سبد خرید

ست بهداشتی کودک و نوزاد

قیچی با درپوش کودک کیدزمی Kidsmeشاید بتوان کوتاه کردن ناخن نوزاد را یکی از دغدغه های مهم مادران برشمرد که به دلیل کوچک بودن انگشت نوزادان نیاز به احتیاط بسیار دارد تا آسیبی به انگشت وی نرسد.ست مانیکور کیدزمی آنچه را که شما برای گرفتن و مرتب نگه داشتن ناخن نوزاد خود نیاز دارید را داراست.ب..
31,500تومان 42,000تومان
ست بهداشتی مراقبتی نوزادی دکتر براونز Dr Browns ست بهداشتی مراقبتی نوزادی دکتر براونز Dr Browns
جدید -10 %
ست بهداشتی مراقبتی نوزادی دکتر براونز Dr Browns ست های بهداشتی مراقبتی کودک شامل لوازم هایی است که می توانید آنها را به صورت ست و یا به صورت تکی برای سیسمونی فرزند دلبندتان تهیه کنید. ست های بهداشتی نوزاد اغلب از شانه، برس، قیچی، پوآر بینی تشکیل شده اند. ست بهداشتی مراقبتی دکتر براونز یکی ..
356,400تومان 398,000تومان
برند: Summer سامر
ست بهداشتی 21 تکه سامر Summerمناسب برای کودکان از بدو تولد دارای بسته بندی کیفی جهت در دسترس و مرتب بودن لوازم بهداشتی  این ست شامل کیف لوازم، شانه و برس، تب سنج، دماسنج، ناخنگیر، 5 عدد سوهان ناخن، مسواک انگشتی و قاب آن، ماساژور لثه، پوآر بینی، داروخوری پستانکی و سرنگی و دندانگیر   ..
759,000تومان
کیت بهداشتی صورتی نوویتا Nuvita
ناموجود
کیت بهداشتی صورتی نوویتا Nuvitaبهداشت نوزاد همواره برای والدین از اهمیت بالایی برخوردار است پس واجب است که یک ست بهداشتی با کیفیت برای فرزندتان تهیه کنید که بتوانید آن را به راحتی با خود حمل کنید و به مسافرت ببرید ست بهداشتی نوویتا شامل وسایل ضروری: شانه و برس،قیچی،ناخن گیر،سوهان ناخن کودک و..
336,000تومان
کیت بهداشتی سبز نوویتا Nuvita
ناموجود
کیت بهداشتی سبز نوویتا Nuvitaبهداشت نوزاد همواره برای والدین از اهمیت بالایی برخوردار است پس واجب است که یک ست بهداشتی با کیفیت برای فرزندتان تهیه کنید که بتوانید آن را به راحتی با خود حمل کنید و به مسافرت ببرید. ست بهداشتی نوویتا شامل وسایل ضروری: شانه و برس، قیچی، ناخن گیر، سوهان..
618,000تومان
کیت بهداشتی آبی پاستل نوویتا Nuvita
ناموجود
کیت بهداشتی آبی پاستل نوویتا Nuvitaبهداشت نوزاد همواره برای والدین از اهمیت بالایی برخوردار است پس واجب است که یک ست بهداشتی با کیفیت برای فرزندتان تهیه کنید که بتوانید آن را به راحتی با خود حمل کنید و به مسافرت ببرید. ست بهداشتی نوویتا شامل وسایل ضروری: شانه و برس، قیچی، ناخن گیر،..
618,000تومان
کیت بهداشتی آبی نوویتا Nuvita
ناموجود
کیت بهداشتی آبی نوویتا Nuvitaبهداشت نوزاد همواره برای والدین از اهمیت بالایی برخوردار است پس واجب است که یک ست بهداشتی با کیفیت برای فرزندتان تهیه کنید که بتوانید آن را به راحتی با خود حمل کنید و به مسافرت ببرید ست بهداشتی نوویتا شامل وسایل ضروری: شانه و برس،قیچی،ناخن گیر،سوهان ناخن کودک..
269,000تومان
ناخنگیر کودک تامی تیپی Tommee Tippee
ناموجود
ناخنگیر کودک تامی تیپی Tommee Tippeeمناسب برای کودکان از بدو تولد دارای دسته منحصر به فرد تسلط والدین هنگام گرفتن ناخنگیر  فاقد هر گونه مواد مضر شیمیایی..
22,500تومان
ناخنگیر و موچین کودک فرست یرز The First Years
ناموجود
ناخنگیر و موچین کودک فرست یرز The First Yearsشاید بتوان کوتاه کردن ناخن نوزاد را یکی از دغدغه های مهم مادران برشمرد که به دلیل کوچک بودن انگشت نوزادان نیاز به احتیاط بسیار دارد تا آسیبی به انگشت وی نرسد.بهترین زمان برای گرفتن ناخن نوزاد زمانی است که او خوابیده است.یک وقت مناسب دیگر زمانی است ک..
63,000تومان
ناخنگیر نیپ Nip ناخنگیر نیپ Nip
ناموجود
برند: Nip نیپ
ناخنگیر نیپ Nipناخن های کودک با این که نرم هستند اما تیزی خود را دارند.نوزاد کنترل اندکی بر روی دست هایش دارد بنابراین ممکن است صورت خود را با ناخن هایش صدمه بزند.ناخن های نوزاد به سرعت رشد می کنند و لازم است دو بار در هفته کوتاه شوند.بهترین زمان برای گرفتن ناخت های نوزاد وقتی است که او خوابیده..
55,000تومان
ناخنگیر نوزاد با محافظ بیبی سیل Babisil ناخنگیر نوزاد با محافظ بیبی سیل Babisil
ناموجود
ناخنگیر نوزاد با محافظ بیبی سیل Babisilدارای درب محافظ بهداشتی ناخنگیر دارای دستگیره ضد لغزش جهت راحت در دست گرفتن  کاملا بهداشتی و مناسب و بی خطر برای کودک قابل استفاده از بدو تولد محصول کشور انگلستان  ..
122,000تومان
ناخنگیر ذره بینی کودک فرست یرز The First Years ناخنگیر ذره بینی کودک فرست یرز The First Years
ناموجود
ناخنگیر ذره بینی کودک فرست یرز The First Yearsناخن های کودک با این که نرم هستند اما تیزی خود را دارند.نوزاد کنترل اندکی بر روی دست هایش دارد بنابراین ممکن است صورت خود را با ناخن هایش صدمه بزند.ناخن های نوزاد به سرعت رشد می کنند و لازم است دو بار در هفته کوتاه شوند.بهترین زمان برای گ..
85,000تومان
ناخنگیر ذره بینی کودک دریم بیبی Dreambaby ناخنگیر ذره بینی کودک دریم بیبی Dreambaby
ناموجود
ناخنگیر ذره بینی کودک دریم بیبی Dreambabyمناسب برای کودکان از بدو تولد دارای طراحی و دسته ارگونومیک کوتاه کردن ناخن نوزاد رامی توانید به راحتی انجام دهید...
48,300تومان
ناخنگیر دو عددی کودک سامر Summer
ناموجود
برند: Summer سامر
ناخنگیر دو عددی کودک سامر Summerکوتاه کردن ناخن های نوزاد از ابتدای تولد از جمله مهم ترین اقدامات برای مراقبت از نوزاد است. ناخنگیر دو عددی سامر دارای دو طراحی متفاوت است. یک ناخنگیر برای دوران نوزادی و ناخنگیر دیگر برای دوران کودکی فرزندتان مورد استفاده قرار می گیرد. بدنه ناخنگیرها پلا..
98,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 56 (4 صفحه)

ست بهداشتی کودک و نوزاد

در دسته بندی ست بهداشتی کودک و نوزاد کلیه لوازم جهت حفظ بهداشت کودک و نوزاد در لیست سیسمونی نوزاد ارائه می گردد. این محصولات شامل ست های چند تکه، شانه و برس، قیچی و ناخنگیر می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات