادن بدن کودک احساس آرامش و ارتباط با شما را در او تقویت می کند . علاوه بر آن ، پوست کودک را مرطوب و تغذیه کرده ، جریان خون را تقویت و در کودک ایجاد آرامش می نماید.ترکیبات :روغن گیاهی سرشار از اسیدهای چرب ضروری، روغن های معدنی، مخلوط ویتامین هامزیت..
80,000تومان
روغن ماساژ بدن نوزاد مادرکر MotherCare
ناموجود
ویژگی ها: روغن ماساژ بدن نوزاد مادرکر MotherCare با حجم 300 میلی لیتر بدون ایجاد حساسیت در پوست نوزاد قابل استفاده برای نوزاد از بدو تولد دارای مواد نرم کننده و مناسب برای ماساژ کودک حاوی روغن زیتون و عصاره بابونه برای نرم کردن و تسکین و التیام پوست کودک..
39,500تومان
روغن شیری حمام استلاتوپیا کودک 200 میل موستلا Mustela روغن شیری حمام استلاتوپیا کودک 200 میل موستلا Mustela
ناموجود
روغن شیری حمام استلاتوپیا کودک 200 میل موستلا Mustelaتاریخ انقضاء محصول 2020/05کاربرد:این روغن به طور خاص برای پوست های خشک و مستعد اگزما تهیه شده است.مزایا:پوست بدون اینکه آسیب ببیند یا خشک شود به طور کامل تمیز می شود. لیپیدهای پوست را با استفاده از فرآیند لیپیدسازی فعال ب..
120,000تومان
روغن بچه حاوی روغن پنبه دانه وی کر Wee Care
ناموجود
روغن بچه حاوی روغن پنبه دانه وی کر Wee Care این روغن حاوی روغن کالندولا می باشد. روغن کالندولا گردش خون را تحریک کرده و با ایجاد عرق، دمای بدن را کاهش می دهد. همچنین با خاصیت ضد التهابی بالا برای درمان زخم های مقاوم، بثورات جلدی، اگزما و آفتاب سوختگی مفید می باشد. روغن بچه وی غنی از اسیدهای ..
9,000تومان
روغن بچه حاوی روغن زیتون وی کر Wee Care
ناموجود
روغن بچه حاوی روغن زیتون وی کر Wee Care این روغن دارای روغن کالندولا می باشد. روغن کالندولا گردش خون را تحریک کرده و با ایجاد عرق، دمای بدن را کاهش می دهد. همچنین با خاصیت ضد التهابی بالا برای درمان زخم های مقاوم، بثورات جلدی، اگزما و آفتاب سوختگی مفید می باشد. روغن بچه وی حاوی انواع ویتامین..
9,000تومان
روغن بچه حاوی روغن بادام وی کر Wee Care
ناموجود
روغن بچه حاوی روغن بادام وی کر Wee Careاین روغن دارای روغن کالندولا می باشد.روغن کالندولا گردش خون را تحریک کرده و با ایجاد عرق، دمای بدن را کاهش می دهد. همچنین با خاصیت ضد التهابی بالا برای درمان زخم های مقاوم، بثورات جلدی، اگزما و آفتاب سوختگی مفید می باشد.روغن بچه وی سرشار از روی، منیزیم، آهن و و..
9,000تومان
روغن بچه حاوی روغن آرگان وی کر Wee Care
ناموجود
روغن بچه حاوی روغن آرگان وی کر Wee Care این روغن دارای روغن کالندولا می باشد. روغن کالندولا گردش خون را تحریک کرده و با ایجاد عرق، دمای بدن را کاهش می دهد. همچنین با خاصیت ضد التهابی بالا برای درمان زخم های مقاوم، بثورات جلدی، اگزما و آفتاب سوختگی مفید می باشد. این روغن حاوی بالاترین مقدار و..
9,000تومان
روغن بچه جانسون Johnson's
ناموجود
روغن بچه جانسون Johnson'sمناسب برای ماساژدادن بدن کودک حجم 300 میلی لیتر..
14,700تومان
روغن بچه آلوئه ورا جانسون Johnson's
ناموجود
روغن بچه آلوئه ورا جانسون Johnson'sحاوی عصاره گیاه آلوئه ورا، جهت ترمیم ضایعات سطحی پوست دارای خاصیت التیام بخشی پوست حفظ کننده رطوبت پوست در مقابل تابش آفتاب  فاقد هر گونه مواد حساسیت زا ترکیبات رنگی و نگهدارنده مناسب برای درمان پوسته پوسته شدن بدن مناسب جهت ماساژ بدن کودک و بزرگسال ..
15,000تومان
روغن بدن نوزاد 300 میل جانسون Johnson's
ناموجود
روغن بدن نوزاد 300 میل جانسون Johnson'sمحافظ رطوبت پوست و جلوگیری از خشکی پوست کودک پس از استحمام حفظ چربی پوست در برابر تابش آفتاب فاقد ترکیبات حساسیت زا و رنگی و نگهدارنده  مناسب برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن سر نوزاد..
15,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)

روغن ماساژ کودک

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات