سبد خرید

پاسخ به پرسش های متداول

سوالی دارید؟

در این بخش سعی شده به عمده ترین سوالاتی که مشتریان عزیز فروشگاه اینترنتی بیبی پرو با آن مواجه هستند پاسخ داده شود.

در صورتیکه شما سوال پاسخ خود را در بین سوالات نمی یابید خواهشمند است همین حالا با پشتیبان صحبت کنید و یا با ما تماس بگیرید. از شما متشکریم.

*طریقه های پرداخت به چه صورت است؟

در حال حاضر 3 شیوه پرداخت در سایت قابل انتخاب است:

1- پرداخت آنلاین توسط کارت های شتاب

 در این روش با انتخاب این روش به صورت خودکار به صفحه پرداخت بانک ها متصل خواهید شد.

2- انتقال به حساب بانکی

در این روش پس از تکمیل سفارش و دریافت شماره حساب لطفا واریزی خود را انجام داده و اطلاعات پرداخت به همکاران پشتیبانی اطلاع رسانی گردد تا برای ارسال سفارش اقدام شود.

3- پرداخت در محل با کارت بانکی

مختص سفارشات تحویل با پیک برای تهران و خرید های کمتر از مبلغ 1,500,000 تومان می باشد، که در این روش مشتری می تواند در محل بعد از دریافت کالا به شماره کارت اعلامی مبلغ وجه را واریز کرده و شماره پیگیری را به همکاران اطلاع دهد.


*برای سفارشات شهرستان شرایط پرداخت به چه صورت است؟

پرداخت برای مشتریان عزیز ساکن شهرستان در حال حاضر تنها به صورت آنلاین قبل از ارسال امکان پذیر می باشد.


*هزینه ی ارسال چقدر است؟

برای تهران:

هزینه ی ارسال سفارشات بالای 1،500،000تومان در ارسال با پیک در تهران رایگان و هزینه ارسال سفارشات بالای مبلغ 1،500،000 تومان در ارسال با پیک در تهران مبلغ 40،000 تومان است. 

توجه: برای برخی مناطق دور در تهران نظیر(تهرانسر، فرودگاه مهرآباد، محدوده دریاچه خلیج فارس، المپیک، شهرک امید، شهرک بهشتی، شهرک آزادی، بزرگراه آزادگان، جاده مخصوص و ...)

سفارشات با هماهنگی با مشتری محترم با پست ارسال خواهد شد و در صورت درخواست مشتری مبنی بر دریافت کالا با پیک برای این مناطق هزینه ارسال پیک بر عهده مشتری محترم می باشد.

برای حومه تهران و شهرستان:

هزینه ارسال سفارشات زیر مبلغ 1،500،000 تومان در ارسال با پست برای حومه تهران(البرز،لواسان،ری، قزوین، ورامین، اسلامشهر، شهریار و ...) و شهرستان مبلغ 40،000 تومان است.

هزینه ارسال سفارشات بالای مبلغ 1،500،000 تومان رایگان و ارسال با پست می باشد. 

قابل ذکر است هزینه ارسال 40،000 تومان برای خرید های زیر مبلغ 1،500،000 تومان به صورت خودکار بر روی مبلغ سفارشتان اضافه می شود. 

در صورت عدم تمایل مشتری به دریافت کالا با فرمول و هزینه فوق می توانیم با هماهنگی برای مشتری گرامی با هزینه های زیر بسته ها ارسال کنیم :

- هزینه ارسال سفارشات از طریق پست پیشتاز، پست ویژه، پست سفارشی و تیپاکس با تعرفه مصوب اداره ی  پست و تیپاکس محاسبه می شود که بر عهده مشتری خواهد بود .

- هزینه ارسال کالاهای سنگین ارسالی با باربری  براساس وزن و ابعاد کالا محاسبه می شود و مبلغ آن بصورت پس کرایه درب آدرس دریافت می شود.

- هزینه ارسال سریع سفارشات در صورت درخواست دریافت سریع کالا توسط مشتری، در تهران براساس فاصله از دفتر مرکزی فروشگاه (واقع در خیابان میرزای شیرازی)

براساس تعرفه سرویس های حمل و نقل شهری تهران با هماهنگی با مشتری تعیین وپرداخت آن برعهده مشتری می باشد.


*ارسال برای شهرستان هم بالای مبلغ 1،500،000تومان رایگان است؟ 

بله برای عزیزان ساکن شهرستان نیز هزینه ارسال به شرح فوق می باشد.

*سفارش های تهران چندروزه به دستم میرسد؟

در صورتیکه ثبت سفارش تا ساعت 15 روزهای غیر تعطیل صورت پذیرد، سفارش شما با هماهنگی طی همان روز به دست شما خواهد رسید.در صورتیکه ثبت سفارش بعد از ساعت 15 روزهای غیر تعطیل و یا در روزهای تعطیل رسمی صورت پذیرد، سفارش شما با هماهنگی روز کاری آتی به دست شما خواهد رسید.

توجه نمایید:برخی از کالاهای موجود در سایت نیاز به هماهنگی جهت ارسال از انبار مرکزی را داشته و ممکن است دو تا سه روزکاری ارسال آنها طول بکشد برای این دسته از کالاها بعد از ثبت سفارش همکاران بخش ارسال در اولین ساعات اداری نسبت به ارسال سفارش اقدام و زمان نهایی ارسال را طی تماس تلفنی به مشتری اعلام می کنند.


*بعد از ارسال چه مقدار زمان می برد تا بسته ارسالی سفارش برسد؟

بعد از انجام پروسه بسته بندی کالاها و اعلام زمان ارسال از سمت همکاران بیبی پرو به مشتری و هماهنگی با ایشان، بسته سفارش  برای عزیزان ساکن تهران در ساعات اداری و غیر تعطیل هر روز از شنبه تا 4 شنبه در ساعات 9 صبح الی 5 بعد از ظهر و در روز 5 از ساعت 10 صبح الی 2 بعد از ظهر تحویل مامور ارسال پیک می شود .

*بسته های ارسالی با پیک طی هماهنگی با مشتری طی همان روز ارسال بدست مشتری خواهد رسید، لازم به ذکر است عزیزان ساکن حومه تهران(جاده مخصوص کرج،ورامین، قم و...) و همچنین مناطقی در تهران که به شرکت فاصله طولانی مسافت را دارند (بعد از ثبت سفارش و پردازش مسیر با مشتری گرامی هماهنگ می شود) مشمول ارسال با پیک نمی شوند و بسته ایشان با پست ارسال خواهد شد، چنانچه این عزیزان تمایل به دریافت بسته با پیک را داشته باشند می توانند با هماهنگی از ارسال با پیک با هزینه ارسال بر عهده خودشان بهره مند شوند. 

*سفارش های دیگر شهرها چند روزه به دستم میرسد؟

برای عزیزان ساکن شهرستان هر روز اداری و غیر تعطیل از شنبه تا 4 شنبه از ساعت 9 صبح الی 2 ظهر و در روز 5 شنبه از ساعت 10 صبح الی 12 ظهر تحویل مامور اداره پست می شود .

*بسته های ارسالی برای مشتریان عزیز ساکن شهرستان با پست پیشتاز توسط اداره پست طی یک الی سه روز کاری بسته به مسیر و عملکرد اداره پست و بسته های ارسال با پست سفارشی بین دو الی هفت روز کاری تحویل مشتری محترم داده خواهد شد. در روز های تعطیلات رسمی اداره پست مناطق ارسال نخواهند داشت و پروسه ارسال در روز کاری بعد ادامه خواهد داشت.


لازم به ذکر است بعد از ارسال هر بسته پستی از سمت شرکت بیبی پرو، اداره پست ملزم به ارسال کدپیگیری با خط مخصوص اداره پست برای مشتریان ساکن شهرستان می باشد، چنانچه تا یک روز از زمان ارسال بسته کدپیگیری را دریافت نکردید خواهشمندیم کدپیگیری خود را از پشتیبان بیبی پرو دریافت کرده و روند ارسال را از سایت اداره پست به نشانی زیر پیگیری بفرمایید: 

https://newtracking.post.ir/

بیبی پرو تمامی موارد ذکر شده بر روی بسته پستی را عینا طبق اطلاعات داده شده مشتری بر روی هر بسته قید می کند، لذا خواهشمندیم در هنگام ثبت سفارش مشخصات و اطلاعات آدرس را به درستی و با دقت تکمیل نمایید. 


اداره پست ملزم است طی دو بار مراجعه حضوری به آدرس مشتری بسته را تحویل دهد، چنانچه مشتری در محل حضور نداشته باشد بسته به باجه معطله اداره پست منطقه ی شهری مشتری از سمت اداره پست ارجاع داده می شود که مشتری باید به صورت حضوری بسته را دریافت کند، در اینصورت به علت نبودن مشتری طی دو مرتبه مراجعه حضوری هر گونه هزینه دریافتی اضافه از اداره پست از مسئولیت بیبی پرو خارج بوده و برعهده مشتری می باشد. همچنین اگر بسته ای به علت نبودن مشتری از اداره پست به بیبی پرو تحویل داده شود، هزینه ارسال مجدد بسته تماما برعهده مشتری عزیز خواهد بود.


*از تمامی مشتریان عزیز ساکن شهرستان خواهشمندیم کدپیگیری را در سایت اداره پست وارد و روند ارسال را از اداره پست پیگیری کنند*


*شرایط برگشت کالا چیست؟


در صورتیکه کالای خریداری شده :

1- دارای نقص، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری باشد، 2- از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد، 3- از نظر سایز محصول خریداری شده با مشکل مواجه شده اید  تا 7 روز میتوانید کالای خود را برگردانید.خواهشمند است در صورت بروز این موارد از بازنمودن بسته بندی کالاها و نیز استفاده کالا به ویژه کالاهای برقی اجتناب نمایید.

در صورت انصراف از سفارش بعد از ارسال اجناس:


اگر اتیکت روی اجناس برداشته نشده باشد و کالاهای دارای جعبه همانند زمان تحویل باشند، امکانپذیر است. طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونيک ، مشتري به مدت 7روز کاري از تاريخ تسليم کالا به مصرف کننده حق انصراف دارد. در این صورت عين مبلغ دريافتي در اسرع وقت به مشتري مسترد می شود. تنها هزينه تحميلي بر مشتری هزينه باز پس فرستادن کالا خواهد بود.

*توجه: در صورت انصراف از خرید، تعویض کالا و تعویض سایز کالا هزینه باز پس فرستادن بر عهده مشتری خواهد بود*

خواهشمندیم در صورت انصراف و در خواست جابه جایی کالا در اسرع وقت پس از تحویل گرفتن کالا و یا قبل از ارسال کالا با همکاران ما در بخش پشتیبانی هماهنگ بفرمایید،پروسه استرداد مبلغ کالا بعد از تحویل کالا توسط مشتری به بیبی پرو و بررسی سلامت کالا توسط بیبی پرو برای مشتری در ساعات اداری واریز خواهد گردید.  


استرداد کالاهای بهداشتی نظیر شوینده های سرو بدن، دستمال مرطوب، پوشک، انواع کرم ها و نظایر آن  تنها در صورت تاریخ گذشته بودن امکان پذیر می باشد.لازم به ذکر است که تاریخ انقضای اکثر محصولات بهداشتی موجود در این فروشگاه بالای یکسال می باشد اما چنانچه شما قصد خرید این محصول را برای سیسمونی و یا با تاریخ انقضای بالاتری دارید لازم است قبل ازخرید جهت اطلاع از تاریخ انقضای دقیق محصول موردنظر با واحد فروش یا پشتیبانی تماس حاصل نمایید.


در خصوص تگ محصولات و برچسب شبنم محصولات بهداشتی دقت نظر داشته باشید که از روی محصول جدا نگردد. همچنین لازم است برچسب بیبی پرو بر روی کالاهای مرجوعی باشد.


در تمامی موارد فوق لطفا بلافاصله با بخش خدمات مشتری شرکت تماس حاصل نمایید: 88728223 – 88226560


همکاران ما شما را در خصوص نحوه بازگشت محصول و اقداماتی که بایستی صورت پذیرد همراهی خواهند کرد


*فروش حضوری هم دارید؟

بیبی پرو یک فروشگاه آنلاین فروش سیسمونی و محصولات مادر و کودک است و جهت رفاه حال خانواده ها، کمک به کاهش ترافیک شهری، تردد کمتر در زمان آلودگی هوا و سهولت خرید تنها به صورت آنلاین به ارائه خدمات می پردازد، هر آنچه که شما نیاز دارید را می توانید از فروشگاه ایترنتی سیسمونی و اسباب بازی بیبی پرو تهیه نمایید یا برای دریافت مشاوره با شماره تلفن های 88728223 و یا 88104695 تماس حاصل فرمایید.


*اگر کالایی را موجود نداشته باید، چه کاری میتوانم انجام دهم؟ 


شما می توانید از طریق فرم درخواست محصول کالای مورد نظر خود را به بیبی پرو اعلام کنید. همچنینی می توانید مشخصات کالا را به آدرس ایمیل info@babypro.ir ارسال کنید. شماره تلگرام ما 09214757178 و شماره تماس ما 88728223-021 می باشد.

*آیا محصولات مربوط به مادر هم موجود است؟


محصولات مربوط به مادر در منوی مایحتاج مادر در صفحه اصلی سایت موجود است.


*امكان تخفيف روي محصولات هست؟


بیبی پرو روزانه و در مناسبت های مختلف تخفیفات ویژه ای را برای کاربران خود در نظر میگیرد. برای اطلاع یافتن از تخفیفات بیبی پرو در کانال تلگرامی ما به آدرس: https://t.me/babypro عضو شوید و یا صفحه اینستاگرام ما به آدرس https://www.instagram.com/babyproir را فالو کنید
این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات