سبد خرید

ملزومات شیشه شیر

شیشه شور و سر شیشه شور بیبی سیل Babisilاین محصول شامل یک عدد برس برای شستشوی شیشه شیر و یک عدد برس کوچک برای شستشوی سرشیشه می باشد. با کمک این برس می توان به راحتی ظروف نوزاد را شستشو داد و تمیز کرد.این محصول فاقد مواد شیمیایی و مضر می باشد.ویژگی محصول:مناسب برای ظروف نوزادبدون ایجاد خط و خش روی ظر..
262,000تومان
سرشیشه دو عددی سیلیکونی + سیلیکون آنتی کولیک +0 ماه نوویتا Nuvitaیکی از دغدغه های همیشگی مادران انتخاب شیشه شیر مناسب برای فرزندان است شیشه شیری مناسب کودک دلبند شما می باشد که با آن احساس راحتی در شیر خوردن داشته باشد انتخاب سر شیشه شیر هم به همین اندازه حائز اهمیت می باشد.ویژگی ها:- دارا..
286,000تومان
سرشیشه دو عددی سیلیکونی بالای 3 ماه نوویتا Nuvitaیکی از دغدغه های همیشگی مادران انتخاب شیشه شیر مناسب برای فرزندان است شیشه شیری مناسب کودک دلبند شما می باشد که با آن احساس راحتی در شیر خوردن داشته باشد انتخاب سر شیشه شیر هم به همین اندازه حائز اهمیت می باشد.ویژگی ها:- دارای سیست..
286,000تومان
ست شیشه شور و سر شیشه شور صورتی نوویتا Nuvitaسلامت کودک برای والدین از اهمیت بالایی برخوردار است.چون شیشه شیر به طور مستقیم با دهان کودک در تماس می باشد ، شستشوی نادرست شیشه شیر سبب بروز عفونت در بدن کودک می شود.شستشو،استریل کردن شیشه شیر نوزادان اهمیت فراوانی در سلامت کودک داردست شی..
312,000تومان
ست شیشه شور و سر شیشه شور سبز نوویتا Nuvitaسلامت کودک برای والدین از اهمیت بالایی برخوردار است.چون شیشه شیر به طور مستقیم با دهان کودک در تماس می باشد ، شستشوی نادرست شیشه شیر سبب بروز عفونت در بدن کودک می شود.شستشو،استریل کردن شیشه شیر نوزادان اهمیت فراوانی در سلامت کودک داردست شیشه..
312,000تومان
ست شیشه شور و سر شیشه شور آبی نوویتا Nuvitaسلامت کودک برای والدین از اهمیت بالایی برخوردار است.چون شیشه شیر به طور مستقیم با دهان کودک در تماس می باشد ، شستشوی نادرست شیشه شیر سبب بروز عفونت در بدن کودک می شود.شستشو،استریل کردن شیشه شیر نوزادان اهمیت فراوانی در سلامت کودک داردست شیشه شور و سر شیشه ..
312,000تومان
خشک کن شیشه شیر و پستانک رووکو Rovcoاگر کوچولویی در منزل دارید می دانید که حتما باید وسایل و ظروف مخصوصش را بعد از شستن در جایی ویژه و بدون باکتری نگه داری کنید.استفاده از آبچکان یا خشک کن مخصوص کودک یک روش بهداشتی برای خشک کردن وسایل مخصوص کودک است زیرا هوا به راحتی داخل شیشه ها راه دارد. ..
334,000تومان
انباری غذا و شیرخشک کد 6012 سه عددی رووکو Rovco یک محصول مناسب و کاربردی، برای زمان هایی که قصد دارید با کودک دلبندتان به گردش، مهمانی و مسافرت بروید. با داشتن انباری غذا و شیرخشک سه عددی رووکو دیگر نیازی نیست نگران تغذیه کودکتان باشید. فقط کافیست پودر شیرخشک، خوراکی و میوه های مورد نیاز کودکتا..
148,000تومان
انباری غذا و شیر خشک کودک بیبی سیل Babisilاین انباری غذا دارای 2 ظرف مجزا است که در داخل یکدیگر قرار می گیرد و یکی از ظرف ها یک قسمتی و دیگری سه قسمتی می باشد.این انباری قابل استفاده برای نگهداری شیر خشک، میوه و غذای کودک می باشد.ویژگی محصول:مناسب برای نگهداری شیر خشک و میوه و انواع غذای کودکشامل د..
278,000تومان
انباری غذا و شیر خشک 3 عددی کودک بیبی سیل Babisilاین انباری غذا شامل سه عدد ظرف کوچک است روی یکدیگر قرار می گیرد. این انباری مناسب برای نگهداری انواع غذا خشک و نیمه مایع، شیر خشک و میوه می باشد. ظرفیت هر ظرف 50 گرم می باشد.ویژگی محصول:مناسب برای نگهداری انواع غذای خشک و نیمه مایعدارای دو رنگ مختلفک..
290,000تومان
انباره شیر خشک کیدزمی Kidsme انباره شیر خشک کیدزمی Kidsme
برترین برندها
انباره شیر خشک کیدزمی Kidsmeانباره شیر خشک کیدزمی مناسب برای نگهداری شیرخشک می باشد. داخل این ظرف دارای 4 قسمت مجزا است که می توان برای وعده های غذایی استفاده کرد. انباره کیدزمی دارای درب است که روی درب یک سوراخ قرار دارد که می توان برای ریختن شیر خشک از آن استفاده کرد. این انباره مناسب برای م..
145,000تومان
انباری غذا و شیرخشک کد 6011 سه عددی رووکو Rovco یک محصول مناسب و کاربردی، برای زمان هایی که قصد دارید با کودک دلبندتان به گردش، مهمانی و مسافرت بروید. با داشتن انباری غذا و شیرخشک سه عددی رووکو دیگر نیازی نیست نگران تغذیه کودکتان باشید. فقط کافیست پودر شیرخشک، خوراکی و میوه های مورد نیاز کودکتا..
148,000تومان
سرشیشه دو عددی سیلیکونی +6 ماه با سیلیکون آنتی کولیک نوویتا Nuvitaیکی از دغدغه های همیشگی مادران انتخاب شیشه شیر مناسب برای فرزندان است شیشه شیری مناسب کودک دلبند شما می باشد که با آن احساس راحتی در شیر خوردن داشته باشد انتخاب سر شیشه شیر هم به همین اندازه حائز اهمیت می باشد.ویژگ..
286,000تومان
برند: nuk ناک
مایع استریل کننده شیشه شیر و پستانک ناک Nukمناسب برای شستشوی تمام شیشه شیرها و پستانک ها و سایر لوازم تغذیه کودک که به دهان می کند. بسیار موثر تر از شستشو با آب خالی قابلیت میکروب زدایی (توسط آنزیم موجود در مایع استریل کننده) قسمت هایی که دسترسی به آن ها سخت است. 380 میلی لیتر محصول ک..
174,000تومان
سرشیشه یک قطره نچرال التراسافت اونت avent سرشیشه نچرال اونت، مناسب برای شیشه شیر های نچرال اونت است. مدل التراسافت اونت، سرشیشه های تولید جدید کمپانی اونت هستند که نسبت به تولیدات قبلی سرشیشه های نچرال اونت کمی نرم تر و در عین حال تمام ویژگی های سرشیشه های تولیدات قبلی نچرال اونت را داراست.&nbs..
258,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 201 (14 صفحه)

ملزومات شیشه شیر

در دسته بندی ملزومات شیشه شیر تمامی لوازم مرتبط با شیشه شیر کودک در لیست سیسمونی نوزاد ارائه می گردد. که شامل سر شیشه، شیشه شور، شوینده های استریل کننده شیشه، کیف شیشه شیر، دسته نگهدارنده و … می شود و در فروشگاه اینترنتی بیبی پرو در دسترس است.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات