سبد خرید

قاشق، چنگال و ظروف غذاخوری کودک و نوزاد

ظرف درب دار به همراه قاشق حرارتی کیدزمی Kidsmeاین محصول یک ظرف درب دار با کفی چسبان است، که می توانید در آن غذاهای خوشمزه ای که برای کودکتان تهیه کردید را بریزید و آن را بر روی صندلی غذای کودکتان بگذارید تا با خیال راحت بتواند غذای خود را بخورد.مزیتی که این نوع ظرف ها دارند، کفی چسبان آن ها می باشد ..
448,000تومان
قاشق حرارتی کیدزمی دو عددی رنگ صورتی Kidsmeهنگام غذا خوردن کودک والدین باید نکاتی را رعایت کنند تا کودک بتواند با اشتها و علاقه بیشتری غذا بخورد.یکی از مهم ترین نکات اینست که هیچ گاه کودک را مجبور به غذا خوردن نکنید.اگر کودک علاقه دارد غذای خود را با دست بخورد جلوی او را نگیرید.هر چن..
203,000تومان
قاشق حرارتی کیدزمی دو عددی رنگ آبی Kidsmeهنگام غذا خوردن کودک والدین باید نکاتی را رعایت کنند تا کودک بتواند با اشتها و علاقه بیشتری غذا بخورد.یکی از مهم ترین نکات اینست که هیچ گاه کودک را مجبور به غذا خوردن نکنید.اگر کودک علاقه دارد غذای خود را با دست بخورد جلوی او را نگیرید.هر چند ..
203,000تومان
قاشق حرارتی 3 عددی دریم بیبی Dreambabyغذا دادن به کودکان سخت به نظر می رسد مخصوصا زمانی که شیطنت کودکانشون شروع می شود.این روزها روانشناسان کودک معتقدند که نباید کودک را مجبور به غذاخوردن کرد چرا که نتیجه عکس خواهد داشت.والدین می توانند با انتخاب یک قاشق مناسب کودک خود را تشویق به خوردن ..
139,000تومان
برند: Sun Delight
قاشق حرارتی 2 عددی کودک Sun Delight مدل 33009این محصول شامل 2 عدد قاشق حرارتی در رنگ های مختلف است و مناسب برای کودکان بالای 6 ماه است.زمانی که دمای غذا بالای 37 درجه سانتی گراد باشد سری قاشق شروع به تغییر رنگ دادن می کند و هشدار می دهد که دمای غذا زیاد است.این قاشق به والدین کمک می کند تا دمای منا..
110,000تومان
برند: Sun Delight
قاشق حرارتی 2 عددی کودک Sun Delightاین محصول شامل 2 عدد قاشق حرارتی در رنگ های مختلف است و مناسب برای کودکان بالای 6 ماه است.زمانی که دمای غذا بالای 40 درجه سانتی گراد باشد سری قاشق شروع به تغییر رنگ دادن می کند و هشدار می دهد که دمای غذا زیاد است.این قاشق به والدین کمک می کند تا دمای مناسبی برای غ..
195,000تومان
برند: Sun Delight
قاشق حرارتی 2 عددی Sun Delightاین محصول شامل 2 عدد قاشق حرارتی در رنگ های مختلف است و مناسب برای کودکان بالای 6 ماه است.زمانی که دمای غذا بالای 40 درجه سانتی گراد باشد سری قاشق شروع به تغییر رنگ دادن می کند و هشدار می دهد که دمای غذا زیاد است.این قاشق به والدین کمک می کند تا دمای مناسبی برای غذای ک..
195,000تومان
قاشق تک عددی سیلیکونی کودک رووکو Rovcoکودک هر چه بزرگتر می شود نیاز به استقلال بیشتری دارد و دلش می خواهد کارهای بیشتری را خودش به تنهایی انجام دهد.اولین چیزی که کودک در حال رشد دوست دارد امتحان کند غذا خوردن است.کودکان معمولا بین 18 تا 24 ماهگی شروع به استقاده از ابزارهای مختلف برای غذا خور..
64,500تومان
برند: Sun Delight
ظرف غذا دو قسمتی درب دار کودک Sun Delightاین ظرف غذا مناسب برای کودکان بالای 6 ماه است و دارای دو قسمت مجزا می باشد. این ظرف درب دار بوده و دارای یک عدد قاشق با سری نرم است.قسمت خارجی ظرف دارای یک حلقه است که به والدین کمک می کند تا راحت تر ظرف را در دست بگیرند.ویژگی محصول:مناسب برای کودکان بالای 6..
291,000تومان
برند: Sun Delight
بشقاب چسبانکی درب دار Sun Delightاین بشقاب مناسب برای غذاهای مختلف کودک است و برای سن بالای 6 ماه مناسب می باشد. بشقاب sun deligt درب دار بوده و دارای 3 قسمت مجزا است که می توان سه نوع غذای مختلف را داخل آن ریخت.این بشقاب دارای پایه چسبانک است که بر روی سطوح و یا سینی صندلی غذای کودک به راحتی میچسب..
388,000تومان
برند: Rotho روتو
بشقاب دو عددی روتو رنگ کرم و صورتی Rothoوقتی کودک دلبند شما خوردن غذا را شروع می کند به ظروفی نیاز دارد که آن ها را مال خود بداند و به راحتی و با امنیت کامل ازآن ها استفاده کند.خرید ظرف غذای کودک مانند سایر وسایل دیگر از اصول خاصی پیروی می کند. چون تاثیر زیادی بر روی سلامت و اشتهای کودک دارد. ..
73,000تومان
انباری غذا درب دار 4 عددی کودک Sun Delight انباری غذا درب دار 4 عددی کودک Sun Delight
برترین برندها
برند: Sun Delight
انباری غذا درب دار 4 عددی کودک Sun Delightاین انباری شامل 4 عدد ظرف دربدار ضد چکه با ظرفیت 110 گرم است که مناسب برای غذا و خوراکی ها با حجم کم می باشد. درب این 4 عدد ظرف به گونه ای است که می توان ظروف را روی هم قرار داد. این انباری دارای یک عدد قاشق نیز می باشد که بسیار کاربدی و مناسب برای زمان ها..
298,000تومان
برند: Rotho روتو
بشقاب دو عددی روتو رنگ کرم و سبز Rothoوقتی کودک دلبند شما خوردن غذا را شروع می کند به ظروفی نیاز دارد که آن ها را مال خود بداند و به راحتی و با امنیت کامل ازآن ها استفاده کند.خرید ظرف غذای کودک مانند سایر وسایل دیگر از اصول خاصی پیروی می کند. چون تاثیر زیادی بر روی سلامت و اشتهای کودک دارد. ..
73,000تومان
برند: Rotho روتو
بشقاب دو عددی روتو رنگ سبز و آبی Rothoوقتی کودک دلبند شما خوردن غذا را شروع می کند به ظروفی نیاز دارد که آن ها را مال خود بداند و به راحتی و با امنیت کامل ازآن ها استفاده کند.خرید ظرف غذای کودک مانند سایر وسایل دیگر از اصول خاصی پیروی می کند. چون تاثیر زیادی بر روی سلامت و اشتهای کودک دارد.ب..
73,000تومان
قاشق و چنگال کیدزمی Kidsme رنگ صورتیکودک هر چه بزرگتر می شود نیاز به استقلال بیشتری دارد و دلش می خواهد کارهای بیشتری را خودش به تنهایی انجام دهد.اولین چیزی که کودک در حال رشد دوست دارد امتحان کند غذا خوردن است.کودکان معمولا بین 18 تا 24 ماهگی شروع به استقاده از ابزارهای مختلف برای غذا خ..
56,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 190 (13 صفحه)

قاشق، چنگال و ظروف غذاخوری کودک و نوزاد

این دسته بندی در لیست سیسمونی نوزاد  بسیار پرکاربرد می باشد. و شامل انواع قاشق، چنگال، بشقاب و سایر ظروف جهت تغذیه کودک می باشد که از برندهای متنوع با طرح ها و نقش های متفاوت و در فروشگاه اینترنتی بیبی پرو در دسترس است.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات