Menu
Your Cart

لوح فشرده نوزاد و کودک

لوح فشرده نوزاد و کودک

لوح فشرده

خرید اینترنتی (خرید آنلاین) از فروشگاه بیبی پرو- انواع لوح فشرده آموزش زبان انگلیسی، با بهترین قیمت ها| ارسال فوری به سراسر ایران| با بسته بندی زیبا – هم اکنون سفارش دهید.

- حاوی 6 Dvd آموزشی  - مناسب برای رده سنی 9 ماه تا 5 سال - در اين مجموعه  كودك شما با موارد زير آشنا مي شود: - كودك ياد مي گيرد چگونه فكر كند و چگونه در بازي هاي مختلف خلاقيت فكر خود را افزايش دهد. -كودك مي آموزد كه جگونه به الگو ها و مطالب پيرامون خود به طريقي منطقي نگاه كند. - نشاط و شادابي ..
22,500تومان
لوح فشرده موسیقی بارداری  - دوران بارداری یکی از مهمترین روزهای زندگی هر مادر و کودکی است.  - از سوی متخصصان نظرات مختلفی پیرامون تاثیر موسیقی بر زنان باردار ارائه شده است. - موسیقی اضطراب جنینی دوران بارداری را کاهش می دهد.  - کودک اولین درس های یادگیری زبان را در رحم مادر می آموزد حرف های مادر..
12,000تومان
لوح فشرده انگلیسی جادویی Magic 3 English درباره این مجموعه:  تماشای کارتون های جذاب و آموزش همزمان زبان انگلیسی حاصل سال ها تجربه در آموزش زبان انگلیسی به کودکان جهان  طراحی شده با استفاده از اصول روانشناسی یادگیری، بدون نیاز به کمک والدین  یادگیری لغت به لغت و کاربرد لغت در جمله با تمرین و آ..
29,500تومان
برند: Afrand آفرند
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان تاثیر حروف صدادار Vowel Power مناسب گروه سنی 5 تا 12 سال لیونل، لیونا و پدر و مادرشان شما را به کتابخانه ای می برند که تا به حال ندیده اید. مجموعه حاضر، با هدف آشنایی کودکان با مفاهیم واج شناسی، آوا شناسی و واژگان زبان انگلیسی تهیه شده است. آموزش کلمات جدید و مکعان..
18,000تومان
برند: Afrand آفرند
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان کارخانه حروف لیپ فراگ LeapFrog-Letter Factory Adventures مناسب گروه سنی 3 تا 12 سال در مجموعه کارخانه، تد، لیلی و دوستانشان، برای آموزش مطالب ماجراجویی های جالبی را ترتیب می دهند. آموزش الفبا، ترکیبات بی صدا و صفات آموزش ریتم، قافیه، بیان داستان و کلمه سازی آموزش..
28,000تومان
برند: Afrand آفرند
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان فرانسوی برای کودکان French For kids مناسب برای کودکان بالای 2 سال این مجموعه، زبان فرانسوی را از طریق زبان انگلیسی و به کمک تصاویر جذاب به کودکان آموزش می دهد. آموزش واژگان کاربردی در گروه های غذا، نوشیدنی، میوه، زمین بازی، لباس، روزهای هفته، بیان حالات روحی و مظاه..
35,000تومان
برند: Afrand آفرند
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان زبان یاد بگیر Learn a Language مناسب برای گروه سنی 2 سال به بالا این مجموعه، واژگان و جملات ساده را به زبان های انگلیسی، فرانسوی، چینی، ایتالیایی، آلمانی و اسپانیایی، با استفاده از شخصیت های انیمیشنی جذاب، تصاویر زیبا و موسیقی، آموزش می دهد. آموزش واژگان و جملاتن س..
35,000تومان
برند: Afrand آفرند
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان اسکات و دوستان (لیپ فراگ) Leap Frog-Scout & Friends مناسب گروه سنی 3 تا 12 سال مجمعه حاضر، یکی از برترین محصولات آموزش زبان ویژه کودکان به شمار می آید. برخی از ویژگی های این مجموعه عبارتند از: آموزش حروف، حیوانات، اعداد، مقایسه، اشکال هندسی، لغات مترادف و متضاد ب..
28,000تومان
برند: Afrand آفرند
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان آموزش کلمات متداول به کودکان Meet the Sight Words Level 1-3 یک Dvd ویدئویی مناسب گروه سنی 2 تا 10 سال مجموعه حاضر، خواندن و تشخیص کلمات پرکاربرد انگلیسی را به صورت انیمیشن به کودکان می آموزد. آموزش واژگان پرکاربرد در زبان انگلیسی دارای بخش های کوتاه برای استفاده ..
28,000تومان
برند: Afrand آفرند
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان آموزش لغات متداول انگلیسی Sight Words Level 1-3 مناسب برای گروه سنی 4 تا 12 سال Sight Wordها متداول ترین کلمات در ادبیات کودکان به شمار می آیند.این مجموعه، به کودکان کمک می کند تا به آسانی این ترکیبات و واژه ها را بخوانند. آموزش بیش از 170 واژه به زبان انگلیسی ارا..
28,000تومان
برند: Afrand آفرند
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان آموزش خواندن و نوشتن Reading Comprehension &Writing Strategies مناسب گروه سنی 7 تا 14 سال مجموعه حاضر، شامل دو بخش آموزشی می باشد. بخش اول: آموزش مهارت خواندن و درک مفهوم متن همراه با پرسش و پاسخ و ارائه راهکارهای مناسب بخش دوم: آموزش نوشتن و روش های نگارش صحیح من..
28,000تومان
برند: Afrand آفرند
ویدئو آموزشی زبان ویژه کودکان آموزش خواندن به همراه داستان Phonics Easy Readers مناسب گروه سنی 6 تا 12 سال کودکان با استفاده از این مجموعه، مهارت خواندن به زبان انگلیسی را بهبود می بخشند. شامل 12 داستان در 4 سطح مختلف آموزش همراه با تصاویر جذاب و داستان های سرگرم کننده  بهره گیری از لهجه صحیح..
28,000تومان
نمايش 1 تا 12 از 27 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات