سبد خرید

ست بهداشتی کودک و نوزاد

ناخنگیر نوزاد با محافظ بیبی سیل Babisilدارای درب محافظ بهداشتی ناخنگیر دارای دستگیره ضد لغزش جهت راحت در دست گرفتن  کاملا بهداشتی و مناسب و بی خطر برای کودک قابل استفاده از بدو تولد محصول کشور انگلستان  ..
81,000تومان
برند: Nuby نابی
ست ناخنگیر، قیچی و سوهان کودک نوبی Nubyمناسب برای کودکان 1 ماه به بالا این ست شامل قیچی، ناخنگیر و سوهان ناخن می باشد. در رنگ بندی متنوع و جذاب  N.S..
185,900تومان
ست مانیکور رنگ صورتی نوویتا Nuvitaبهداشت ناخن ها در کودکی و نوزادی از اهمیت بالایی برخوردار است.از آن جایی که ناخن های نوزاد در بدو تولد بسیار کوچک و نازک می باشند در کوتاه کردن آن ها باید دقت زیادی شود تا به انگشت کودک آسیبی وارد نشودبنابراین به قیچی و ناخن گیر مخصوص این کار ن..
193,700تومان
ست مانیکور آبی رنگ نوویتا Nuvitaبهداشت ناخن ها در کودکی و نوزادی از اهمیت بالایی برخوردار است.از آن جایی که ناخن های نوزاد در بدو تولد بسیار کوچک و نازک می باشند در کوتاه کردن آن ها باید دقت زیادی شود تا به انگشت کودک آسیبی وارد نشودبنابراین به قیچی و ناخن گیر مخصوص این کار نیا..
193,700تومان
کیت بهداشتی صورتی نوویتا Nuvita
ناموجود
کیت بهداشتی صورتی نوویتا Nuvitaبهداشت نوزاد همواره برای والدین از اهمیت بالایی برخوردار است پس واجب است که یک ست بهداشتی با کیفیت برای فرزندتان تهیه کنید که بتوانید آن را به راحتی با خود حمل کنید و به مسافرت ببرید ست بهداشتی نوویتا شامل وسایل ضروری: شانه و برس،قیچی،ناخن گیر،سوهان ناخن کودک و..
336,000تومان
کیت بهداشتی سبز نوویتا Nuvita کیت بهداشتی سبز نوویتا Nuvita
ناموجود
کیت بهداشتی سبز نوویتا Nuvitaبهداشت نوزاد همواره برای والدین از اهمیت بالایی برخوردار است پس واجب است که یک ست بهداشتی با کیفیت برای فرزندتان تهیه کنید که بتوانید آن را به راحتی با خود حمل کنید و به مسافرت ببرید ست بهداشتی نوویتا شامل وسایل ضروری: شانه و برس،قیچی،ناخن گیر،سوهان ناخن کود..
269,000تومان
کیت بهداشتی آبی نوویتا Nuvita
ناموجود
کیت بهداشتی آبی نوویتا Nuvitaبهداشت نوزاد همواره برای والدین از اهمیت بالایی برخوردار است پس واجب است که یک ست بهداشتی با کیفیت برای فرزندتان تهیه کنید که بتوانید آن را به راحتی با خود حمل کنید و به مسافرت ببرید ست بهداشتی نوویتا شامل وسایل ضروری: شانه و برس،قیچی،ناخن گیر،سوهان ناخن کودک..
269,000تومان
ناخنگیر کودک تامی تیپی Tommee Tippee
ناموجود
ناخنگیر کودک تامی تیپی Tommee Tippeeمناسب برای کودکان از بدو تولد دارای دسته منحصر به فرد تسلط والدین هنگام گرفتن ناخنگیر  فاقد هر گونه مواد مضر شیمیایی..
22,500تومان
ناخنگیر و موچین کودک فرست یرز The First Years
ناموجود
ناخنگیر و موچین کودک فرست یرز The First Yearsشاید بتوان کوتاه کردن ناخن نوزاد را یکی از دغدغه های مهم مادران برشمرد که به دلیل کوچک بودن انگشت نوزادان نیاز به احتیاط بسیار دارد تا آسیبی به انگشت وی نرسد.بهترین زمان برای گرفتن ناخن نوزاد زمانی است که او خوابیده است.یک وقت مناسب دیگر زمانی است ک..
63,000تومان
ناخنگیر نیپ Nip ناخنگیر نیپ Nip
ناموجود
برند: Nip نیپ
ناخنگیر نیپ Nipناخن های کودک با این که نرم هستند اما تیزی خود را دارند.نوزاد کنترل اندکی بر روی دست هایش دارد بنابراین ممکن است صورت خود را با ناخن هایش صدمه بزند.ناخن های نوزاد به سرعت رشد می کنند و لازم است دو بار در هفته کوتاه شوند.بهترین زمان برای گرفتن ناخت های نوزاد وقتی است که او خوابیده..
55,000تومان
ناخنگیر ذره بینی کودک فرست یرز The First Years ناخنگیر ذره بینی کودک فرست یرز The First Years
ناموجود
ناخنگیر ذره بینی کودک فرست یرز The First Yearsناخن های کودک با این که نرم هستند اما تیزی خود را دارند.نوزاد کنترل اندکی بر روی دست هایش دارد بنابراین ممکن است صورت خود را با ناخن هایش صدمه بزند.ناخن های نوزاد به سرعت رشد می کنند و لازم است دو بار در هفته کوتاه شوند.بهترین زمان برای گ..
77,000تومان
ناخنگیر ذره بینی کودک دریم بیبی Dreambaby ناخنگیر ذره بینی کودک دریم بیبی Dreambaby
ناموجود
ناخنگیر ذره بینی کودک دریم بیبی Dreambabyمناسب برای کودکان از بدو تولد دارای طراحی و دسته ارگونومیک کوتاه کردن ناخن نوزاد رامی توانید به راحتی انجام دهید...
48,300تومان
ناخنگیر دو عددی کودک سامر Summer
ناموجود
برند: Summer سامر
ناخنگیر دو عددی کودک سامر Summerکوتاه کردن ناخن های نوزاد از ابتدای تولد از جمله مهم ترین اقدامات برای مراقبت از نوزاد است. ناخنگیر دو عددی سامر دارای دو طراحی متفاوت است. یک ناخنگیر برای دوران نوزادی و ناخنگیر دیگر برای دوران کودکی فرزندتان مورد استفاده قرار می گیرد. بدنه ناخنگیرها پلا..
98,000تومان
ناخنگیر دسته دار وی بیبی Wee Baby ناخنگیر دسته دار وی بیبی Wee Baby
ناموجود
برند: Wee وی
ناخنگیر دسته دار وی بیبی Wee Babyدارای دسته مناسب جهت سهولت در گرفتن ناخن کودکبا رنگ بندی متنوعمحصول کشور ترکیه..
7,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 46 (4 صفحه)

ست بهداشتی کودک و نوزاد

در دسته بندی ست بهداشتی کودک و نوزاد کلیه لوازم جهت حفظ بهداشت کودک و نوزاد در لیست سیسمونی نوزاد ارائه می گردد. این محصولات شامل ست های چند تکه، شانه و برس، قیچی و ناخنگیر می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات