سبد خرید

ست بهداشتی کودک و نوزاد

قیچی با درپوش کودک کیدزمی Kidsmeشاید بتوان کوتاه کردن ناخن نوزاد را یکی از دغدغه های مهم مادران برشمرد که به دلیل کوچک بودن انگشت نوزادان نیاز به احتیاط بسیار دارد تا آسیبی به انگشت وی نرسد.ست مانیکور کیدزمی آنچه را که شما برای گرفتن و مرتب نگه داشتن ناخن نوزاد خود نیاز دارید را داراست.ب..
60,000تومان
ست مانیکور کودک کیدزمی Kidsmeشاید بتوان کوتاه کردن ناخن نوزاد را یکی از دغدغه های مهم مادران برشمرد که به دلیل کوچک بودن انگشت نوزادان نیاز به احتیاط بسیار دارد تا آسیبی به انگشت وی نرسد.ست مانیکور کیدزمی آنچه را که شما برای گرفتن و مرتب نگه داشتن ناخن نوزاد خود نیاز دارید را داراست.بهتر..
242,000تومان
کیت بهداشتی 5 عددی رووکو Rovcoبهداشت نوزاد همواره برای والدین از اهمیت بالایی برخوردار است پس واجب است که یک ست بهداشتی با کیفیت برای فرزندتان تهیه کنید که بتوانید آن را به راحتی با خود حمل کنید و به مسافرت ببرید.ست بهداشتی رووکو شامل: قیچی، ناخن گیر، موچین، چراغ قوه و کیف می باشد.ویژگی محصول:مناسب..
364,000تومان
برند: Rotho روتو
قیچی همراه با درپوش روتو Rotho رنگ سفیدشاید بتوان کوتاه کردن ناخن نوزاد را یکی از دغدغه های مهم مادران برشمرد که به دلیل کوچک بودن انگشت نوزادان نیاز به احتیاط بسیار دارد تا آسیبی به انگشت وی نرسد.قیچی ناخن روتو یکی از ابزارهای مناسب برای برش و کوتاه کردن ناخن نوزاد می باشد. این قیچی دارای سر گرد ا..
278,000تومان
برند: Rotho روتو
قیچی همراه با درپوش روتو Rotho رنگ سبزشاید بتوان کوتاه کردن ناخن نوزاد را یکی از دغدغه های مهم مادران برشمرد که به دلیل کوچک بودن انگشت نوزادان نیاز به احتیاط بسیار دارد تا آسیبی به انگشت وی نرسد.قیچی ناخن روتو یکی از ابزارهای مناسب برای برش و کوتاه کردن ناخن نوزاد می باشد. این قیچی دارای سر گرد اس..
278,000تومان
برند: Rotho روتو
شانه و برس گرد روتو Rotho رنگ سفیدیکی از لذت بخش ترین لحظات برای پدر و مادر شانه زدن موی فرزند دلبندشان می باشد . شانه و برس روتو یک ست مناسب برای پوست سر حساس کودکان است.این ست کمک می کند تا موهای کودک به راحتی و آرام شانه شود و همچنین به علت نرم بودنش باعث ماساژ کف سر کودک نیز می شود ..
369,000تومان
برند: Rotho روتو
شانه و برس گرد روتو Rotho رنگ سبزیکی از لذت بخش ترین لحظات برای پدر و مادر شانه زدن موی فرزند دلبندشان می باشد . شانه و برس روتو یک ست مناسب برای پوست سر حساس کودکان است.این ست کمک می کند تا موهای کودک به راحتی و آرام شانه شود و همچنین به علت نرم بودنش باعث ماساژ کف سر کودک نیز می شود ...
369,000تومان
برند: Rotho روتو
شانه و برس روتو rotho رنگ طوسییکی از لذت بخش ترین لحظات برای پدر و مادر شانه زدن موی فرزند دلبندشان می باشد . یک کالای مناسب و با کیفیت کمک می کند تا این لذت دو چندان شود و همچنین به حفظ لطافت موی کودکان کمک می کند .این ست کمک می کند تا موهای کودک به راحتی و آرام شانه شود و همچنین به عل..
349,000تومان
برند: Rotho روتو
شانه و برس روتو rotho رنگ صورتی صدفی(Rotho Baby Brush and Comb)یکی از لذت بخش ترین لحظات برای پدر و مادر شانه زدن موی فرزند دلبندشان می باشد . یک کالای مناسب و با کیفیت کمک می کند تا این لذت دو چندان شود و همچنین به حفظ لطافت موی کودکان کمک می کند . ویژگی ها :مناسب برای ..
349,000تومان
برند: Rotho روتو
شانه و برس روتو rotho رنگ سفید صدفییکی از لذت بخش ترین لحظات برای پدر و مادر شانه زدن موی فرزند دلبندشان می باشد . یک کالای مناسب و با کیفیت کمک می کند تا این لذت دو چندان شود و همچنین به حفظ لطافت موی کودکان کمک می کند . این ست کمک می کند تا موهای کودک به راحتی و آرام شانه شود و ه..
349,000تومان
برند: Rotho روتو
شانه و برس روتو rotho رنگ آبییکی از لذت بخش ترین لحظات برای پدر و مادر شانه زدن موی فرزند دلبندشان می باشد . یک کالای مناسب و با کیفیت کمک می کند تا این لذت دو چندان شود و همچنین به حفظ لطافت موی کودکان کمک می کند . ویژگی محصول:مناسب برای مراقبت های روزانه موی کودک  م..
349,000تومان
برند: Nuby نابی
ست ناخنگیر، قیچی و سوهان کودک نوبی Nubyمناسب برای کودکان 1 ماه به بالا این ست شامل قیچی، ناخنگیر و سوهان ناخن می باشد. در رنگ بندی متنوع و جذاب  N.S..
275,000تومان
ست شانه و برس با الیاف طبیعی رنگ سبز پاستل نوویتا Nuvitaمرتب نگه داشتن موهای فرزندتان از اهمیت بالایی برخوردار است و یکی از لذت بخش ترین لحظات برای پدر و مادر شانه زدن موهای فرزندشان است برس و شانه ای که از آن برای مرتب کردن موهای فرزندتان استفاده می کنید باید نرم باشد و بهتر است از الیاف طبیعی درس..
281,000تومان
شانه و برس کیدزمی Kidsmeیکی از لذت بخش ترین لحظات برای پدر و مادر شانه زدن موی فرزند دلبندشان می باشد . یک کالای مناسب و با کیفیت کمک می کند تا این لذت دو چندان شود و همچنین به حفظ لطافت موی کودکان کمک می کند . ویژگی ها :مناسب برای مراقبت های روزانه موی کودک  موها..
210,000تومان
ست بهداشتی مراقبتی نوزادی دکتر براونز Dr Browns ست های بهداشتی مراقبتی کودک شامل لوازم هایی است که می توانید آنها را به صورت ست و یا به صورت تکی برای سیسمونی فرزند دلبندتان تهیه کنید. ست های بهداشتی نوزاد اغلب از شانه، برس، قیچی، پوآر بینی تشکیل شده اند. ست بهداشتی مراقبتی دکتر براونز یکی ..
375,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 65 (5 صفحه)

ست بهداشتی کودک و نوزاد

در دسته بندی ست بهداشتی کودک و نوزاد کلیه لوازم جهت حفظ بهداشت کودک و نوزاد در لیست سیسمونی نوزاد ارائه می گردد. این محصولات شامل ست های چند تکه، شانه و برس، قیچی و ناخنگیر می باشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات