سبد خرید

سرویس غذا خوری کودک و نوزاد

ظرف درب دار به همراه قاشق حرارتی کیدزمی Kidsmeاین محصول یک ظرف درب دار با کفی چسبان است، که می توانید در آن غذاهای خوشمزه ای که برای کودکتان تهیه کردید را بریزید و آن را بر روی صندلی غذای کودکتان بگذارید تا با خیال راحت بتواند غذای خود را بخورد.مزیتی که این نوع ظرف ها دارند، کفی چسبان آن ها می باشد ..
585,000تومان
ظرف درب دار کودک کیدزمی Kidsme به همراه قاشق حرارتی این محصول یک ظرف درب دار با کفی چسبان می باشد، که می توانید در آن غذاهای خوشمزه ای که برای کودکتان تهیه کردید را بریزید و آنرا بر روی صندلی غذای کودکتان بگذارید تا با خیال راحت بتواند غذای خود را بخورد. مزیتی که این نوع ظرف ها دارند، کفی چسبان..
585,000تومان
سرویس قابلمه نوزاد 5 تکه چدن رنگ طوسی برند Nalinoاین سرویس 5 تکه شامل قابلمه سایز 10سانتی متر با درب، قابلمه سایز 14 سانتی متر با درب و یک عدد تابه با یک دسته سایز 14 سانتی متر می باشد.این سرویس مناسب برای کودکان و نوزادان می باشد و می توان غذاهای مختلف از جمله فرنی، سوپ و برنج در آن ها پخت.این سرو..
1,411,000تومان
سرویس قابلمه نوزاد 5 تکه چدن رنگ صورتی برند Nalinoاین سرویس 5 تکه شامل قابلمه سایز 10سانتی متر با درب، قابلمه سایز 14 سانتی متر با درب و یک عدد تابه با یک دسته سایز 14 سانتی متر می باشد.این سرویس مناسب برای کودکان و نوزادان می باشد و می توان غذاهای مختلف از جمله فرنی، سوپ و برنج در آن ها پخت.این سر..
1,411,000تومان
کیت آغازین عصاره خوری کیدزمی Kidsme
ناموجود
کیت آغازین عصاره خوری کیدزمی Kidsmeبسیاری از والدین مردد هستند که آیا می توانند همراه با کودک خود به مسافرت بروند.آن ها تصور می کنند زحمت و مشقت چنین سفری آن قدر زیاد است که بهتر است قید آن را بزنند.در حالی که می توان با فراهم آوردن وسایل ضروری و مورد نیاز کودک مسافرت راحتی داشته باشید. ..
288,000تومان
کاسه تغذیه کودک نابی Nuby کاسه تغذیه کودک نابی Nuby
ناموجود
برند: Nuby نابی
کاسه تغذیه کودک نابی Nubyلوازم غذاخوری نابی از موادی با کیفیت و مقاوم ساخته شده اند،رنگ بندی جذاب و شاد لوازم نابی باعث بیشتر شدن تمایل کودک به غذاخوردن می شود. کاسه تغذیه نابی به صورتی طراحی شده که به راحتی بر روی دستان والدین برای غذا دادن به کودک، قرار می گیرد، همچنین در قسمت زیرین کاسه نابی کف ..
143,000تومان
کاسه 4 عددی رنگارنگ نابی Nuby کاسه 4 عددی رنگارنگ نابی Nuby
ناموجود
برند: Nuby نابی
کاسه 4 عددی رنگارنگ نابی Nubyاین محصول حاوی 4 عدد کاسه با رنگ های شاد و جذاب برای تغذیه کودک دلبند شما می باشد. کاسه های رنگی نابی از جنس پلاستیک فشرده شده و باکیفیت بالاست، این محصول فاقد مواد شیمیایی است و می تواند گزینه مناسب برای وعده غذایی دلبند شما باشد.ویژگی ها :مناسب از 6 ماهگی به بعد ف..
188,000تومان
قمقمه نی دار اوپس Oops طرح کفشدوزک
ناموجود
برند: Oops اوپس
قمقمه نی دار اوپس Oops طرح کفشدوزکقمقمه وسیله ای کاربردی و مناسب برای نگهداری مایعات زمانی که بیرون از منزل هستید.موقع خرید قمقمه حتما باید به ظاهر آن توجه کنید, چرا که نقص های آشکار یا خراشیدگی روی آن, روی عملکرد آن تاثیر می گذارد.ویژگی محصول:قمقمه مناسب برای کودکان بالای هجده ماه قمقمه ..
60,000تومان
قمقمه نی دار اوپس Oops طرح سنجاقک قمقمه نی دار اوپس Oops طرح سنجاقک
ناموجود
برند: Oops اوپس
قمقمه نی دار اوپس Oops طرح سنجاقکقمقمه وسیله ای کاربردی و مناسب برای نگهداری مایعات زمانی که بیرون از منزل هستید.موقع خرید قمقمه حتما باید به ظاهر آن توجه کنید, چرا که نقص های آشکار یا خراشیدگی روی آن, روی عملکرد آن تاثیر می گذارد.ویژگی محصول:قمقمه مناسب برای کودکان بالای هجده ماه قمقمه د..
60,000تومان
ظروف نگهداری غذا 3 تیکه مانچکین Munchkin
ناموجود
ظروف نگهداری غذا 3 تیکه مانچکین Munchkinتغذیه مهم ترین نقش را در رشد کودک دارد. بنابراین توجه به کیفیت تغذیه و از همه مهم تر توجه به ظرف غذای کودک واجب است.ظرف غذای کودک باید فاقد مواد شیمیایی مضر برای کودک باشد (BPA Free)شکل ظرف غذا باید برای کودک جالب باشد و برای کودک شکل ظاهری ظرف اشتها آور باشد..
104,000تومان
ظرف نگهدارنده غذای کودک گوش دار رنگ صورتی بنفش
ناموجود
ظرف نگهدارنده غذای کودک گوش دار رنگ صورتی بنفشروش نگهداری و ذخیره سازی غذای کودک باید به طور صحیح و با دقت کافی انجام شود چون با سلامت کودک ارتباط مستقیم دارد.در غیر اینصورت باعث رشد باکتری در غذای کودک شده و می تواند به سلامتی کودک صدمه بزند.امروزه ظرف هایی که از نظر بهداشتی و استاندارد..
46,500تومان
ظرف نگهدارنده غذای کودک گوش دار رنگ سرخابی
ناموجود
ظرف نگهدارنده غذای کودک گوش دار رنگ سرخابیروش نگهداری و ذخیره سازی غذای کودک باید به طور صحیح و با دقت کافی انجام شود چون با سلامت کودک ارتباط مستقیم دارد.در غیر اینصورت باعث رشد باکتری در غذای کودک شده و می تواند به سلامتی کودک صدمه بزند.امروزه ظرف هایی که از نظر بهداشتی و استاندارد مور..
46,500تومان
ظرف نگهدارنده غذای کودک گوش دار رنگ سبز نارنجی
ناموجود
ظرف نگهدارنده غذای کودک گوش دار رنگ سبز نارنجیروش نگهداری و ذخیره سازی غذای کودک باید به طور صحیح و با دقت کافی انجام شود چون با سلامت کودک ارتباط مستقیم دارد.در غیر اینصورت باعث رشد باکتری در غذای کودک شده و می تواند به سلامتی کودک صدمه بزند.امروزه ظرف هایی که از نظر بهداشتی و استاندارد..
46,500تومان
ظرف نگهدارنده غذای کودک گوش دار رنگ بنفش لیمویی ظرف نگهدارنده غذای کودک گوش دار رنگ بنفش لیمویی
ناموجود
ظرف نگهدارنده غذای کودک گوش دار رنگ بنفش لیموییروش نگهداری و ذخیره سازی غذای کودک باید به طور صحیح و با دقت کافی انجام شود چون با سلامت کودک ارتباط مستقیم دارد.در غیر اینصورت باعث رشد باکتری در غذای کودک شده و می تواند به سلامتی کودک صدمه بزند.امروزه ظرف هایی که از نظر بهداشتی و استاندارد مورد..
46,500تومان
ظرف نگهدارنده غذای کودک مخزن دار رنگ صورتی بنفش ظرف نگهدارنده غذای کودک مخزن دار رنگ صورتی بنفش
ناموجود
ظرف نگهدارنده غذای کودک مخزن دار رنگ صورتی بنفشروش نگهداری و ذخیره سازی غذای کودک باید به طور صحیح و با دقت کافی انجام شود چون با سلامت کودک ارتباط مستقیم دارد.در غیر اینصورت باعث رشد باکتری در غذای کودک شده و می تواند به سلامتی کودک صدمه بزند.امروزه ظرف هایی که از نظر بهداشتی و استاندار..
46,500تومان
نمايش 1 تا 15 از 125 (9 صفحه)

سرویس غذا خوری کودک و نوزاد

این دسته بندی در لیست سیسمونی نوزاد  سرویس های غذاخوری، انواع سرویس های قابلمه و ست های غذاخوری در فروشگاه اینترنتی بیبی پرو در دسترس است.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات