سبد خرید

لوح فشرده نوزاد و کودک

ویدیو آموزشی زبان انگلیسی ویژه کودکان سرزمین پریان Fairyland انتشارات افرند Afrandسرزمین پریان، یک مجموعه ی آموزشی قدم به قدم در قالب انیمیشن می باشد که زبان انگلیسی را از حروف تا جملات و مکالمات به طور صحیح و اصولی آموزش می دهد.این مجموعه کودکان شما را وارد دنیای خیال پردازی و ماجراجویی می کند، جا..
55,000تومان
ویدئو آموزشی زبان Super Simple Songs انتشارات افرند Afrandکودکان از همان آغاز تولد به ریتم و آهنگ علاقه ی خاصی نشان می دهند و اشعار کودکانه یکی از روش های مناسب برای آموزش مفاهیم مختلف به کودکان است. آموزش زبان دوم به کمک شعر برای کودکان نیز شیوه ی مناسبی به شمار می آید.ویژگی محصول:مناسب برای کودک ..
45,000تومان
ویدئو آموزشی زبان Dave and Ava Song 3 انتشارات افرند Afrandمجموعه ویدئویی Dave and Ava یک مجموعه آموزشی انیمیشنی می باشد که ویژه کودکان طراحی شده و به آن ها می آموزد که مستقلا بازی کنند و آموزش ببینند. این مجموعه علاوه بر آموزش زبان و سرگرمی، کودکان شما را با فرهنگ و آداب کشورهای انگلیسی زبان ..
45,000تومان
ویدئو آموزشی زبان Dave and Ava Song 2 انتشارات افرند Afrandمجموعه ویدئویی Dave and Ava یک مجموعه آموزشی انیمیشنی می باشد که ویژه کودکان طراحی شده و به آن ها می آموزد که مستقلا بازی کنند و آموزش ببینند. این مجموعه علاوه بر آموزش زبان و سرگرمی، کودکان شما را با فرهنگ و آداب کشورهای انگلیسی زبان ..
45,000تومان
ویدیو آموزشی زبان انگلیسی British Council Song and Story 2 انتشارات افرند Afrandمجموعه British Council موفق ترین و به روزترین منابع را در زمینه آموزش زبان ارائه می دهد. این سازمان با ارائه روش های نوین و مطالب جدید و مفید آموزشی در امر آموزش زبان پیشتاز و اثر گذار است. این مجموعه شامل شعرها و ..
35,000تومان
ویدیو آموزشی زبان Chu Chu TV Nersery Rhymes Song انتشارات افرند Afrandاین مجموعه یکی از برترین مجموعه های آموزشی و سرگرم کننده ویژه کودکان و نوجوانان است. مجموعه "چو چو تی وی" شامل شعرهای معروف کودکان به زبان انگلیسی و همراه با زیرنویس انگلیسی می باشد. این مجموعه بیش از صدها ویدئوی آموزشی رنگارنگ و..
45,000تومان
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان Mother Goose Club Songs Part 2این مجموعه همراه با بازی و سرگرمی زبان انگلیسی را آموزش می دهد و شامل شعرهای کودکانه به صورت انیمیشنی و یا با اجرای کودکان می باشد.  علاوه بر شعرهای جذاب، بازی های جالب نیز از هر شعر معرفی می شود که می توانید با کودکتان بازی ه..
35,000تومان
ویدئو آموزشی زبان Mother Goose Club 1 انتشارات افرند Afrandبهترین راه برای آموزش زبان انگلیسی همراه کردن آن با بازی و سرگرمی است. بازی بهترین راه وارد شدن به حیطه آموزش است.در این مجموعه، کودکان شما می توانند هم زمان با تماشا و فراگیری شعرها، به بازی های تفریحی، نمایشی، انگشتی و گروهی بسیاری از نوع..
35,000تومان
ویدئو آموزشی زبان Mickey Mouse Club house Numbers Roundup انتشارات افرند Afrandشخصیت های محبوب کارتونی، با روشی جذاب، اعداد و مفاهیم مفیدی را به کودکان آموزش می دهند.میکی، گوفی و دیگر دوستانشان، همراه با بازی و سرگرمی کودکان را به چالش می کشند تا فکر کنند و با پیدا کردن راه حل درست، مفاهیم مطرح شده..
35,000تومان
لوح فشرده موسیقی بارداری - دوران بارداری یکی از مهمترین روزهای زندگی هر مادر و کودکی است. - از سوی متخصصان نظرات مختلفی پیرامون تاثیر موسیقی بر زنان باردار ارائه شده است.- موسیقی اضطراب جنینی دوران بارداری را کاهش می دهد. - کودک اولین درس های یادگیری زبان را در رحم مادر می آموزد حرف های مادر..
12,000تومان
انیمیشن آموزش زبان MAGIC ENGLISH انتشارات افرند Afrand
برترین برندها
انیمیشن آموزش زبان MAGIC ENGLISH انتشارات افرند Afrandتیمی از کارشناسان و متخصصان شرکت صاحب نام "والت دیزنی" ترکیب بی عیب و نقصی از آموزش و سرگرمی که شامل داستان، شعر، موسیقی و بازی می شود را برای کودکان شما به ارمغان آورده اند.مجموعه MAGIC ENGLISH زبان انگلیسی را با استفاده از شخصیت های محبوب کارت..
45,000تومان
پکیج آموزش زبان انگلیسی کودک سری Dave and Ava انتشارات افرند Afrandمجموعه ویدئویی Dave & Ava یک مجموعه آموزشی انیمیشنی می باشد که ویژه کودکان طراحی شده است و به آنها می آموزد که مستقلا بازی کنند و آموزش ببینند. حاوی 3 عدد محموعه DVDاین مجموعه علاوه بر آموزش زبان و سرگرمی، کودکان شما را با فرهنگ..
165,000تومان
ویدیو آموزشی کودک نابغه Baby Einstein انتشارات افرند Afrandاین مجموعه طیف گسترده ای از محصولات آموزشی اختصاصی ویژه ی نوزادان و کودکان را ارائه می دهد. آنچه که این مجموعه ی آموزشی را از دیگر محصولات مشابه متمایز می کند، آن است که این مجموعه از دید کودک طراحی شده است.این مجموعه ترکیب منحصر به فردی از..
45,000تومان
ویدیو آموزشی زبان انگلیسی British Council Song and Story 1 انتشارات افرند Afrandمجموعه British Council موفق ترین و به روزترین منابع را در زمینه آموزش زبان ارائه می دهد. این سازمان با ارائه روش های نوین و مطالب جدید و مفید آموزشی در امر آموزش زبان پیشتاز و اثر گذار است. این مجموعه شامل شعرها و ..
35,000تومان
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان وقت داستان با بارنی Barney-Story Time With Barneyمناسب گروه سنی 5 تا 12 سال بارنی همراه دوستانش برای شما داستان های هیجان انگیزی می خواند و مفاهیم ارزشمندی را به کودکان آموزش می دهد. بیبی باپ به کمک دوستانش خوبی را از بدی تشخیص می دهد. رایان مفهوم شکیبایی را ..
35,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 46 (4 صفحه)

لوح فشرده

خرید اینترنتی (خرید آنلاین) از فروشگاه بیبی پرو- انواع لوح فشرده آموزش زبان انگلیسی، با بهترین قیمت ها| ارسال فوری به سراسر ایران| با بسته بندی زیبا – هم اکنون سفارش دهید.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات