سبد خرید

فلاسک و قمقمه کودک و نوزاد

برند: Nuby نابی
قمقمه و فلاسک استیل نی دار 420 میل نابی Nubyاین محصول نابی هم به عنوان قمقمه و هم به عنوان فلاسک برای نگهداری مایعات قابل استفاده است. این قمقمه و فلاسک نی دار بوده و جنس آن استیل ضد زنگ می باشد.این فلاسک دمای مایعات سرد و گرم را تا 6 ساعت حفظ می کند.ویژگی محصول:مناسب برای کودکان بالای 2 سالدوجداره..
1,237,000تومان
برند: Oops اوپس
فلاسک نی دار استیل کودک اوپس oops رنگ نارنجییک فلاسک استیل باکیفیت، برای نوشیدن آب و آبمیوه تازه. ویژگی های محصول : ظرفیت : 400 میل مناسب برای کودکان بالای 12 ماهدارای ابعاد : 7*16,8 سانتی متر دارای نی انعطاف پذیر و ضدچکه(از نشت مایعات جلوگیری می کند)free BPAدارای درپوش دکمه دار ..
498,000تومان
فلاسک غذا کودک 300 میل بیبی سیل Babisil رنگ صورتی فلاسک غذای کودک بیبی سیل از جنس استیل ضد زنگ، با دوام و تولید شده از باکمیفیت ترین مواد است. ویژگی ها:دارای حجم 300 میل دارای یک عدد قاشق دارای 10 سال تاریخ مصرف دارای درب ضد نشت برای راحتی در حمل و استفاده آسان دهانه ف..
624,000تومان
فلاسک غذا کودک 300 میل بیبی سیل Babisil رنگ آبی فلاسک غذای کودک بیبی سیل از جنس استیل ضد زنگ، با دوام و تولید شده از باکمیفیت ترین مواد است. ویژگی ها:دارای حجم 300 میل دارای یک عدد قاشق دارای 10 سال تاریخ مصرف دارای درب ضد نشت برای راحتی در حمل و استفاده آسان دهانه فلاسک گشا..
624,000تومان
فلاسک غذا 500 میل طرح دار نوویتا Nuvitaداشتن فلاسک غذا یکی از ضروریات منزل می باشد. فلاسک غذا این قابلیت را برای شما فراهم می کند که قبل از خروج از منزل غذای گرم خودرا داخل آن ریخته و بدون اینکه نیاز به گرم کردن داشته باشد. با گرمای اولیه به مصرف برسانید. این فلاسک غذا قابلیت نگه داشتن گرم..
809,000تومان
فلاسک غذا 350 میل نوویتا Nuvitaداشتن فلاسک غذا یکی از ضروریات منزل می باشد. فلاسک غذا این قابلیت را برای شما فراهم می کند که قبل از خروج از منزل غذای گرم خودرا داخل آن ریخته و بدون اینکه نیاز به گرم کردن داشته باشد. با گرمای اولیه به مصرف برسانید. این فلاسک غذا قابلیت نگه داشتن گرما و سرمای غذا به م..
636,000تومان
برند: Oops اوپس
فلاسک نی دار استیل کودک اوپس oops رنگ آبییک فلاسک استیل باکیفیت، برای نوشیدن آب و آبمیوه تازه. ویژگی های محصول : ظرفیت : 400 میل مناسب برای کودکان بالای 12 ماه دارای ابعاد : 7*16,8 سانتی متر دارای نی انعطاف پذیر و ضدچکه(از نشت مایعات جلوگیری می کند)free BPAدارای درپوش دکمه د..
498,000تومان
برند: Oops اوپس
فلاسک غذا آبی رنگ اوپس Oopsفلاسک غذا اوپس دارای طرح و رنگ جذابی است و دمای غذا را تا چند ساعت نگه می دارد. این فلاسک دارای یک قاشق چنگال است که دیواره فلاسک قابل اتصال می باشد. حجم این فلاسک 300 میل می باشد که برای قرار دادن غذای کودک بسیار مناسب است.ویژگی محصول:حجم فلاسک 300 میل می باشددارای بند ن..
637,000تومان
برند: Oops اوپس
فلاسک نی دار استیل کودک اوپس oops رنگ سبزیک فلاسک استیل باکیفیت، برای نوشیدن آب و آبمیوه تازه. ویژگی های محصول : ظرفیت : 400 میل مناسب برای کودکان بالای 12 ماه دارای ابعاد : 7*16,8 سانتی متر دارای نی انعطاف پذیر و ضدچکه(از نشت مایعات جلوگیری می کند)free BPAدارای درپوش دکمه د..
498,000تومان
فلاسک چینی طرح دار کودککودکان عموما به اندازه کافی مایعات نمی نوشند و به زحمت ممکن است دو سوم نیاز آن ها تامین شود.نوشیدن مایعات کافی در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود.با توجه به اهمیت نیاز بدن کودک به مایعات بهت..
76,700تومان
فلاسک کودک طرح زرافهکودکان عموما به اندازه کافی مایعات نمی نوشند و به زحمت ممکن است دو سوم نیاز آن ها تامین شود.نوشیدن مایعات کافی در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود.با توجه به اهمیت نیاز بدن کودک به م..
95,400تومان
فلاسک کودک Pinkah طرح دار رنگ آبیکودکان عموما به اندازه کافی مایعات نمی نوشند و به زحمت ممکن است دو سوم نیاز آن ها تامین شود.نوشیدن مایعات کافی در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود.با توجه به اهمیت نیاز بدن ک..
192,400تومان
فلاسک لیوان دار کودک طرح زرافهکودکان عموما به اندازه کافی مایعات نمی نوشند و به زحمت ممکن است دو سوم نیاز آن ها تامین شود.نوشیدن مایعات کافی در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود.با توجه به اهمیت نیاز بدن..
123,500تومان
فلاسک غذای استیل دوجداره 1500 میل Tedemeiاین فلاسک غذا دوجداره می باشد و جنس آن استیل ضد زنگ می باشد که باعث می شود طعم غذا تغییری نکند. این فلاسک قابلیت استفاده برای غذاها از 20- درجه تا 100 درجه سانتی گراد را دارد.ویژگی محصول :ظرف غذای مناسبی برای سفر، مهد کودک و مدرسه می باشددارای سه رنگ متنوع ا..
452,000تومان
فلاسک استیل کودک طرح فلامینگوکودکان عموما به اندازه کافی مایعات نمی نوشند و به زحمت ممکن است دو سوم نیاز آن ها تامین شود.نوشیدن مایعات کافی در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود.با توجه به اهمیت نیاز بدن کودک به..
231,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 108 (8 صفحه)

فلاسک و قمقمه کودک و نوزاد

این دسته بندی در لیست سیسمونی نوزاد  شامل انواع فلاسک و قمقمه جهت کودک و نوزاد می باشد که جهت سرد و یا گرم نگه داشتن آب، مایعات و غذای کودک کاربرد دارد که در فروشگاه اینترنتی بیبی پرو در دسترس است.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات