سبد خرید

سفارش با چه زمانبندی ارسال می شود؟

 

بیبی پرو فروشگاه اینترنتی سیسمونی و اسباب بازی سعی بر آن دارد تا سفارش مشتریان را در بسته بندی مناسب و زیبا در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتریان و همراهان خود برساند تا ایشان به این آرامش و باور برسند که  بیبی پرو  مهربان مثل مادر همراه همیشگی مادران و پدران ایرانی است.

زمانبندی ارسال سفارشات به شرح ذیل می باشد:


  •  در صورتیکه ثبت سفارش تا ساعت 15 روزهای غیر تعطیل صورت پذیرد، سفارش شما با هماهنگی طی همان روز به دست شما خواهد رسید.
  • در صورتیکه ثبت سفارش بعد از ساعت 15 روزهای غیر تعطیل و یا در روزهای تعطیل رسمی صورت پذیرد، سفارش شما با هماهنگی روز کاری آتی به دست شما خواهد رسید.
  • توجه نمایید :برخی از کالاهای موجود در سایت نیاز به هماهنگی جهت ارسال از انبار مرکزی را داشته و ممکن است دو تا سه روزکاری ارسال آنها طول بکشد برای این دسته از کالاها بعد از ثبت سفارش همکاران بخش ارسال در اولین ساعات اداری نسبت به ارسال سفارش اقدام و زمان نهایی ارسال را طی تماس تلفنی به مشتری اعلام می کنند.بعد از انجام پروسه بسته بندی کالاها و اعلام زمان ارسال از سمت همکاران بیبی پرو به مشتری و هماهنگی با ایشان، بسته سفارش برای عزیزان ساکن تهران در ساعات اداری و غیر تعطیل هر روز از شنبه تا 4 شنبه در ساعات 9 صبح الی 5 بعد از ظهر و در روز 5شنبه از ساعت 10 صبح الی 2 بعد از ظهر تحویل مامور ارسال الوپیک و برای عزیزان ساکن شهرستان هر روز اداری و غیر تعطیل از شنبه تا 4 شنبه از ساعت 9 صبح الی 2 ظهر و در روز 5 شنبه از ساعت 10 صبح الی 12 ظهر تحویل مامور اداره پست می شود . 

*بسته های ارسالی با الوپیک طی هماهنگی با مشتری طی همان روز ارسال بدست مشتری خواهد رسید، لازم به ذکر است عزیزان ساکن حومه تهران(جاده مخصوص کرج،ورامین، قم و...)  مشمول ارسال با پیک نمی شوند و بسته ایشان با پست ارسال خواهد شد، چنانچه این عزیزان تمایل به دریافت بسته با پیک را داشته باشند می توانند با هماهنگی از ارسال با پیک با هزینه ارسال بر عهده خودشان بهره مند شوند.  

 *بسته های ارسالی برای مشتریان عزیز ساکن شهرستان با پست پیشتاز توسط اداره پست طی یک الی سه روز کاری بسته به مسیر و عملکرد اداره پست و بسته های ارسال با پست سفارشی بین دو الی هفت روز کاری تحویل مشتری محترم داده خواهد شد. در روز های تعطیلات رسمی اداره پست مناطق ارسال نخواهند داشت و پروسه ارسال در روز کاری بعد ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است بعد از ارسال هر بسته پستی از سمت شرکت بیبی پرو، اداره پست ملزم به ارسال کدپیگیری با خط مخصوص اداره پست برای مشتریان ساکن شهرستان می باشد، چنانچه تا یک روز از زمان ارسال بسته کدپیگیری را دریافت نکردید خواهشمندیم کدپیگیری خود را از پشتیبان بیبی پرو دریافت کرده و روند ارسال را از سایت اداره پست به نشانی زیر پیگیری بفرمایید: 


بیبی پرو تمامی موارد ذکر شده بر روی بسته پستی را عینا طبق اطلاعات داده شده مشتری بر روی هر بسته قید می کند، لذا خواهشمندیم در هنگام ثبت سفارش مشخصات و اطلاعات آدرس را به درستی و با دقت تکمیل نمایید. 

اداره پست ملزم است طی دو بار مراجعه به آدرس مشتری بسته را تحویل دهد، چنانچه مشتری در محل حضور نداشته باشد بسته به باجه معطله اداره پست منطقه ی شهری مشتری از سمت اداره پست ارجاع داده می شود که مشتری باید به صورت حضوری بسته را دریافت کند، در اینصورت به علت نبودن مشتری طی دو مرتبه مراجعه حضوری هر گونه هزینه دریافتی اضافه از اداره پست از مسئولیت بیبی پرو خارج بوده و برعهده مشتری می باشد. همچنین اگر بسته ای به علت نبودن مشتری از اداره پست به بیبی پرو تحویل داده شود، هزینه ارسال مجدد بسته تماما برعهده مشتری عزیز خواهد بود.

*از تمامی مشتریان عزیز ساکن شهرستان خواهشمندیم کدپیگیری را در سایت اداره پست وارد و روند ارسال را از اداره پست پیگیری کنند*

هزینه ارسال چگونه محاسبه می شود ؟

- هزینه ارسال سفارشات بالای دویست هزار تومان در ارسال اکسپرس  تهران رایگان و زیر سیصد هزار تومان  15,000تومان می باشد.

-هزینه ارسال سفارشات زیر سیصد هزار تومان در ارسال پست پیشتاز و برای حومه تهران و شهرستان  15,000 تومان می باشد. و هزینه ارسال سفارشات بالای دویست هزار تومان رایگان می باشد و ارسال با پست پیشتاز و سفارشی (انتخاب برعهده مجموعه بیبی پرو بر اساس حجم بسته و زمان ارسال) می باشد. 

قابل ذکر است هزینه ارسال 15 هزار تومان برای خرید های زیر مبلغ خرید 300 تومان به صورت خودکار بر مبلغ سفارشتان اضافه می شود. 

در صورت عدم تمایل مشتری به دریافت کالا با فرمول و هزینه فوق می توانیم با هماهنگی برای مشتری گرامی با هزینه های زیر بسته ها ارسال کنیم : 

- هزینه ارسال سفارشات از طریق پست پیشتاز، پست ویژه، پست سفارشی و تیپاکس با تعرفه مصوب اداره ی  پست و تیپاکس محاسبه می شود که بر عهده مشتری خواهد بود .

- هزینه ارسال کالاهای سنگین ارسالی با باربری  براساس وزن و ابعاد کالا محاسبه می شود و مبلغ آن بصورت پس کرایه درب آدرس دریافت می شود.

- هزینه ارسال سریع سفارشات در صورت درخواست دریافت سریع کالا توسط مشتری، در تهران براساس فاصله از دفتر مرکزی فروشگاه (واقع در خیابان میرزای شیرازی) براساس تعرفه سرویس های حمل و نقل شهری ( الوپیک) با هماهنگی با مشتری تعیین وپرداخت آن برعهده مشتری می باشد.

لطفا هرگونه توضیح در خصوص تحویل سفارش را در زمان ثبت سفارش درج نمایید تا ارسال سفارش شما منطبق با خواسته و نظر شما صورت پذیرد.

بیبی پرو  فروشگاه اینترنتی سیسمونی و اسباب بازی، همراه همیشگی شما.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات