سبد خرید

فلاسک و قمقمه کودک و نوزاد

فلاسک چینی طرح دار کودککودکان عموما به اندازه کافی مایعات نمی نوشند و به زحمت ممکن است دو سوم نیاز آن ها تامین شود.نوشیدن مایعات کافی در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود.با توجه به اهمیت نیاز بدن کودک به مایعات بهت..
76,700تومان
برند: Oops اوپس
فلاسک نی دار استیل کودک اوپس oops طرح خرس و جوجه تیغیاین فلاسک دارای طرح و رنگ زیبایی است. جنس این فلاسک استیل است و نوشیدن آب و آب میوه بسیار مناسب است.دارای یک نی سیلیکونی و انعطاف پذیر که ضد چکه نیز می باشد.ویژگی محصول : ظرفیت : 400 میل مناسب برای کودکان بالای 12 ماهدارای ابعاد : 7*16,8..
1,050,000تومان
برند: Oops اوپس
فلاسک غذا طرح خرس و جوجه تیغی اوپس Oopsفلاسک غذا اوپس دارای طرح و رنگ جذابی است و دمای غذا را تا چند ساعت نگه می دارد. این فلاسک دارای یک قاشق چنگال است که به دیواره فلاسک قابل اتصال می باشد. حجم این فلاسک 300 میل می باشد که برای قرار دادن غذای کودک بسیار مناسب است.ویژگی محصول:حجم فلاسک 300 میل می ب..
1,275,000تومان
برند: Oops اوپس
فلاسک غذا طرح جغد و کفشدوزک اوپس Oopsفلاسک غذا اوپس دارای طرح و رنگ جذابی است و دمای غذا را تا چند ساعت نگه می دارد. این فلاسک دارای یک قاشق چنگال است که به دیواره فلاسک قابل اتصال می باشد. حجم این فلاسک 300 میل می باشد که برای قرار دادن غذای کودک بسیار مناسب است.ویژگی محصول:حجم فلاسک 300 میل می باش..
1,275,000تومان
لیوان سرقمقه ای کودک روتو Rotho طرح خرس سرمه ای لیوان سرقمقه ای کودک روتو Rotho طرح خرس سرمه ای
ناموجود
برند: Rotho روتو
لیوان سرقمقه ای کودک روتو Rotho طرح خرس سرمه ایویژگی این محصول:مناسب برای کودکان از 12 ماه به بالا  این لیوان دارای سری قمقمه ای است  مناسب برای مهمانی و مسافرت دارای درپوش و قابل استفاده به عنوان لیوان ساخته شده از مواد مرغوب و با کیفیت حجم 360 میل فاقد هر گونه موا..
31,000تومان
لیوان سرسیلیکونی کودک روتو Rotho طرح خرس نارنجی لیوان سرسیلیکونی کودک روتو Rotho طرح خرس نارنجی
ناموجود
برند: Rotho روتو
لیوان سرسیلیکونی کودک روتو Rotho طرح خرس نارنجیویژگی این محصول:مناسب برای کودکان از 10 ماه به بالا  این لیوان دارای سری سیلیکونی نرم است  مناسب برای مهمانی و مسافرتدارای گیره برای اتصال به کیف و حمل آسان دارای درپوش برای حفظ بهداشت محتویات لیوان  ساخته شده از مواد م..
29,000تومان
قمقمه کودک روتو Rotho رنگ قرمز
ناموجود
برند: Rotho روتو
قمقمه کودک روتو Rotho رنگ قرمزاز نظر بسیاری از مادران, جزئی ترین ماده ای که در رژیم غذایی ما وجود دارد و دارای ارزش کی است آب است.آب اثرات شگفت انگیزی در سلامتی کودک دارد اما کودکان عموما به اندازه کافی مایعات نمی نوشند.نوشیدن مایعات کافی خصوصا در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر..
42,000تومان
قمقمه کودک روتو Rotho رنگ سرمه ای
ناموجود
برند: Rotho روتو
قمقمه کودک روتو Rotho رنگ سرمه ایاز نظر بسیاری از مادران, جزئی ترین ماده ای که در رژیم غذایی ما وجود دارد و دارای ارزش کی است آب است.آب اثرات شگفت انگیزی در سلامتی کودک دارد اما کودکان عموما به اندازه کافی مایعات نمی نوشند.نوشیدن مایعات کافی خصوصا در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خ..
42,000تومان
قمقمه پسرانه نیپ Nip قمقمه پسرانه نیپ Nip
ناموجود
برند: Nip نیپ
قمقمه پسرانه نیپ Nip(Kids Cups)یک قمقمه سبک, نشکن و زیبا می تواند گزینه ی مناسبی برای همراه داشتن آب و آبمیوه کودکان در مسافرت و گردش باشد . قمقمه نیپ, ساخته شده از پلی پروپلین بسیار نرم, با سری سیلیکونی و بدون چکه کاملا ایده آل برای کودکان بالای 18 ماه می باشد . ویژگی ها :سبک و دارای در..
59,000تومان
قمقمه و فلاسک استیل نی دار 420 میل نابی Nuby
ناموجود
برند: Nuby نابی
قمقمه و فلاسک استیل نی دار 420 میل نابی Nubyاین محصول نابی هم به عنوان قمقمه و هم به عنوان فلاسک برای نگهداری مایعات قابل استفاده است. این قمقمه و فلاسک نی دار بوده و جنس آن استیل ضد زنگ می باشد.این فلاسک دمای مایعات سرد و گرم را تا 6 ساعت حفظ می کند.ویژگی محصول:مناسب برای کودکان بالای 2 سالدوجداره..
1,423,000تومان
قمقمه نی دار وی بیبی همراه با بند رنگ صورتی Wee Baby
ناموجود
قمقمه نی دار وی بیبی همراه با بند رنگ صورتی Wee Babyاز نظر بسیاری از مادران, جزئی ترین ماده ای که در رژیم غذایی ما وجود دارد و دارای ارزش کی است آب است.نوشیدن مایعات کافی خصوصا در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود...
35,000تومان
قمقمه نی دار وی بیبی همراه با بند رنگ سبز Wee Baby
ناموجود
قمقمه نی دار وی بیبی همراه با بند رنگ سبز Wee Babyاز نظر بسیاری از مادران, جزئی ترین ماده ای که در رژیم غذایی ما وجود دارد و دارای ارزش کی است آب است.نوشیدن مایعات کافی خصوصا در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود.آب..
35,000تومان
قمقمه نی دار وی بیبی همراه با بند رنگ زرد Wee Baby
ناموجود
قمقمه نی دار وی بیبی همراه با بند رنگ زرد Wee Babyاز نظر بسیاری از مادران, جزئی ترین ماده ای که در رژیم غذایی ما وجود دارد و دارای ارزش کی است آب است.نوشیدن مایعات کافی خصوصا در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود.آب..
35,000تومان
قمقمه نی دار وی بیبی همراه با بند رنگ آبی Wee Baby
ناموجود
قمقمه نی دار وی بیبی همراه با بند رنگ آبی Wee Babyاز نظر بسیاری از مادران, جزئی ترین ماده ای که در رژیم غذایی ما وجود دارد و دارای ارزش کی است آب است.نوشیدن مایعات کافی خصوصا در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود.آب..
35,000تومان
قمقمه نی دار ضد چکه 420 میل نوبی Nuby قمقمه نی دار ضد چکه 420 میل نوبی Nuby
ناموجود
برند: Nuby نابی
قمقمه نی دار ضد چکه 420 میل نوبی Nubyمناسب برای کودکان بالای 12 ماه سبک و مناسب برای مسافرت و مهمانی فاقد هر گونه مواد مضر شیمیایی  ..
24,600تومان
نمايش 1 تا 15 از 117 (8 صفحه)

فلاسک و قمقمه کودک و نوزاد

این دسته بندی در لیست سیسمونی نوزاد  شامل انواع فلاسک و قمقمه جهت کودک و نوزاد می باشد که جهت سرد و یا گرم نگه داشتن آب، مایعات و غذای کودک کاربرد دارد که در فروشگاه اینترنتی بیبی پرو در دسترس است.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات