منو
Your Cart

Nuvita نوویتا

انوع محصولات سیسمونی نوویتا | انواع شیشه شیر نوزاد
کیسه استریل 5 عددی نوویتا Nuvitaکیسه استریل نوویتا برای ضد عفونی کردن و ضد عفونی کردن شیشه شیر استفاده می شود.به این ترتیب که ملزومات شیشه شیر را به همراه آب جوش درون کیسه می ریزید و سپس آن را طی 90 ثانیه در مایکرویو قرار می دهید تا شیشه شیر و ملزوماتش به طول کامل استریل شوند.ویژگی ها:- قابلیت استر..
110,000تومان
چراغ خواب 8 سانتی طرح گاو رنگ بنفش نوویتا Nuvitaبعضی از کودکان نمی توانند در تاریکی مطلق بخوابند و نیاز به روشنایی کمی دارند چراغ خواب های نوویتا در طرح ها و رنگ بندی های مختلف موجود می باشد و در داخل آن چراغ LED به کارگرفته شده و دارای دکمه خاموش و روشن می باشد . وزن این چراغ خواب حدود 200 گرم میب..
87,100تومان
چراغ خواب 12 سانتی طرح خرگوش رنگ آبی نوویتا Nuvitaبعضی از کودکان نمی توانند در تاریکی مطلق بخوابند و نیاز به روشنایی کمی دارند چراغ خواب های نوویتا در طرح ها و رنگ بندی های مختلف موجود می باشد و در داخل آن چراغ LED به کارگرفته شده و دارای دکمه خاموش و روشن می باشد . وزن این..
87,100تومان
چراغ خواب 12 سانتی طرح خرس رنگ صورتی نوویتا Nuvitaبعضی از کودکان نمی توانند در تاریکی مطلق بخوابند و نیاز به روشنایی کمی دارند چراغ خواب های نوویتا در طرح ها و رنگ بندی های مختلف موجود می باشد و در داخل آن چراغ LED به کارگرفته شده و دارای دکمه خاموش و روشن می باشد . وزن این..
156,000تومان
چراغ خواب 12 سانتی طرح اژدها رنگ آبی نوویتا Nuvita بعضی از کودکان نمی توانند در تاریکی مطلق بخوابند و نیاز به روشنایی کمی دارند چراغ خواب های نوویتا در طرح ها و رنگ بندی های مختلف موجود می باشد و در داخل آن چراغ LED به کارگرفته شده و دارای دکمه خاموش و روشن می باشد . وز..
156,000تومان
پیجر تصویری دیجیتال نوویتا Nuvitaپیجر تصویری نوویتا Nuvita به شما این امکان را می دهد که در خواب و بیداری حتی در تاریکی شب ، صدا و تصویر کودک را در خانه ببینید این محصول نیز در زمان خواب برای کودکان لالایی به همراه نور های زیبا را پخش می کند این محصول دارای دوربین قابل نصب برروی دیوار اتاق کو..
3,900,000تومان
پستانک دو عددی ارتودنسی درپوش دار طرح دار +6 ماه نوویتا Nuvitaاگر به تازگی صاحب فرزند شده اید و برای آرام تر شدن او دنبال راه حلی هستید یکی از گزینه ها، پستانک می باشد.کودک با مکیدن پستانک احساس امنیت بیشتری می کند و به او کمک می کند که احساساتش را کنترل کند.اگر کودک شما دارای مشکلات کولیک و ق..
141,250تومان
پستانک دو عددی ارتودنسی درپوش دار سبز و صورتی +6 ماه نوویتا Nuvitaاگر به تازگی صاحب فرزند شده اید و برای آرام تر شدن او دنبال راه حلی هستید یکی از گزینه ها، پستانک می باشد.کودک با مکیدن پستانک احساس امنیت بیشتری می کند و به او کمک می کند که احساساتش را کنترل کند.اگر کودک شما دارای مشکلات کولیک..
141,250تومان
پستانک دو عددی ارتودنسی درپوش دار رنگ سبز و بنفش +6 ماه نوویتا Nuvitaاگر به تازگی صاحب فرزند شده اید و برای آرام تر شدن او دنبال راه حلی هستید یکی از گزینه ها، پستانک می باشد.کودک با مکیدن پستانک احساس امنیت بیشتری می کند و به او کمک می کند که احساساتش را کنترل کند.اگر کودک شما دارای مشکلات ک..
141,250تومان
پستانک تمام سیلیکونی رنگ سفید نوویتا Nuvitaاستفاده از پستانک به کودکتان احساس آرامش می دهد و به او کمک می کند تا احساساتش را کنترل کند.اگر کودکتان دارای کولیک و قولنج نوزادی می باشد استفاده از پستانک به التیام درد او کمک می کنداستفاده از پستانک برای تغذیه کودک کاربردی ..
71,250تومان
پد سینه یکبار مصرف 40 عددی نوویتا Nuvitaدر زمان شیردهی مادر ممکن است شیر مادر به طور کامل تخلیه نشود به همین جهت علاوه بر اینکه مقداری از شیر مادر به هدر می رود موجب لک شدن لباس او می شود. بهترین گزینه برای مادران در دوران شیردهی استفاده از پد سینه می باشد پد سینه باید دارای قدرت جذب بالا..
117,500تومان
مسواک برقی 3 کاره +3ماه نوویتا Nuvitaمسواک برقی 3 کاره نوویتا Nuvita برای تمیز کردن دندان ها ، لثه ها و زبان کودک طراحی شده است.مسواک برقی نوویتا سری بسیار نرم و انعطاف پذیری دارد که از خون ریزی لثه کودک جلوگیری می کند.مسواک برقی نوویتا مناسب استفاده کودکان 3 ماه به بالا می باشد.ویژگی ها:- دارای سر..
348,750تومان
قاشق دو عددی حرارتی صورتی +6 ماه نوویتا Nuvitaغذادادن به کودکان وقتی که شیطنت آنها شروع می شود سخت به نظر می رسدنباید والدین کودک را مجبور به غذاخوردن کنند چون نتیجه برعکس خواهد داشت.والدین باید کاری کنند که کودک با اشتها و علاقه بیشتری غذا بخوردیکی از آن ها این است که هیچ گاه کودک را مجبور به غذا ..
98,750تومان
قاشق دو عددی حرارتی آبی +6 ماه نوویتا Nuvitaغذادادن به کودکان وقتی که شیطنت آنها شروع می شود سخت به نظر می رسدنباید والدین کودک را مجبور به غذاخوردن کنند چون نتیجه برعکس خواهد داشت.والدین باید کاری کنند که کودک با اشتها و علاقه بیشتری غذا بخوردیکی از آن ها این است که هیچ گاه کودک را مجبور به غ..
98,750تومان
ظرف استریل مایکروفری نوویتا Nuvitaاستریل و ضد عفونی کردن ظروف غذایی کودکتان یکی از کارهایی است که والدین باید آن را انجام دهند .ظرف استریل مایکروفری به شما این اجازه را می دهد که ظروف غذایی کودک را استریل کنید.روش استفاده از آن:ابتدا 90 میلی لیتر آب به ظرف استریل اضافه کنید و سپس تمام لوازم را به ط..
312,500تومان
نمايش 1 تا 15 از 59 (4 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات