سبد خرید

ست داروخوری

سرنگ داروخوری با سر سیلیکونی بیبی سیل Babisilسرنگ داروخوری بیبی سیل برای دارو دادن به نوزاد با اندازه ی دقیق بسیار مناسب است و قابل استفاده برای دارو های تلخ می باشد. این سرنگ دارای سر سیلیکونی نرم می باشد و فاقد مواد شیمیایی و مضر BPA Free می باشد.ویژگی ها:مناسب برای کودکان از بدو تولددارای سر سیلی..
141,000تومان
داروخوری کودک کیدزمی Kidsmeیکی از دغدغه های والدین زمانی است که کودک بیمار شده و می خواهند به او دارو بدهند.استفاده از ست داروخوری به شما کمک می کند که به طور دقیق و آسان دارو را اندازه گیری کرده و به کودک خود بدهید.ویژگی این محصول:مناسب برای کودکان از بدو تولد دارای قطره چکان م..
81,000تومان
پستانک داروخوری نوزاد مانچکین Munchkin پستانک داروخوری نوزاد مانچکین Munchkin
ناموجود
پستانک داروخوری نوزاد مانچکین Munchkinمناسب برای نوزادان از بدو تولد 10 سی سی بدون مواد مضر شیمیایی ..
17,300تومان
ست قندداغ خوری و پوآر و داروخوری نوبی Nuby
ناموجود
برند: Nuby نابی
ست قندداغ خوری و پوآر و داروخوری نوبی Nubyقابل استفاده برای کودکان از بدو تولد این ست شامل قندداغ خوری، پوآر بینی، سرنگ داروخوری و قطره چکان می باشد. از قطره چکان و سرنگ داروخوری برای دادن داروهای تلخ که کودک به سختی میل می کند بسیار مفید است...
57,000تومان
ست داروخوری کودک دریم بیبی Dreambaby ست داروخوری کودک دریم بیبی Dreambaby
ناموجود
ست داروخوری کودک دریم بیبی Dreambabyیکی از دغدغه های والدین زمانی است که کودک بیمار شده و می خواهند به او دارو بدهند.استفاده از ست داروخوری به شما کمک می کند که به طور دقیق و آسان دارو را اندازه گیری کرده و به کودک خود بدهید.ویژگی این محصول:این ست سه تکه شامل قاشق داروخوری, سرنگ داروخوری و..
59,000تومان
ست داروخوری وی بیبی Wee Baby ست داروخوری وی بیبی Wee Baby
ناموجود
ست داروخوری وی بیبی Wee Babyاین ست شامل:پمپ مکنده مایعات مدرج تا 5 سی سی جهت استفاده آسان برای نوزادان مخزن مدرج جهت مصرف شربت به مقدار لازم تا 10 سی سی  دارای برس شستشو  فاقد مواد مضر شیمیایی ..
7,800تومان
ست داروخوری نوزاد سامر Summer ست داروخوری نوزاد سامر Summer
ناموجود
برند: Summer سامر
ست داروخوری نوزاد سامر Summerاین ست شامل داروخوری قاشقی، داروخوری سرنگی و داروخوری قطره چکانی بسیار مناسب برای دارو دادن به کودک و بدون اذیت شدن وی می باشد. ..
41,700تومان
دارو خوری سرنگی Nuby
ناموجود
برند: Nuby نابی
دارو خوری سرنگی Nuby مناسب برای کودکان از یک ماهگی دارو را همانند افشانه پخش می کند و خوراندن دارو به کودک را تسهیل می کند. ..
20,000تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

ست داروخوری

خرید اینترنتی (خرید آنلاین) از فروشگاه بیبی پرو- انواع ست داروخوری و ست های بهداشتی، با بهترین قیمت ها| ارسال فوری به سراسر ایران| با بسته بندی زیبا – هم اکنون سفارش دهید. 

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات