سبد خرید

فلاسک و قمقمه کودک و نوزاد

برند: Oops اوپس
فلاسک غذا نارنجی رنگ اوپس Oopsفلاسک غذا اوپس دارای طرح و رنگ جذابی است و دمای غذا را تا چند ساعت نگه می دارد. این فلاسک دارای یک قاشق چنگال است که به دیواره فلاسک قابل اتصال می باشد. حجم این فلاسک 300 میل می باشد که برای قرار دادن غذای کودک بسیار مناسب است.ویژگی محصول:حجم فلاسک 300 میل می باشددارای..
775,000تومان
برند: Oops اوپس
فلاسک غذا رنگ سبز اوپس Oopsفلاسک غذا اوپس دارای طرح و رنگ جذابی است و دمای غذا را تا چند ساعت نگه می دارد. این فلاسک دارای یک قاشق چنگال است که دیواره فلاسک قابل اتصال می باشد. حجم این فلاسک 300 میل می باشد که برای قرار دادن غذای کودک بسیار مناسب است.ویژگی محصول:حجم فلاسک 300 میل می باشددارای بند ن..
775,000تومان
برند: Oops اوپس
فلاسک غذا آبی رنگ اوپس Oopsفلاسک غذا اوپس دارای طرح و رنگ جذابی است و دمای غذا را تا چند ساعت نگه می دارد. این فلاسک دارای یک قاشق چنگال است که دیواره فلاسک قابل اتصال می باشد. حجم این فلاسک 300 میل می باشد که برای قرار دادن غذای کودک بسیار مناسب است.ویژگی محصول:حجم فلاسک 300 میل می باشددارای بند ن..
775,000تومان
فلاسک غذا 500 میل طرح دار نوویتا Nuvitaداشتن فلاسک غذا یکی از ضروریات منزل می باشد. فلاسک غذا این قابلیت را برای شما فراهم می کند که قبل از خروج از منزل غذای گرم خودرا داخل آن ریخته و بدون اینکه نیاز به گرم کردن داشته باشد. با گرمای اولیه به مصرف برسانید. این فلاسک غذا قابلیت نگه داشتن گرم..
809,000تومان
فلاسک غذا 350 میل نوویتا Nuvita رنگ ارسالی برای این کالا به صورت رندم آبی و طوسی طبق دو عکس استداشتن فلاسک غذا یکی از ضروریات منزل می باشد. فلاسک غذا این قابلیت را برای شما فراهم می کند که قبل از خروج از منزل غذای گرم خودرا داخل آن ریخته و بدون اینکه نیاز به گرم کردن داشته باشد. با گرمای اولیه ..
636,000تومان
فلاسک چینی طرح دار کودککودکان عموما به اندازه کافی مایعات نمی نوشند و به زحمت ممکن است دو سوم نیاز آن ها تامین شود.نوشیدن مایعات کافی در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود.با توجه به اهمیت نیاز بدن کودک به مایعات بهت..
76,700تومان
فلاسک استیل کیف دار کودک طرح گوزن شاخ داراین فلاسک از استیل ساخته شده است دارای طرح و رنگ جذابی است و برای نوشیدنی های گرم و سرد مناسب است. این فلاسک استیل درب آن دارای دو شاخ گوزن می باشد و درب آن به کمک دکمه ستاره ای باز می شود.این فلاسک دارای دو سری متفاوت می باشد یکی نی دار و دیگری به صورت فشار..
467,000تومان
فلاسک استیل کیف دار کودک طرح دایناسوراین فلاسک از استیل ساخته شده است دارای طرح و رنگ جذابی است و برای نوشیدنی های گرم و سرد مناسب است. این فلاسک استیل درب آن دارای دو شاخ گوزن می باشد و درب آن به کمک دکمه ستاره ای باز می شود.این فلاسک دارای دو سری متفاوت می باشد یکی نی دار و دیگری به صورت فشاری اس..
467,000تومان
فلاسک استیل کیف دار کودک طرح خرگوش صورتیاین فلاسک از استیل ساخته شده است دارای طرح و رنگ جذابی است و برای نوشیدنی های گرم و سرد مناسب است. این فلاسک استیل درب آن دارای دو شاخ گوزن می باشد و درب آن به کمک دکمه ستاره ای باز می شود.این فلاسک دارای دو سری متفاوت می باشد یکی نی دار و دیگری به صورت فشاری..
467,000تومان
فلاسک استیل کیف دار کودک طرح خرس قطبیاین فلاسک از استیل ساخته شده است دارای طرح و رنگ جذابی است و برای نوشیدنی های گرم و سرد مناسب است. این فلاسک استیل درب آن دارای دو شاخ گوزن می باشد و درب آن به کمک دکمه ستاره ای باز می شود.این فلاسک دارای دو سری متفاوت می باشد یکی نی دار و دیگری به صورت فشاری اس..
467,000تومان
فلاسک استیل کیف دار کودک طرح اسب تک شاخاین فلاسک از استیل ساخته شده است دارای طرح و رنگ جذابی است و برای نوشیدنی های گرم و سرد مناسب است. این فلاسک استیل درب آن دارای دو شاخ گوزن می باشد و درب آن به کمک دکمه ستاره ای باز می شود.این فلاسک دارای دو سری متفاوت می باشد یکی نی دار و دیگری به صورت فشاری ..
467,000تومان
فلاسک کودک Pinkah طرح دار رنگ آبیکودکان عموما به اندازه کافی مایعات نمی نوشند و به زحمت ممکن است دو سوم نیاز آن ها تامین شود.نوشیدن مایعات کافی در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود.با توجه به اهمیت نیاز بدن ک..
192,400تومان
فلاسک استیل کودک طرح فلامینگوکودکان عموما به اندازه کافی مایعات نمی نوشند و به زحمت ممکن است دو سوم نیاز آن ها تامین شود.نوشیدن مایعات کافی در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود.با توجه به اهمیت نیاز بدن کودک به..
231,000تومان
فلاسک استیل کودک طرح برگکودکان عموما به اندازه کافی مایعات نمی نوشند و به زحمت ممکن است دو سوم نیاز آن ها تامین شود.نوشیدن مایعات کافی در فصل زمستان اهمیت زیادی دارد زیرا به خاطر سرمای هوا معمولا تمایل به آب کم می شود و از طرفی تکرر ادرار بیشتر می شود.با توجه به اهمیت نیاز بدن کودک به مایعات به..
231,000تومان
لیوان سرقمقه ای کودک روتو Rotho طرح خرس سرمه ای لیوان سرقمقه ای کودک روتو Rotho طرح خرس سرمه ای
ناموجود
برند: Rotho روتو
لیوان سرقمقه ای کودک روتو Rotho طرح خرس سرمه ایویژگی این محصول:مناسب برای کودکان از 12 ماه به بالا  این لیوان دارای سری قمقمه ای است  مناسب برای مهمانی و مسافرت دارای درپوش و قابل استفاده به عنوان لیوان ساخته شده از مواد مرغوب و با کیفیت حجم 360 میل فاقد هر گونه موا..
31,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 113 (8 صفحه)

فلاسک و قمقمه کودک و نوزاد

این دسته بندی در لیست سیسمونی نوزاد  شامل انواع فلاسک و قمقمه جهت کودک و نوزاد می باشد که جهت سرد و یا گرم نگه داشتن آب، مایعات و غذای کودک کاربرد دارد که در فروشگاه اینترنتی بیبی پرو در دسترس است.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات