منو
Your Cart

first years فرست یرز

کاسه ی یک قسمتی زیرچسبی کودک فرست یرز The First Yearsوقتی کودک دلبند شما خوردن غذا را شروع می کند به ظروفی نیاز دارد که آن ها را مال خود بداند و به راحتی و با امنیت کامل از آن ها استفاده کند.خرید ظرف غذای کودک مانند سایر وسایل دیگر از اصول خاصی پیروی می کند. چون تاثیر زیادی بر روی سلامت و اشتهای..
95,000تومان
لیوان آبمیوه خوری پسرانه طرح ماشین فرست یرز The First Yearsمناسب برای کودکان 9 ماه به بالا طرح های جذاب و زیبا مناسب برای کودکانی که علاقه ای به خوردن آبمیوه ندارند. شستشوی آسان قابل گذاشتن در ماشین ظرفشویی طراحی لیوان به گونه ای است که به راحتی در دست کودک قرار می گیرد. دارای سری نرم و من..
78,000تومان
لیوان آبمیوه خوری پسرانه طرح دار فرست یرز The First Yearsمناسب برای کودکان 9 ماه به بالا طرح های جذاب و زیبا مناسب برای کودکانی که علاقه ای به خوردن آبمیوه ندارند. شستشوی آسان قابل گذاشتن در ماشین ظرفشویی طراحی لیوان به گونه ای است که به راحتی در دست کودک قرار می گیرد. دارای سری نرم و مناس..
81,000تومان
لیوان آبمیوه خوری نی دار طرح ماشین فرست یرز The First Yearsمناسب برای کودکان 9 ماه به بالا دارای نی بلند جهت دسترسی به تمام محتویات لیوان ضد چکه بسیار مناسب برای سفر و خارج از خانه دارای عایق دو جداره بدنه  بدون مواد مضر شیمیایی..
112,000تومان
لیوان آبمیوه خوری دو جداره طرح پرنسس فرست یرز The First Yearsمناسب برای کودکان 9 ماه به بالا دارای نی بلند جهت دسترسی به تمام محتویات لیوان ضد چکه بسیار مناسب برای سفر و خارج از خانه دارای عایق دو جداره بدنه  بدون مواد مضر شیمیایی..
112,000تومان
لیوان آبمیوه خوری دو جداره طرح ماشین فرست یرز The First Yearsمناسب برای کودکان 9 ماه به بالا دارای نی بلند جهت دسترسی به تمام محتویات لیوان ضد چکه بسیار مناسب برای سفر و خارج از خانه دارای عایق دو جداره بدنه  بدون مواد مضر شیمیایی..
111,200تومان
لیوان آبمیوه خوری دخترانه طرح مینی موس فرست یرز The First Yearsمناسب برای کودکان 9 ماه به بالا طرح های جذاب و زیبا مناسب برای کودکانی که علاقه ای به خوردن آبمیوه ندارند. شستشوی آسان قابل گذاشتن در ماشین ظرفشویی طراحی لیوان به گونه ای است که به راحتی در دست کودک قرار می گیرد. دارای سری نرم ..
85,000تومان
لگن کودک طرح ماشین فرست یرز The First Yearsآموزش عادت دادن کودک به استفاده از لگن باید به آرامی صورت بگیرد. چرا که هدف از این آموزش اینست که کودک استقلال داشته باشد و از موفقیت هایش لذت ببرد.اگر کودک از نشستن بر روی لگن احساس رضایت ندارد به او اصرار نکنید و او را تحت فشار ندهید.اما اگر کودک ..
550,000تومان
قاشق دو طرفه 5 عددی کودک فرست یرز The First Yearsاگر می خواهید کودک شما به غذا خوردن با قاشق علاقه مند شود, به میزان توجه شما در این زمینه بستگی دارد.بنابراین باید به کودک خود اجازه دهید تا از قاشق هنگام غذا خوردن استفاده کند حتی اگر به قیمت این باشد که کل خانه را کثیف کند.کودکان هر چه بزرگتر ..
63,000تومان
ظرف غذای چند قسمتی کودک پایه چسبان فرست یرز The First Yearsوقتی کودک دلبند شما خوردن غذا را شروع می کند به ظروفی نیاز دارد که آن ها را مال خود بداند و به راحتی و با امنیت کامل از آن ها استفاده کند.خرید ظرف غذای کودک مانند سایر وسایل دیگر از اصول خاصی پیروی می کند. چون تاثیر زیادی بر روی سلامت و ..
115,000تومان
صندلی غذاخوری کودک طرح ماشین فرست یرز The First Yearsصندلی غذای کودک با پایه بلند یا کوتاه است که جلوی این صندلی ها یه سینی تعبیه شده که ظرف غذای کودک روی آن قرار می گیرد.وقتی کودک روی صندلی غذاخوری خود کنار خانواده غذا می خورد احساس امنیت بیشتری دارد.هنگام خرید صندلی غذا برای کودک خود به نکات..
517,000تومان
شیشه شیر 240 میل طرح دار فرست یرز The First Yearsاین شیشه شیر قابل گذاشتن در گرم کن های شیشه شیر نوزاد می باشد. قابل گذاشتن در ماشین ظرفشویی بدون مواد مضر شیمیایی سرشیشه سیلیکونی دارای درپوش پلاستیکی برای جلوگیری از آلودگی سرشیشه سرشیشه شبیه به سینه مادر ..
107,000تومان
شیشه شیر 120 میل طرح دار فرست یرز The First Yearsمناسب برای کودکان 6 ماه به بالا لیوان دارای دسته جداشونده می باشد که به راحتی در دست کودک قرار می گیرد. قابل گذاشتن در ماشین ظرفشویی می باشد. فاقد مواد مضر شیمیایی حجم 120 میلی لیتر  از جنس پلاستیک بدون سرب..
90,000تومان
شیشه خشک کن فرست یرز The First Yearsاين شيشه خشك كن به صورت عمودي ساخته شده و جاي زيادي را اشغال نمي كند. اين محصول ظرفيت ١٦ شيشه و بطري را دارد و به سرعت خشك مي كند. جاي تخليه آب به سينك قابليت شستشو در ماشين ظرفشويي  فاقد هر گونه مواد مضر شیمیایی..
256,000تومان
ست مسواک اورال فرست یرز The First Yearsمناسب برای کودکان از بدو تولد مسواك مخصوص كودك با برس نرم و لطيف  به آساني در دست كودك جاي مي گيرد.  دارايه پايه نگه دارنده مسواك  پايه باعث خروج قطرات آب اضافي از مسواك مي شود و از رشد باكتري جلوگيري مي كند.  شامل دو عدد مسواك كودك  شامل ١ عدد ماساژو..
110,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 36 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات