سبد خرید

کالسکه

برند: بیب Babe
ست کالسکه 360 درجه رنگ کرم قهوه ای بیب Babeست کالسکه 360 درجه رنگ کرم قهوه ای بیب Babe طراحی کاملا متفاوت با دیگر کالسکه ها دارد و دارای دسته ی مبله بوده و هدایتی کاملا فوق العاده دارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این کالسکه چرخش 360 درجه ی نشیمنگاه آن می باشد. این مجموعه دارای یک کالسکه ، یک..
24,900,000تومان
برند: بیب Babe
ست کالسکه 360 درجه رنگ کرم طوسی بیب Babeست کالسکه 360 درجه رنگ کرم طوسی بیب Babe طراحی کاملا متفاوت با دیگر کالسکه ها دارد و دارای دسته ی مبله بوده و هدایتی کاملا فوق العاده دارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این کالسکه چرخش 360 درجه ی نشیمنگاه آن می باشد. این مجموعه دارای یک کالسکه ، یک کریر ..
24,900,000تومان
برند: بیب Babe
ست کالسکه 360 درجه رنگ طوسی سبز بیب Babeست کالسکه 360 درجه رنگ طوسی سبز بیب Babe طراحی کاملا متفاوت با دیگر کالسکه ها دارد و دارای دسته ی مبله بوده و هدایتی کاملا فوق العاده دارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این کالسکه چرخش 360 درجه ی نشیمنگاه آن می باشد. این مجموعه دارای یک کالسکه ، یک کریر ..
24,900,000تومان
کریکات GOT TO GO به همراه اداپتور جی بی Gb رنگ مشکی کریکات GOT TO GO به همراه اداپتور جی بی Gb رنگ مشکی
ناموجود
برند: Gb جی بی
کریکات GOT TO GO به همراه اداپتور جی بی Gb رنگ مشکیکریکات GOT TO GO مناسب برای گروه سنی از بدو تولد تا شش ماه می باشد. این محصول شامل کریکات به همراه اداپتور های مربوطه می باشد.ویژگی محصول:مناسب برای گروه سنی از بدو تولد تا شش ماهقابل جمع شدن می باشددارای سایبانقابل شستشو می باشددارای یک سال گارانت..
6,500,000تومان
کالسکه ی مدل جهانگرد قرمز مکلارن Maclaren کالسکه ی مدل جهانگرد قرمز مکلارن Maclaren
ناموجود
کالسکه ی مدل جهانگرد قرمز مکلارن Maclarenانتخاب کالسکه ی مناسب بستگی به نوع استفاده شما از آن دارد. جمع و جور بودن کالسکه مزیت بزرگی است که کالسکه های عصایی در مقایسه با کالسکه های دسته مبله دارند. داشتن سایه بان برای کالسکه ی کودکانی که در فصل تابستان یه دنیا می آیند بسیار مفید می باشد سبد زیر..
3,850,000تومان
کالسکه ی مدل جهانگرد صورتی مکلارن Maclaren کالسکه ی مدل جهانگرد صورتی مکلارن Maclaren
ناموجود
کالسکه ی مدل جهانگرد صورتی مکلارن Maclarenانتخاب کالسکه ی مناسب بستگی به نوع استفاده شما از آن دارد. جمع و جور بودن کالسکه مزیت بزرگی است که کالسکه های عصایی در مقایسه با کالسکه های دسته مبله دارند. داشتن سایه بان برای کالسکه ی کودکانی که در فصل تابستان یه دنیا می آیند بسیار مفید می باشد سبد زی..
3,850,000تومان
کالسکه ی مدل ایموشن کرم بیبی هوم Babyhome
ناموجود
کالسکه ی مدل ایموشن کرم بیبی هوم Babyhomeانتخاب کالسکه ی مناسب بستگی به نوع استفاده شما از آن دارد. جمع و جور بودن کالسکه مزیت بزرگی است که کالسکه های عصایی در مقایسه با کالسکه های دسته مبله دارند. داشتن سایه بان برای کالسکه ی کودکانی که در فصل تابستان یه دنیا می آیند بسیار مفید می باشد سبد زیر..
3,157,000تومان
کالسکه ی مدل ایموشن بنفش بیبی هوم Babyhome
ناموجود
کالسکه ی مدل ایموشن بنفش بیبی هوم Babyhomeانتخاب کالسکه ی مناسب بستگی به نوع استفاده شما از آن دارد. جمع و جور بودن کالسکه مزیت بزرگی است که کالسکه های عصایی در مقایسه با کالسکه های دسته مبله دارند. داشتن سایه بان برای کالسکه ی کودکانی که در فصل تابستان یه دنیا می آیند بسیار مفید می باشد سبد زی..
1,975,000تومان
کالسکه کودک مدل Sprint SP15 هاوک Hauck
ناموجود
برند: Hauck هاوک
کالسکه کودک مدل Sprint SP15 هاوک Hauckانتخاب کالسکه ی مناسب بستگی به نوع استفاده شما از آن دارد. جمع و جور بودن کالسکه مزیت بزرگی است که کالسکه های عصایی در مقایسه با کالسکه های دسته مبله دارند. داشتن سایه بان برای کالسکه ی کودکانی که در فصل تابستان یه دنیا می آیند بسیار مفید می باشد سبد زیرین کالسک..
1,590,000تومان
کالسکه کودک مدل Sprint S هاوک Hauck
ناموجود
برند: Hauck هاوک
کالسکه کودک مدل Sprint S هاوک Hauckانتخاب کالسکه ی مناسب بستگی به نوع استفاده شما از آن دارد. جمع و جور بودن کالسکه مزیت بزرگی است که کالسکه های عصایی در مقایسه با کالسکه های دسته مبله دارند. داشتن سایه بان برای کالسکه ی کودکانی که در فصل تابستان یه دنیا می آیند بسیار مفید می باشد سبد زیرین کالسکه ه..
1,590,000تومان
کالسکه کودک مدل Soul Plus رنگ طوسی هاوک Hauck
ناموجود
برند: Hauck هاوک
کالسکه کودک مدل Soul Plus رنگ طوسی هاوک Hauckانتخاب کالسکه ی مناسب بستگی به نوع استفاده شما از آن دارد. جمع و جور بودن کالسکه مزیت بزرگی است که کالسکه های عصایی در مقایسه با کالسکه های دسته مبله دارند. داشتن سایه بان برای کالسکه ی کودکانی که در فصل تابستان یه دنیا می آیند بسیار مفید می باشد سبد زیری..
7,950,000تومان
کالسکه کودک مدل Soul Plus رنگ سرمه ای هاوک Hauck
ناموجود
برند: Hauck هاوک
کالسکه کودک مدل Soul Plus رنگ سرمه ای هاوک Hauckانتخاب کالسکه ی مناسب بستگی به نوع استفاده شما از آن دارد. جمع و جور بودن کالسکه مزیت بزرگی است که کالسکه های عصایی در مقایسه با کالسکه های دسته مبله دارند. این ست کالسکه شامل یک کالسکه ، یک کریر و ساک حمل لوازم نوزاد می باشد. داشتن سایه بان برای کالسک..
7,950,000تومان
کالسکه چهار چرخ سیتی لایف رنگ صورتی Recaro Citylife کالسکه چهار چرخ سیتی لایف رنگ صورتی Recaro Citylife
ناموجود
کالسکه چهار چرخ سیتی لایف رنگ صورتی Recaro Citylifeقابل استفاده از بدو تولد تا وزن 17.5 کیلوگرم تنظیم زاویه خواب نشیمن (زاویه خواب کامل)  جاپایی قابل تنظیم وزن 10 کیلوگرم  باز و بسته شدن بسیار آسان چرخ های 360 درجه چرخ های دارای مموری فوم جهت وارد نکردن ضربات و تکان های شدید به کودک پارچه..
3,584,000تومان
کالسکه چهار چرخ سیتی لایف رنگ سبز Recaro Citylife کالسکه چهار چرخ سیتی لایف رنگ سبز Recaro Citylife
ناموجود
کالسکه چهار چرخ سیتی لایف رنگ سبز Recaro Citylife- قابل استفاده از بدو تولد تا وزن 17.5 کیلوگرم- تنظیم زاویه خواب نشیمن (زاویه خواب کامل) - جاپایی قابل تنظیم- وزن 10 کیلوگرم - باز و بسته شدن بسیار آسان- چرخ های 360 درجه- چرخ های دارای مموری فوم جهت وارد نکردن ضربات و تکان های شدید به ک..
3,584,000تومان
کالسکه چهار چرخ سیتی لایف رنگ آبی Recaro Citylife کالسکه چهار چرخ سیتی لایف رنگ آبی Recaro Citylife
ناموجود
کالسکه چهار چرخ سیتی لایف رنگ آبی Recaro Citylifeقابل استفاده از بدو تولد تا وزن 17.5 کیلوگرم تنظیم زاویه خواب نشیمن (زاویه خواب کامل)  جاپایی قابل تنظیم وزن 10 کیلوگرم  باز و بسته شدن بسیار آسان چرخ های 360 درجه چرخ های دارای مموری فوم جهت وارد نکردن ضربات و تکان های شدید به کودک پارچه ض..
3,584,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 81 (6 صفحه)

از سیر تا پیاز خرید کالسکه کودک

همه آنچه که درباره خرید کالسکه کودک باید بدانیم، رازها و ناگفته

خرید کالسکه یکی از اصلی ترین و هیجان انگیز ترین اقلام در خرید سیسمونی کودک و نوزاد می باشد و جالب آنجاست که خرید کالسکه یکی از ماندگارترین خریدها و اغلب پر مصرف ترین آنها می باشد چرا که شما تا سن 5 الی شش سالگی فرزندتان از این محصول استفاده می نمایید. بنابراین در خرید کالسکه و کریر و حتی ارتباط آن با صندلی ماشین هم بایستی وقت بیشتری صرف نمایید و هم اطلاعات بیشتری را کسب نمایید. در این مقاله سعی داریم تا تمامی زوایای مهم جهت خرید کالسکه را بررسی نماییم و بتوانیم انتخاب مناسبتری جهت خرید در اختیار شما قراردهیم:


قبل از هر چیز بهتر است به این بپردازیم که یک کالسکه مناسب حداقل بایستی چه نیازهایی از ما را برطرف نماید:

 1. امنیت و ایمنی یک کالسکه از اولویت های اصلی انتخاب کالسکه است، دقت نمایید کالسکه الزامات اولیه مکات ایمنی را رعایت نماید. کمربندهای ایمنی تعبیه شده در کالسکه کودک پنج نقطه ای باشد تا بتواند از تمامی نقاط بدن کودک محافظت نماید،کمربندهای موجود در اتاقک کالسکه بایستی او را در نواحی کمر، پشت و پاها محافظت کنند همچنین باتوجه به استفاده طولانی مدت از کالسکه کمربندها قابلیت تنظیم با رشد کودک را داشته باشند.
 2. جنس پارچه رویه کالسکه از اولویت های بعدی است که بایستی بدان توجه شود، سر نبودن رویه، ضد حساسیت بودن آن و نیز نرمی و ضد تعریق بودن آن از عواملی است که بایستی مورد توجه واقع گردد.
 3. قابلیت شستشوی رویه و یا سینی کالسکه هم از عوامل قابل توجه هست که باید ورای از انتخاب نوع کالسکه بدان توجه شود، کودک در گردش خوراکی خواهد خود یا احتمال پس دادن پوشک کودک وجود دارد و یا بر اثر مرور زمان کالسکه نیاز به تمیزی و نظافت خواهد داشت همه این موارد نیاز به تمیز کردن کالسکه را برای ما روشن می سازد.
 4. مناسب با سبک زندگی شما باشد! درست است که کالسکه وسیله ای جهت استفاده کودک شماست اما قرار است شما آنرا برانید، پس قبل از هر چیز بایستی به سبک زندگی خود توجه کنید، اینکه شما اهل ورزش هستید یا خیر، از وسایل نقلیه عمومی بیشتر استفاده می کنید یا وسیله نقلیه شخصی، بیشتر اهل سفر هستید یا اهل گردش در فروشگاه ها و مرکز خرید، فضایی در منزل برای نگهداری کالسکه دارید یا قراراست هر بار کالسکه را بداخل آپارتمانتان هدایت نمایید همه این موارد سوالاتی است که قبل از انتخاب کالسکه منایب بایستی خودتان بدان ها پاسخ دهید.
 5. کالسکه علاوه بر گردش کودک در فضای باز کاربرد جابی هم در داخل منزل دارد در زمان نوزادی اگر کالسکه دارای سبد حمل"Carry cot" باشد می توان نوزاد را برروی /ان خواباند و در منزل حرکت داد، زمانیکه کودک بزرگتر شد و شما مشغول کارهای منزل هستید می توانید بر روی کالسکه کودک را قراردهید و با خود در قسمت های مختلف منزل همراه نمایید تا هم بتوانید به کارهای منزل برسید و هم کنار فرزندتان باشید و برایش شعر بخوانید، با او صحبت کنید و یا زمانیکه خواب است دل نگران نباشید.
 6. نوع چرخ های کالسکه بنا بر کاربردی که از آن انتظار دارید متفاوت می باشد، کارکرد کالسکه به چرخ هایش وابسته است بنابراین با صراحت می توان گفت چرخ یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک کالسکه بشمار می رود، سه نوع متفاوت چرخ در کالسکه ها بکار برده می شود: چرخ های پلاستیکی، چرخ های بادی و چرخ های فومی، نوع پلاستیکی در زمین‌های ناهموار عملکرد مناسبی ندارند و حتی ممکن است در پیاده‌روها بدلیل بالا بلندی ها برای شما مشکل ایجاد کنند. چرخ‌های بادی را بدلیل ماهیت ارتجاعیشان می توان تقریباً در هر مکانی استفاده نمود و چرخ های فومی اغلب بسیار با کیفیت هستند و قابلیت استفاده در تمامی سطوح بویژه سطوح ناهموار را بخوبی دارا هستند. قابلیت قفل شدن چرخ ها نیز از دیگر مواردی است که بایستی بدان توجه داشت چرا که گاهی در فضاهای شلوغ یا در مسیرهای ناهموار نیاز است بایستید و توقف داشته باشید در اینصورت وجود ترمز که به دو صورت دستی و پایی می باشد کمک می کند تا با ثابت ماندن کالسکه، خیالتان از حفظ سلامتی فرزندتان راحت باشد.
 7. طرح و ترکیب رنگ کالسکه نیز از گزینه های قابل توجه در انتخاب کالسکه می باشد، باید توجه داشت که کالسکه مثل خودرو مدت زمان زیادی همراه شما و فرزندتان خواهد بود پس علاوه بر موارد ذکر شده در بالا بایستی دوستش بدارید!! پس در انتخاب رنگ و طرح تمایل و سلیقه خودتان را نیز در نظر بگیرید، نکته حایز اهمیت در انتخاب رنگ های پسرانه و دخترانه، این است که آیا شما تمایلی به داشتن فرزند دوم دارید یا خیر، از آنجا که کالسکه کالای بادوامی محسوب می شود و می تواند برای فرزندان بعدی شما هم مورد استفاده قرارگیرد پس بهتر است در انتخاب رنگ به این نکته هم توجه ویژه ای داشته باشید.

سوالاتی که قبل از خرید کالسکه بایستی بدان ها پاسخ دهید:


 1. آیا اهل سفر هستید؟ بیشتر با وسیله شخصی سفر می روید یا با هواپیما، اگر می‌خواهید به همراه فرزند خود به مسافرت بروید، در صورت استفاده از هواپیما و سایر وسایل حمل و نقل عمومی سبک بودن کالسکه و قابلیت جمع شدن آن اهمیت بالایی دارد و اگر با خودرو خود سفر می کنید داشتن کریر به همراه کالسکه که همان کریر قابل نصب برروی بیس می باشد گزینه مناسبی است گرچه استفاده این مدل از صندلی ماشین تا 9 ماه قابل استفاده است و پس از آن بایستی از صندلی ماشین با وزن بالاتر کودک استفاده نمود.
 2. اگر عاشق خرید و حضور در مراکز خرید و فروشگاه ها هستید و زیاد به خرید می روید، همراهی با فرزندتان این عادت شما را لذت بخش تر خواهد نمود، در اینصورت، بهترین انتخاب شما یک کالسکه سبک با قابلیت جمع شدن سریع است.
 3. اگر به ورزش و دویدن علاقه دارید و دوست دارید فعالیت های ورزشی خودتان را بعد از تولد فرزندتان نیز ادامه دهید، در این صورت به یک کالسکه ورزشی احتیاج دارید، این کالسکه ها برای دویدن همراه کودک و پیاده روی های بلند مدت بسیار مناسب هستند.
 4. آیا در منزل فضای مناسب برای نگهداری کالسکه دارید؟ قراردادن کالسکه در فضای مناسب برای زمانهایی که از آن استفاده نمی کنید یکی از مواردی است که می تواند در انتخاب کالسکه بسیار با اهمیت باشد، اینکه پس از هر بار استفاده بخواهد کالسکه را از پله ها بالا ببرید، یا در پارکینگ و انباری بگذارید یا در گوشه ای از منزل همگی در انتخاب نوع کالسکه بویژه وزن آن میسر است.
 5. شیوه رفت آمدتان در شهر نیز عامل اثر گذاری در انتخاب کالسکه بشمار می رود، آیا همراه کودکتان به رانندگی می کنید یا از حمل و نقل عمومی استفاده می نمایید؟ اگر از مترو، اتوبوس و تاکسی استفاده می نمایید، بهتر است یک کالسکه سبک و جمع‌وجور انتخاب کنید که محکم باشد و به سادگی و سریع تا شود، تا بالا بردن‌شان از پله‌ها یا استفاده از آن‌ها در وسایل حمل و نقل عمومی راحتر باشد. اگر ماشین دارید مطمئن شوید که کالسکه به راحتی در صندلی عقب ماشین یا در صندوق عقب جا می شود.

اجزای یک کالسکه کودک (اعم از اجزای اصلی کالسکه و اجزای جانبی کالسکه)

شامل تمام قطعات کالسکه کودک

علاوه بر اجزای اصلی امکانات جانبی کالسکه نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که کالسکه باید برای سنین مختلف قابلیت یا ابزار های استفاده مناسب داشته باشد و بتواند سلامت و امنیت کودک ما را تامین نماید، در بدو تولد نوزاد قادر به نشستن نیست، کالسکه باید شرایط خوابیدن مناسب را داشته باشد و برای سنین بالاتر کودک باید بتواند بدون آنکه لیز بخورد راحت بنشیند و دید مناسبی نیز به فضای بیرون داشته باشد، طراحی دقیق و مهندسی کالسکه باعث می شود تا بتوان کالسکه را به خوبی و با کمترین انرژی هدایت نمود.


فریم کالسکه (Frame): 

کالسکه ها معمولا شامل یک چارچوب اصلی هستند که نشیمنگاه بر روی آن متصل می باشد و یا اینکه دارای اسکلت مستقل می باشند و انواع نشیمنگاه ها مستقلا بر روی آنها سوار می شوند. این گزینه ها شامل نشیمنگاه معمول، کریر، سبد حمل می شود که هر یک معمولا یا در ست خریداری شده وجود دارند و یا باید مستقلا خریداری شوند و گاهی برای نصب برخی از اجزا نیاز است تا رابط های(Adaptor) مناسب نیز خریداری کرد. 


نشیمنگاه

اغلب کالسکه های موجود در بازار دارای نشیمنگاه ثابت هستند اما برخی نیز دارای دو یا سه گزینه برای نشیمنگاه می باشد، نوزاد در بدو تولد نمی تواند بنشیند بنابراین به کالسکه ای نیاز است تا بتواند در ماه های اولیه در عقب آن بخوابند از این رو نشیمنگاه کالسکه باید کاملا 180درجه تخت شود و یا کالسکه این قابلیت را داشته باشد که کریر روی آن نصب شود. اگر کالسکه ای که انتخاب می کنید دارای سبد حمل(Carry cot)  نمی باشد و یا سبد حمل روی آن نصب نمی شود ، بلکه کاملا 180 درجه می شود، بایستی اطمینان حاصل شود که اطراف ان محصور است و وسیله نگهدارنده دارد و در هنگام حرکت در پستی و بلندی ها نوزاد به بیرون لیز نمی خورد، مهم نیست از کدام مدل کالسکه و یا صندلی ماشین استفاده می کنید، اطمینان یابید که در هر زمان کمربند کودک قرص و محکم است. این ساده ترین راه برای ایمن نگه داشتن کودک است.


کریر 

اگر نوزاد را تا حدود یک سالگی، زیاد با ماشین بیرون می برید یک کریر (Carrier)سبک و قابل تبدیل به صندلی ماشین همراه کالسکه و یا جدا از آن می تواند یک انتخاب مناسب باشد. برخی از این کریر ها دارای پایه ثابتی هستند که توسط سیستم ایزوفیکس و یا کمربند معمولی به ماشین ثابت می شوند. این پایه های ثابت که به پایه یا بیس "Base" معروف هستند، این امکان را می دهند که کریر نوزاد را به راحتی در ماشین نصب شده یا به راحتی از بیس جدا شود. کریر ها بخاطر وزن سبکشان برای جابجایی های کوتاه مثلا بین پارکینگ و سوپر مارکت، مطب پزشک، آزمایشگاه یا حمل و نقل در اتوبوس یا قطارهای شهری، بصورت دستی و البته ایمن قابل استفاده هستند. 

 

سایبان

سایبان برای حفاظت بچه از آفتاب شدید یا هوای بی‌ثبات ضروری است. سایبان‌ها از نظر اندازه و دامنه پوشش فرق می‌کنند، از بسیار ظریف تا مدل‌هایی که کل جلوی کالسکه را می‌پوشانند. سایبان‌های دو رو از پشت و جلو از کودک محافظت می‌کنند. سیستم تهویه چه از طریق بافت سوراخ‌سوراخ یا جنس به کار رفته در سایبان، نیز برای راحتی کودک و جلوگیری از گرمای زیاد مهم است. برخی سایبان‌ها پلاستیکی شفاف و پنجره‌ای دارند که می‌توانید هنگام گردش کودک را زیر نظر داشته باشید.


محافظ در مقابل باران

برای مواقع بارانی یکی از ضروریات است. این پوشش ها همرا با بعضی کالسکه های ارائه می شوند اما اگر نداشتند می توانید آن را جدا تهیه کنید.


پشه بند

افراد کمی در از پشه بند استفاده می کنند اما بسته به جایی که شما زندگی می کنید، ممکن است استفاده از آن ضروری باشد. همینطور ممکن است در پیک نیک ها به آن احتیاج پیدا کنید. 


نگهدارنده سر نوزاد

بسته به میزان پدگذاری که هر کالسکه جهت نگهداری سر کودک دارد، شما ممکن است بخواهید که بالش هایی بر روی کالسکه قرار دهید تا سر کودک در جای خود قرار گیرد بویژه در زمانی که کودک شما زیر یکسال و نیم سن دارد.


سینی نگهدارنده ظروف غذا و لیوان

برخی از کالسکه ها ممکن است مجهز به سینی و یا هولدر نگهدارنده لیوان باشند یا آنها را به عنوان گزینه پیشنهاد کنند اما اگر این طور نیست اضافه کردن یک نگهدارنده فراگیر که با هر کالسکه ای کار می کند آسان است.


گیره های کیف

برخی کالسکه ها و همینطور برخی کیف های لوازم کودک دارای گیره هایی هستند که برای آویزان کردن خرید ها از دسته های کالسکه عالی هستند. این گیره ها اغلب همراه کالسکه ارائه می شوند البته در برخی از کیف های لوازم کودک نیز این گیره ها وجود دارند البته اگر لازم باشد می توان آنها را به صورت جداگانه خریداری نمود.


پتوی کالسکه

اگرچه برای گرم نمودن کودک بویژه زمانیکه نوزاد است و یا در فصل های سرد سال می توان از یک پتو نازک استفاده نمود اما بسیاری از کالسکه ها شامل پتوهایی به خصوص برای مراحل ابتدای نوزادی هستند، که می توان از آنها جهت گرم نمودن کودک بهره برد.


کیف لوازم کودک همراه کالسکه

برخی از ست های کالسکه کیف لوازم کودک همراه خود را دارا هستند در اینصورت دیگر نیازی نیست که شما ساک لوازم کودک را بطور جداگانه تهیه نمایید، گرچه اغلب این ساک های همراه ساده تر از ساک لوازم موجود در بازار هستند اما همخوانی آنها با کالسکه کودک علاوه بر صرفه جویی هزینه می تواند مزیت شمرده شود. 


سیستم گرمایشی

برخی مدل های جدید از کالسکه‌ها که به‌تازگی روانه بازار شده اند مجهز به سیستم گرمایشی از کف کالسکه می‌باشند و به‌راحتی می‌توان در روزهای سرد پاییز و زمستان از آن استفاده نمود. این نوع کالسکه گرمایشی نوزاد، امکانی فراهم می‌کند که در کف کالسکه گرمای مطبوعی ایجاد ‌شود و از پاهای نوزاد در برابر سرما محافظت می‌کند و آن را گرم نگه می‌دارد.


این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات