منو
Your Cart

first years فرست یرز

لیوان آموزشی دسته دار کودک طرح دار فرست یرز The First Yearsمتخصصان کودک معتقدند بهترین روش برای جلوگیری از پوسیدگی دندان های نوزاد اینست که از سن 6 ماهگی باید کودک را تشویق کنید تا برای نوشیدن شیر یا آبمیوه ازلیوان استفاده کند.برای تشویق کودک می توانید از لیوان های مخصوص کودک یا لیوان های آموزشی..
70,000تومان
لیوان آبمیوه خوری پسرانه طرح ماشین فرست یرز The First Yearsمناسب برای کودکان 9 ماه به بالا طرح های جذاب و زیبا مناسب برای کودکانی که علاقه ای به خوردن آبمیوه ندارند. شستشوی آسان قابل گذاشتن در ماشین ظرفشویی طراحی لیوان به گونه ای است که به راحتی در دست کودک قرار می گیرد. دارای سری نرم و من..
78,000تومان
لیوان آبمیوه خوری پسرانه طرح دار فرست یرز The First Yearsمناسب برای کودکان 9 ماه به بالا طرح های جذاب و زیبا مناسب برای کودکانی که علاقه ای به خوردن آبمیوه ندارند. شستشوی آسان قابل گذاشتن در ماشین ظرفشویی طراحی لیوان به گونه ای است که به راحتی در دست کودک قرار می گیرد. دارای سری نرم و مناس..
81,000تومان
لیوان آبمیوه خوری نی دار طرح ماشین فرست یرز The First Yearsمناسب برای کودکان 9 ماه به بالا دارای نی بلند جهت دسترسی به تمام محتویات لیوان ضد چکه بسیار مناسب برای سفر و خارج از خانه دارای عایق دو جداره بدنه  بدون مواد مضر شیمیایی..
112,000تومان
لیوان آبمیوه خوری دو جداره طرح پرنسس فرست یرز The First Yearsمناسب برای کودکان 9 ماه به بالا دارای نی بلند جهت دسترسی به تمام محتویات لیوان ضد چکه بسیار مناسب برای سفر و خارج از خانه دارای عایق دو جداره بدنه  بدون مواد مضر شیمیایی..
112,000تومان
لیوان آبمیوه خوری دو جداره طرح ماشین فرست یرز The First Yearsمناسب برای کودکان 9 ماه به بالا دارای نی بلند جهت دسترسی به تمام محتویات لیوان ضد چکه بسیار مناسب برای سفر و خارج از خانه دارای عایق دو جداره بدنه  بدون مواد مضر شیمیایی..
111,200تومان
لیوان آبمیوه خوری دخترانه طرح مینی موس فرست یرز The First Yearsمناسب برای کودکان 9 ماه به بالا طرح های جذاب و زیبا مناسب برای کودکانی که علاقه ای به خوردن آبمیوه ندارند. شستشوی آسان قابل گذاشتن در ماشین ظرفشویی طراحی لیوان به گونه ای است که به راحتی در دست کودک قرار می گیرد. دارای سری نرم ..
85,000تومان
لگن کودک طرح ماشین فرست یرز The First Yearsآموزش عادت دادن کودک به استفاده از لگن باید به آرامی صورت بگیرد. چرا که هدف از این آموزش اینست که کودک استقلال داشته باشد و از موفقیت هایش لذت ببرد.اگر کودک از نشستن بر روی لگن احساس رضایت ندارد به او اصرار نکنید و او را تحت فشار ندهید.اما اگر کودک ..
550,000تومان
قاشق دو طرفه 5 عددی کودک فرست یرز The First Yearsاگر می خواهید کودک شما به غذا خوردن با قاشق علاقه مند شود, به میزان توجه شما در این زمینه بستگی دارد.بنابراین باید به کودک خود اجازه دهید تا از قاشق هنگام غذا خوردن استفاده کند حتی اگر به قیمت این باشد که کل خانه را کثیف کند.کودکان هر چه بزرگتر ..
63,000تومان
ظرف غذای چند قسمتی کودک پایه چسبان فرست یرز The First Yearsوقتی کودک دلبند شما خوردن غذا را شروع می کند به ظروفی نیاز دارد که آن ها را مال خود بداند و به راحتی و با امنیت کامل از آن ها استفاده کند.خرید ظرف غذای کودک مانند سایر وسایل دیگر از اصول خاصی پیروی می کند. چون تاثیر زیادی بر روی سلامت و ..
115,000تومان
صندلی غذاخوری کودک طرح ماشین فرست یرز The First Yearsصندلی غذای کودک با پایه بلند یا کوتاه است که جلوی این صندلی ها یه سینی تعبیه شده که ظرف غذای کودک روی آن قرار می گیرد.وقتی کودک روی صندلی غذاخوری خود کنار خانواده غذا می خورد احساس امنیت بیشتری دارد.هنگام خرید صندلی غذا برای کودک خود به نکات..
517,000تومان
شیشه شیر 240 میل طرح دار فرست یرز The First Yearsاین شیشه شیر قابل گذاشتن در گرم کن های شیشه شیر نوزاد می باشد. قابل گذاشتن در ماشین ظرفشویی بدون مواد مضر شیمیایی سرشیشه سیلیکونی دارای درپوش پلاستیکی برای جلوگیری از آلودگی سرشیشه سرشیشه شبیه به سینه مادر ..
107,000تومان
شیشه خشک کن فرست یرز The First Yearsاين شيشه خشك كن به صورت عمودي ساخته شده و جاي زيادي را اشغال نمي كند. اين محصول ظرفيت ١٦ شيشه و بطري را دارد و به سرعت خشك مي كند. جاي تخليه آب به سينك قابليت شستشو در ماشين ظرفشويي  فاقد هر گونه مواد مضر شیمیایی..
256,000تومان
زیرانداز تعویض کودک طرح کیفی رنگ سبز فرست یرز The First Yearsوسیله مناسب جهت تعویض کودک در خارج از منزل و هنگام سفر دارای ابعاد مناسب و مقاوم در برابر رطوبت به راحتی قابل جمع شدن برای حمل آسان دارای حلقه برای متصل شدن به کالسکه دارای یک کیف کوچک برای نگهداری وسایل کم حجم و ضروری کودک..
184,000تومان
تشک نوزاد فرست یرز The First Yearsاز بدو تولد قابل استفاده می باشد. وسیله ای مناسب جهت جابه جایی نوزاد هم در خانه و هم بیرون از خانه به آسانی قابل جمع شدن و به صورت کیف در می آید. به راحتی قابل حمل است. جنس نخی و به راحتی قابل شستشو می باشد. چراغی برای روشنایی در شب بالای تشک تعبیه شده است...
679,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 36 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات