Afrand آفرند

ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان زبان یاد بگیر Learn a Languageمناسب برای گروه سنی 2 سال به بالا این مجموعه، واژگان و جملات ساده را به زبان های انگلیسی، فرانسوی، چینی، ایتالیایی، آلمانی و اسپانیایی، با استفاده از شخصیت های انیمیشنی جذاب، تصاویر زیبا و موسیقی، آموزش می دهد. آموزش واژگان و جملاتن س..
35,000تومان
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان تاثیر حروف صدادار Vowel Powerمناسب گروه سنی 5 تا 12 سال لیونل، لیونا و پدر و مادرشان شما را به کتابخانه ای می برند که تا به حال ندیده اید. مجموعه حاضر، با هدف آشنایی کودکان با مفاهیم واج شناسی، آوا شناسی و واژگان زبان انگلیسی تهیه شده است. آموزش کلمات جدید و مکعان..
18,000تومان
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان آموزش کلمات متداول به کودکان Meet the Sight Words Level 1-3یک Dvd ویدئویی مناسب گروه سنی 2 تا 10 سال مجموعه حاضر، خواندن و تشخیص کلمات پرکاربرد انگلیسی را به صورت انیمیشن به کودکان می آموزد. آموزش واژگان پرکاربرد در زبان انگلیسی دارای بخش های کوتاه برای استفاده ..
28,000تومان
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان آموزش لغات متداول انگلیسی Sight Words Level 1-3مناسب برای گروه سنی 4 تا 12 سال Sight Wordها متداول ترین کلمات در ادبیات کودکان به شمار می آیند.این مجموعه، به کودکان کمک می کند تا به آسانی این ترکیبات و واژه ها را بخوانند. آموزش بیش از 170 واژه به زبان انگلیسی ارا..
28,000تومان
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان آموزش خواندن به همراه داستان Phonics Easy Readersمناسب گروه سنی 6 تا 12 سال کودکان با استفاده از این مجموعه، مهارت خواندن به زبان انگلیسی را بهبود می بخشند. شامل 12 داستان در 4 سطح مختلف آموزش همراه با تصاویر جذاب و داستان های سرگرم کننده  بهره گیری از له..
28,000تومان
ویدئو آموزشی  زبان ویژه کودکان آموزش الفبا و صدای حروف (Alphabet & Letter Sounds (Rock N Learnمناسب گروه سنی 2 تا 10 سال مجموعه حاضر حروف زبان انگلیسی، واژگان، جملات و خواندن آن ها را به کودکان آموزش می دهد. آموزش حروف بزرگ و کوچک الفبای انگلیسی، صدای هر حرف و فرم های مختلف نوشتاری آن ها ..
28,000تومان
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان وقت داستان با بارنی Barney-Story Time With Barneyمناسب گروه سنی 5 تا 12 سال بارنی همراه دوستانش برای شما داستان های هیجان انگیزی می خواند و مفاهیم ارزشمندی را به کودکان آموزش می دهد. بیبی باپ به کمک دوستانش خوبی را از بدی تشخیص می دهد. رایان مفهوم شکیبایی را فرا م..
28,000تومان
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان فرانسوی برای کودکان French For kidsمناسب برای کودکان بالای 2 سال این مجموعه، زبان فرانسوی را از طریق زبان انگلیسی و به کمک تصاویر جذاب به کودکان آموزش می دهد. آموزش واژگان کاربردی در گروه های غذا، نوشیدنی، میوه، زمین بازی، لباس، روزهای هفته، بیان حالات روحی و مظاه..
35,000تومان
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان اسکات و دوستان (لیپ فراگ) Leap Frog-Scout & Friendsمناسب گروه سنی 3 تا 12 سال مجمعه حاضر، یکی از برترین محصولات آموزش زبان ویژه کودکان به شمار می آید. برخی از ویژگی های این مجموعه عبارتند از: آموزش حروف، حیوانات، اعداد، مقایسه، اشکال هندسی، لغات مترادف و متضاد ب..
28,000تومان
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان آموزش خواندن و نوشتن Reading Comprehension &Writing Strategiesمناسب گروه سنی 7 تا 14 سال مجموعه حاضر، شامل دو بخش آموزشی می باشد. بخش اول: آموزش مهارت خواندن و درک مفهوم متن همراه با پرسش و پاسخ و ارائه راهکارهای مناسب بخش دوم: آموزش نوشتن و روش های نگارش صحیح من..
28,000تومان
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان آمادگی زبان برای قبل از دبستان Getting Ready For Kindergartenمناسب گروه سنی 3 تا 5 سال این مجموعه ویدئویی، با استفاده از شخصیت های کارتونی جیل و جوی، زبان انگلیسی و مهارت های ضروری را از طریق موسیقی های جذاب و متنوع به کودکان آموزش می دهد. شامل بخش های: رنگ ها، شم..
28,000تومان
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان Chu Chu Tv Rhymes zone Storyچو چو تی وی بیش از صدها ویدئوی آموزشی رنگانگ و جذاب را که مناسب کودکان در سنین مختلف می باشد عرضه نموده است. آموزش الفبا، حیوانات و صداهای آن ها، وسایل نقلیه، میوه ها و سبزیجات، اعداد و … همراه با صوت شعرها به صورت MP3 DVD Video قابل ا..
35,000تومان
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودک درخشان Brilliant Babyویدئو آموزشی کودک درخشان مناسب گروه سنی 1 تا 4 سال این مجموعه ویدئویی، یکی از بدترین محصولات آموزشی کودکان به شمار می آید که مفاهیم آموزشی را با تصاویر جذاب، تمرین و تکرار به کودکان آموزش می دهد. این پک شامل سه عدد DVD که شامل بخش های زیر می باش..
35,000تومان
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان کلاس کودک (Baby Class (Baby First
ناموجود
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان کلاس کودک (Baby Class (Baby Firstمناسب گروه سنی 18 ماه تا 4 سال این مجموعه، مهارت های اولیه ای را که لازم است کودکان فرا بگیرند، به کمک انیمیشن و تصاویر پیرامون آن ها، آموزش می دهد. شامل آموزش واژگان اولیه معرفی اعداد و اشکال همراه با شعر و سرگرمی رشد مهارت تفک..
28,000تومان
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان کارخانه حروف لیپ فراگ LeapFrog-Letter Factory Adventures
ناموجود
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان کارخانه حروف لیپ فراگ LeapFrog-Letter Factory Adventuresمناسب گروه سنی 3 تا 12 سال در مجموعه کارخانه، تد، لیلی و دوستانشان، برای آموزش مطالب ماجراجویی های جالبی را ترتیب می دهند. آموزش الفبا، ترکیبات بی صدا و صفات آموزش ریتم، قافیه، بیان داستان و کلمه سازی آموزش..
28,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 24 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات