سبد خرید

قاشق، چنگال و ظروف غذاخوری کودک و نوزاد

برند: Oops اوپس
کاسه طرح کفشدوزک اوپس Oopsاین کاسه مناسب برای وعده های غذایی کودک است و دارای طرح و رنگ جذابی است. کاسه اوپس با عمقی که داراست برای غذاهای آبکی بسیار مناسب است.جنس کاسه از پلی پروپیلن بسیار ضخیم است. وقتی کودک شروع به خوردن غذای کمکی میکند و یا کودک از شیر گرفته می شود، بهترین زمان استفاده از ..
245,000تومان
برند: Oops اوپس
کاسه طرح خرس اوپس Oopsاین کاسه مناسب برای وعده های غذایی کودک است و دارای طرح و رنگ جذابی است. کاسه اوپس با عمقی که داراست برای غذاهای آبکی بسیار مناسب است.جنس کاسه از پلی پروپیلن بسیار ضخیم است. وقتی کودک شروع به خوردن غذای کمکی میکند و یا کودک از شیر گرفته می شود، بهترین زمان استفاده از این ..
245,000تومان
برند: Oops اوپس
کاسه طرح جغد اوپس Oopsاین کاسه مناسب برای وعده های غذایی کودک است و دارای طرح و رنگ جذابی است. کاسه اوپس با عمقی که داراست برای غذاهای آبکی بسیار مناسب است.جنس کاسه از پلی پروپیلن بسیار ضخیم است. وقتی کودک شروع به خوردن غذای کمکی میکند و یا کودک از شیر گرفته می شود، بهترین زمان استفاده از این ..
245,000تومان
ظرف درب دار به همراه قاشق حرارتی کیدزمی Kidsmeاین محصول یک ظرف درب دار با کفی چسبان است، که می توانید در آن غذاهای خوشمزه ای که برای کودکتان تهیه کردید را بریزید و آن را بر روی صندلی غذای کودکتان بگذارید تا با خیال راحت بتواند غذای خود را بخورد.مزیتی که این نوع ظرف ها دارند، کفی چسبان آن ها می باشد ..
585,000تومان
برند: Oops اوپس
بشقاب طرح کفشدوزک اوپس Oopsاین بشقاب مناسب برای وعده های غذایی کودک است و دارای طرح و رنگ جذابی است. بشقاب اوپس دو قسمتی است که می توان دو نوع غذای مختلف را سرو کرد.جنس بشقاب از پلی پروپیلن بسیار ضخیم است. وقتی کودک شروع به خوردن غذای کمکی میکند و یا کودک از شیر گرفته می شود، بهترین زمان استفا..
290,000تومان
برند: Oops اوپس
بشقاب طرح خرس اوپس Oopsاین بشقاب مناسب برای وعده های غذایی کودک است و دارای طرح و رنگ جذابی است. بشقاب اوپس دو قسمتی است که می توان دو نوع غذای مختلف را سرو کرد.جنس بشقاب از پلی پروپیلن بسیار ضخیم است. وقتی کودک شروع به خوردن غذای کمکی میکند و یا کودک از شیر گرفته می شود، بهترین زمان استفاده ا..
290,000تومان
برند: Oops اوپس
بشقاب طرح جغد اوپس Oopsاین بشقاب مناسب برای وعده های غذایی کودک است و دارای طرح و رنگ جذابی است. بشقاب اوپس دو قسمتی است که می توان دو نوع غذای مختلف را سرو کرد.جنس بشقاب از پلی پروپیلن بسیار ضخیم است. وقتی کودک شروع به خوردن غذای کمکی میکند و یا کودک از شیر گرفته می شود، بهترین زمان استفاده ا..
290,000تومان
برند: Oops اوپس
کاسه طرح جوجه تیغی اوپس Oopsاین کاسه مناسب برای وعده های غذایی کودک است و دارای طرح و رنگ جذابی است. کاسه اوپس با عمقی که داراست برای غذاهای آبکی بسیار مناسب است.جنس کاسه از پلی پروپیلن بسیار ضخیم است. وقتی کودک شروع به خوردن غذای کمکی میکند و یا کودک از شیر گرفته می شود، بهترین زمان استفاده ا..
245,000تومان
برند: Oops اوپس
قاشق و چنگال سر فلزی طرح خرس و جوجه تیغی اوپس Oopsاین محصول شامل یک قاشق و یک چنگال است که دسته آن پلاستیکی و دارای طرح شاد و زیبایی است و قسمت سر قاشق و چنگال فلزی می باشد.این قاشق و چنگال مناسب برای استفاده انواع غذا ها می باشد و دسته ی آن ها متناسب با دست کودکان طراحی و ساخته شده است.ویژگی محصول..
395,000تومان
برند: Oops اوپس
قاشق و چنگال سر فلزی طرح جغد و کفشدوزک اوپس Oopsاین محصول شامل یک قاشق و یک چنگال است که دسته آن پلاستیکی و دارای طرح شاد و زیبایی است و قسمت سر قاشق و چنگال فلزی می باشد.این قاشق و چنگال مناسب برای استفاده انواع غذا ها می باشد و دسته ی آن ها متناسب با دست کودکان طراحی و ساخته شده است.ویژگی محصول:م..
395,000تومان
قاشق سیلیکونی 2 عددی کودک کیدزمی Kidsmeاین محصول شامل 2 عدد قاشق سیلیکونی در دو رنگ مختلف می باشد.این قاشق دارای سر سیلیکونی، نرم و منعطف است که به دهان و لثه کودک آسیبی نمی زند و برای کودکان بالای 4 ماه مناسب است.این قاشق فاقد مواد مضر و شیمیایی می باشد.ویژگی محصول:مناسب برای کودکان بالای 4 ماهدار..
523,000تومان
قاشق حرارتی کیدزمی دو عددی رنگ صورتی Kidsmeهنگام غذا خوردن کودک والدین باید نکاتی را رعایت کنند تا کودک بتواند با اشتها و علاقه بیشتری غذا بخورد.یکی از مهم ترین نکات اینست که هیچ گاه کودک را مجبور به غذا خوردن نکنید.اگر کودک علاقه دارد غذای خود را با دست بخورد جلوی او را نگیرید.هر چن..
345,000تومان
قاشق حرارتی کیدزمی دو عددی رنگ سبز Kidsmeهنگام غذا خوردن کودک والدین باید نکاتی را رعایت کنند تا کودک بتواند با اشتها و علاقه بیشتری غذا بخورد.یکی از مهم ترین نکات اینست که هیچ گاه کودک را مجبور به غذا خوردن نکنید.اگر کودک علاقه دارد غذای خود را با دست بخورد جلوی او را نگیرید.هر چند ..
345,000تومان
قاشق حرارتی کیدزمی دو عددی رنگ آبی Kidsmeهنگام غذا خوردن کودک والدین باید نکاتی را رعایت کنند تا کودک بتواند با اشتها و علاقه بیشتری غذا بخورد.یکی از مهم ترین نکات اینست که هیچ گاه کودک را مجبور به غذا خوردن نکنید.اگر کودک علاقه دارد غذای خود را با دست بخورد جلوی او را نگیرید.هر چند ..
345,000تومان
قاشق حرارتی 3 عددی دریم بیبی Dreambabyغذا دادن به کودکان سخت به نظر می رسد مخصوصا زمانی که شیطنت کودکانشون شروع می شود.این روزها روانشناسان کودک معتقدند که نباید کودک را مجبور به غذاخوردن کرد چرا که نتیجه عکس خواهد داشت.والدین می توانند با انتخاب یک قاشق مناسب کودک خود را تشویق به خوردن ..
170,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 204 (14 صفحه)

قاشق، چنگال و ظروف غذاخوری کودک و نوزاد

این دسته بندی در لیست سیسمونی نوزاد  بسیار پرکاربرد می باشد. و شامل انواع قاشق، چنگال، بشقاب و سایر ظروف جهت تغذیه کودک می باشد که از برندهای متنوع با طرح ها و نقش های متفاوت و در فروشگاه اینترنتی بیبی پرو در دسترس است.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات