سبد خرید

عروسک پولیشی

برند: Pugs At Play
عروسک کودک گربه سفید قهوه ای Pugs At Play مدل Bellaاین عروسک گربه یک اسباب بازی جذاب و سرگرم کننده برای کودکان است. عروسک گربه الکتریکی است و با روشن کردن آن راه می رود، میو میو می کند و دم خود را تکان می دهد. این عروسک دارای بافت نرمی است و اندازه ای آن به گونه ای است که کودک به راحتی می تواند آن ب..
590,000تومان
برند: Pugs At Play
عروسک کودک کوالا Pugs At Play مدل Joeyعروسک کوالا Joey یک اسباب بازی جذاب و سرگرم کننده برای کودکان است. این عروسک دارای بافت نرمی است و می تواند سر خود را تکان دهد و صداها را تکرار کند. این عروسک هر چه شما و کودکتان بگویید با صدای جیر جیر مانندی تکرار میکند و باعث خنده و شادی کودکتان می شود.ک..
715,000تومان
برند: Pugs At Play
عروسک کودک همستر سفید قهوه ای Pugs At Play مدل Maggyعروسک همستر سفید قهوه ای Maggy یک اسباب بازی جذاب و سرگرم کننده برای کودکان است. این عروسک دارای بافت نرمی است و می تواند سر خود را تکان دهد و صداها را تکرار کند. این عروسک هر چه شما و کودکتان بگویید با صدای جیر جیر مانندی تکرار میکند و باعث ..
715,000تومان
برند: Pugs At Play
عروسک کودک همستر سفید خاکستری Pugs At Play مدل Aggyعروسک همستر سفید خاکستری Aggy یک اسباب بازی جذاب و سرگرم کننده برای کودکان است. این عروسک دارای بافت نرمی است و می تواند سر خود را تکان دهد و صداها را تکرار کند. این عروسک هر چه شما و کودکتان بگویید با صدای جیر جیر مانندی تکرار میکند و باعث خن..
715,000تومان
برند: Pugs At Play
عروسک کودک سگ سفید قهوه ای Pugs At Play مدل Buddyعروسک سگ سفید قهوه ای Buddy یک اسباب بازی جذاب و سرگرم کننده برای کودکان است. این عروسک دارای بافت نرمی است و می تواند راه برود، دم خود را تکان دهد و پاس کند. کودک می تواند به راحتی این عروسک را در آغوش بگیرد و بازی کند. این عروسک باعث تقویت مها..
590,000تومان
برند: Pugs At Play
عروسک کودک دایناسور سبز Pugs At Play مدل Maxعروسک دایناسور سبز Max یک اسباب بازی جذاب و سرگرم کننده برای کودکان است. این عروسک دارای بافت نرمی است و می تواند راه برود، آواز بخواند و جمله ها و صحبت ها را تکرار کند. کودک می تواند به راحتی این عروسک را در آغوش بگیرد و بازی کند. این عروسک باع..
830,000تومان
برند: Pugs At Play
عروسک کودک خرگوش سفید Pugs At Play مدل Hopperعروسک خرگوش سفید Hopper یک اسباب بازی جذاب و سرگرم کننده برای کودکان است. این عروسک دارای بافت نرمی است و می تواند بپرد، گوش های خود را تکان دهد و صدای جیر جیر ایجاد کند. کودک می تواند به راحتی این عروسک جهنده را در آغوش بگیرد و بازی کند. این عروسک ..
590,000تومان
عروسک پولیشی شیر وین فان Winfunعروسک پولیشی وین فان می تواند یک همراه سرگرم کننده و جذاب برای کودک شما باشد. عروسک پولیشی موزیکال بوده و دارای ملودی های جذاب و دوست داشتنی است. بر روی شکم این عروسک سه دکمه عملکرد رنگی قرار دارد که با فشار دادن هر کدام ملودی ها به صدا در می آید. ویژگی ها: ..
1,220,000تومان
عروسک پولیشی زرافه وین فان Winfunعروسک پولیشی وین فان می تواند یک همراه سرگرم کننده و جذاب برای کودک شما باشد. عروسک پولیشی موزیکال بوده و دارای ملودی های جذاب و دوست داشتنی است. بر روی شکم این عروسک سه دکمه عملکرد رنگی قرار دارد که با فشار دادن هر کدام ملودی ها به صدا در می آید. ویژگی ها:&nbs..
1,220,000تومان
عروسک پولیشی خرگوش وین فان Winfunعروسک پولیشی وین فان می تواند یک همراه سرگرم کننده و جذاب برای کودک شما باشد. عروسک پولیشی موزیکال بوده و دارای ملودی های جذاب و دوست داشتنی است. بر روی شکم این عروسک سه دکمه عملکرد رنگی قرار دارد که با فشار دادن هر کدام ملودی ها به صدا در می آید. ویژگی ها:&nbs..
1,220,000تومان
برند: Pugs At Play
عروسک کودک گربه سفید خاکستری Pugs At Play مدل Sashaاین عروسک گربه یک اسباب بازی جذاب و سرگرم کننده برای کودکان است. عروسک گربه الکتریکی است و با روشن کردن آن راه می رود، میو میو می کند و دم خود را تکان می دهد. این عروسک دارای بافت نرمی است و اندازه ای آن به گونه ای است که کودک به راحتی می تواند آن ب..
590,000تومان
برند: Pugs At Play
عروسک کودک پنگوئن Pugs At Play مدل Skipperعروسک پنگوئن Skipper یک اسباب بازی جذاب و سرگرم کننده برای کودکان است. این عروسک دارای بافت نرمی است و می تواند راه برود، آواز بخواند و جمله ها و صحبت ها را تکرار کند. کودک می تواند به راحتی این عروسک را در آغوش بگیرد و بازی کند. این عروسک باعث تق..
830,000تومان
برند: Pugs At Play
عروسک کودک سگ کرم رنگ Pugs At Play مدل Chiliعروسک سگ کرم رنگ chili یک اسباب بازی جذاب و سرگرم کننده برای کودکان است. این عروسک دارای بافت نرمی است و می تواند راه برود، دم خود را تکان دهد و پارس کند. کودک می تواند به راحتی این عروسک را در آغوش بگیرد و بازی کند. این عروسک باعث تقویت مهارت های اج..
590,000تومان
برند: Pugs At Play
عروسک کودک سگ خالخالی Pugs At Play مدل Spottyعروسک سگ خالخالی Spotty یک اسباب بازی جذاب و سرگرم کننده برای کودکان است. این عروسک دارای بافت نرمی است و می تواند راه برود، دم خود را تکان دهد و پارس کند. کودک می تواند به راحتی این عروسک را در آغوش بگیرد و بازی کند. این عروسک باعث تقویت مهارت های ..
590,000تومان
برند: Pugs At Play
عروسک کودک دایناسور نارنجی Pugs At Play مدل Rexعروسک دایناسور نارنجی Rex یک اسباب بازی جذاب و سرگرم کننده برای کودکان است. این عروسک دارای بافت نرمی است و می تواند راه برود، آواز بخواند و جمله ها و صحبت ها را تکرار کند. کودک می تواند به راحتی این عروسک را در آغوش بگیرد و بازی کند. این عروسک با..
830,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 147 (10 صفحه)

انواع عروسک های پولیشی | خرید اینترنتی بهترین عروسک پولیشی از فروشگاه اینترنتی سیسمونی بیبی پرو| بهترین برندهای سیسمونی با بالاترین کیفیت با ارسال به سراسر کشور با بسته بندی شکیل و مطمئن. 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات