سبد خرید

Hape هپه

چارت قد کودک هپه Hape چارت قد کودک هپه Hape
ناموجود
برند: Hape هپه
چارت قد کودک هپه Hapeاین چارت قد از چوب ساخته شده و می توان آن را بر روی دیوار آویزان کرد. این چارت قد که به صورت خط کش می باشد دارای اشکال مختلفی از حیوانات است که بسیار سرگرم کننده و جذاب می باشد. شما می توانید به کمک این چارت, قد کودک خود را دوره های مختلف رشد او اندازه گیری کنید.ویژگی محصول..
125,000تومان
اسباب بازی کتاب میوه کودک هپه Hape اسباب بازی کتاب میوه کودک هپه Hape
ناموجود
برند: Hape هپه
اسباب بازی کتاب میوه کودک هپه Hapeاین کتاب از چوب ساخته شده است و دارای شکل های گوناگون از میوه های مختلف است. کتاب میوه کودک دارای رنگ آمیزی بسیار شاد و زیبا است که توجه کودک را به خود جلب می کند. این کتاب شامل 4 صفحه, یک دسته کوچک برای حمل آن و 8 تصویر زیبا از میوه ها می باشد. این اسباب بازی باعث ..
95,000تومان
اسباب بازی پازل چوبی هپه Hape اسباب بازی پازل چوبی هپه Hape
ناموجود
برند: Hape هپه
اسباب بازی پازل چوبی هپه Hapeاین اسباب بازی شامل 8 بلوک چوبی رنگارنگ با شکل های مختلف و یک سبد چرخدار می باشد. کودک می تواند این بلوک های رنگارنگ را روی هم قرار دهد و آنها را به شکل یک ساختمان در بیاورد و هم می تواند این قطعه های چوبی را در داخل سبد چرخدار قرار دهد. این اسباب بازی باعث تقویت مه..
210,000تومان
اسباب بازی پازل چوبی قلعه هپه Hape اسباب بازی پازل چوبی قلعه هپه Hape
ناموجود
برند: Hape هپه
اسباب بازی پازل چوبی قلعه هپه Hapeاین اسباب بازی شامل 26 بلوک چوبی است که هر کدام از آنها دارای شکل و رنگ متفاوتی هستند. رنگ های شاد این پازل چوبی باعث جلب توجه کودک می شود. کودک می تواند با استفاده از این قطعه ها قلعه دلخواه خود رابسازد. این اسباب بازی باعث تقویت مهارت های حرکتی و تفکر کودک می شود ..
310,000تومان
اسباب بازی ماشین مسابقه ای قرمز چوبی هپه Hape اسباب بازی ماشین مسابقه ای قرمز چوبی هپه Hape
ناموجود
برند: Hape هپه
اسباب بازی ماشین مسابقه ای قرمز چوبی هپه Hapeاین اسباب بازی از چوب ساخته شده و به رنگ قرمز می باشد. ماشین مسابقه دارای چرخ های محکمی است تا کودک بتواند آن را بر روی هر سطحی بکشد و کنترل کند. این اسباب بازی دارای اندازه ایده آلی است و کودک به راحتی می تواند آن را در دست بگیرد. اسباب بازی ماشین مسابقه..
105,000تومان
اسباب بازی ماشین مسابقه ای سبز چوبی هپه Hape اسباب بازی ماشین مسابقه ای سبز چوبی هپه Hape
ناموجود
برند: Hape هپه
اسباب بازی ماشین مسابقه ای سبز چوبی هپه Hapeاین اسباب بازی از چوب ساخته شده و به رنگ سبز می باشد. ماشین مسابقه دارای چرخ های محکمی است تا کودک بتواند آن را بر روی هر سطحی بکشد و کنترل کند. این اسباب بازی دارای اندازه ایده آلی است و کودک به راحتی می تواند آن را در دست بگیرد. اسباب بازی ماشین مسابقه ا..
105,000تومان
اسباب بازی رولی پولی هپه Hape اسباب بازی رولی پولی هپه Hape
ناموجود
برند: Hape هپه
اسباب بازی رولی پولی هپه Hapeاین جغجغه به شکل یک دلقک رنگارنگ ساخته شده است. در قسمت پایین دلقک در یک قسمت پلاستیکی شفاف مهره هایی وجود دارد که با حرکت دادن این رولی به صدا در می آید که باعث جلب توجه کودک می شود. این اسباب بازی را می توان می توان به حرکت در آورد و چرخاند. اسباب بازی جغجغه دلقک بسیار..
95,000تومان
اسباب بازی حمام خرس و چتر هپه Hape اسباب بازی حمام خرس و چتر هپه Hape
ناموجود
برند: Hape هپه
اسباب بازی حمام خرس و چتر هپه Hapeاین اسباب بازی شامل یک خرس, لاستیک شنا و چندین چتر رنگارنگ می باشد. قطعات چتر دارای سوراخ هایی هستند که آب از آنها عبور و به صورت آبشار در می آید. کودک می تواند این چترها را در بالای خرس عروسکی و روی پایه لاستیک شنا جمع کند. این  اسباب بازی حمام به راحتی بر روی..
170,000تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات