سبد خرید

فلاسک و قمقمه کودک و نوزاد

برند: Nuby نابی
فلاسک غذای استیل نوبی Nubyبرند نوبی Nuby ساخت کشور آمریکا است. محصولات نابی دارای استاندارد و کیفیت بالایی می باشد. این شرکت تلاش می کند در جهت رفاه حال والدین و کودک محصولات توسعه یافته ای را ارائه دهد. محصولات برند نوبی Nuby در 155 کشور جهان توزیع می شود.داشتن فلاسک غذا یکی از ضروریات منزل..
725,400تومان
فلاسک فانتزی دسته دار کودکبدنه این فلاسک از جنس استیل است و بر روی درب آن دکمه پلاستیکی جهت استفاده راحت از آن تعبیه شده است.ویژگی ها:مناسب برای نگه داری مایعات ثابت نگه داشتن دمای مایعات تا یک الی دو ساعت دارای دسته دارای حجم: 600 میلی لیتر فاقد مواد شیمیایی مضرتولید کشور چین&nb..
185,000تومان
فلاسک کودک Vacuum Cup طرح گربهکودکان عموما به اندازه کافی مایعات نمی نوشند و به زحمت ممکن است دو سوم نیاز آن ها تامین شود.نوشیدن مایعات کافی در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود.با توجه به اهمیت نیاز بدن..
95,400تومان
فلاسک استیل لیوان دار کودک Ohaبدنه این فلاسک از جنس استیل است و عایق در برابر از دست دادن دمای مایع داخل فلاسک می باشد و تا حدودا 5 ساعت دمای داخل آن ثابت می ماند.ویژگی ها:مناسب برای نگه داری مایعات ثابت نگه داشتن دمای مایعات تا حدودا 5 ساعتدارای دسته دارای حجم: 450 میلی لیتر فاقد موا..
172,500تومان
فلاسک کودک طرح زرافهکودکان عموما به اندازه کافی مایعات نمی نوشند و به زحمت ممکن است دو سوم نیاز آن ها تامین شود.نوشیدن مایعات کافی در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود.با توجه به اهمیت نیاز بدن کودک به م..
95,400تومان
فلاسک کودک Pinkah طرح دار رنگ آبیکودکان عموما به اندازه کافی مایعات نمی نوشند و به زحمت ممکن است دو سوم نیاز آن ها تامین شود.نوشیدن مایعات کافی در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود.با توجه به اهمیت نیاز بدن ک..
192,400تومان
فلاسک غذای کودک دیزنی Disney رنگ صورتیشکل, فرم غذا و ظرفی که در آن غذا سرو می شود می تواند در اشتها و روحیه کودک برای خوردن غذا تاثیر داشته باشد.قطعا می دانید هر ظرف غذایی برای کودک مناسب نیست.مهم ترین مشخصه ظرف غذای کودک اینست که در ساخت آن از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است و فاقد هر ..
249,900تومان
لیوان سرقمقه ای کودک روتو Rotho طرح خرس سرمه ای لیوان سرقمقه ای کودک روتو Rotho طرح خرس سرمه ای
ناموجود
برند: Rotho روتو
لیوان سرقمقه ای کودک روتو Rotho طرح خرس سرمه ایویژگی این محصول:مناسب برای کودکان از 12 ماه به بالا  این لیوان دارای سری قمقمه ای است  مناسب برای مهمانی و مسافرت دارای درپوش و قابل استفاده به عنوان لیوان ساخته شده از مواد مرغوب و با کیفیت حجم 360 میل فاقد هر گونه موا..
31,000تومان
لیوان سرسیلیکونی کودک روتو Rotho طرح خرس نارنجی لیوان سرسیلیکونی کودک روتو Rotho طرح خرس نارنجی
ناموجود
برند: Rotho روتو
لیوان سرسیلیکونی کودک روتو Rotho طرح خرس نارنجیویژگی این محصول:مناسب برای کودکان از 10 ماه به بالا  این لیوان دارای سری سیلیکونی نرم است  مناسب برای مهمانی و مسافرتدارای گیره برای اتصال به کیف و حمل آسان دارای درپوش برای حفظ بهداشت محتویات لیوان  ساخته شده از مواد م..
29,000تومان
قمقمه کودک روتو Rotho رنگ قرمز
ناموجود
برند: Rotho روتو
قمقمه کودک روتو Rotho رنگ قرمزاز نظر بسیاری از مادران, جزئی ترین ماده ای که در رژیم غذایی ما وجود دارد و دارای ارزش کی است آب است.آب اثرات شگفت انگیزی در سلامتی کودک دارد اما کودکان عموما به اندازه کافی مایعات نمی نوشند.نوشیدن مایعات کافی خصوصا در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر..
42,000تومان
قمقمه کودک روتو Rotho رنگ سرمه ای
ناموجود
برند: Rotho روتو
قمقمه کودک روتو Rotho رنگ سرمه ایاز نظر بسیاری از مادران, جزئی ترین ماده ای که در رژیم غذایی ما وجود دارد و دارای ارزش کی است آب است.آب اثرات شگفت انگیزی در سلامتی کودک دارد اما کودکان عموما به اندازه کافی مایعات نمی نوشند.نوشیدن مایعات کافی خصوصا در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خ..
42,000تومان
قمقمه پسرانه نیپ Nip قمقمه پسرانه نیپ Nip
ناموجود
برند: Nip نیپ
قمقمه پسرانه نیپ Nip(Kids Cups)یک قمقمه سبک, نشکن و زیبا می تواند گزینه ی مناسبی برای همراه داشتن آب و آبمیوه کودکان در مسافرت و گردش باشد . قمقمه نیپ, ساخته شده از پلی پروپلین بسیار نرم, با سری سیلیکونی و بدون چکه کاملا ایده آل برای کودکان بالای 18 ماه می باشد . ویژگی ها :سبک و دارای در..
59,000تومان
قمقمه نی دار وی بیبی همراه با بند رنگ صورتی Wee Baby
ناموجود
قمقمه نی دار وی بیبی همراه با بند رنگ صورتی Wee Babyاز نظر بسیاری از مادران, جزئی ترین ماده ای که در رژیم غذایی ما وجود دارد و دارای ارزش کی است آب است.نوشیدن مایعات کافی خصوصا در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود...
35,000تومان
قمقمه نی دار وی بیبی همراه با بند رنگ سبز Wee Baby
ناموجود
قمقمه نی دار وی بیبی همراه با بند رنگ سبز Wee Babyاز نظر بسیاری از مادران, جزئی ترین ماده ای که در رژیم غذایی ما وجود دارد و دارای ارزش کی است آب است.نوشیدن مایعات کافی خصوصا در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود.آب..
35,000تومان
قمقمه نی دار وی بیبی همراه با بند رنگ زرد Wee Baby
ناموجود
قمقمه نی دار وی بیبی همراه با بند رنگ زرد Wee Babyاز نظر بسیاری از مادران, جزئی ترین ماده ای که در رژیم غذایی ما وجود دارد و دارای ارزش کی است آب است.نوشیدن مایعات کافی خصوصا در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود.آب..
35,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 89 (6 صفحه)

فلاسک و قمقمه کودک و نوزاد

این دسته بندی در لیست سیسمونی نوزاد  شامل انواع فلاسک و قمقمه جهت کودک و نوزاد می باشد که جهت سرد و یا گرم نگه داشتن آب، مایعات و غذای کودک کاربرد دارد که در فروشگاه اینترنتی بیبی پرو در دسترس است.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات