سبد خرید

لیوان و آبمیوه خوری کودک

لیوان دو جداره کیدزمی Kidsme رنگ بنفشلیوان مخصوص کودک می تواند کمکی برای فرآیند انتقال کودک از شیر خوردن سینه یا شیشه شیر به یک لیوان معمولی باشد.لیوان مخصوص کودک می تواند هماهنگی دست و دهان کودک را بهبود بخشد.شش ماهگی زمان خوبی برای شروع آموزش نوشیدن از لیوان به کودکتان است.کارشناسان و دندا..
490,000تومان
لیوان دو جداره کیدزمی Kidsme رنگ آبیلیوان مخصوص کودک می تواند کمکی برای فرآیند انتقال کودک از شیر خوردن سینه یا شیشه شیر به یک لیوان معمولی باشد.لیوان مخصوص کودک می تواند هماهنگی دست و دهان کودک را بهبود بخشد.شش ماهگی زمان خوبی برای شروع آموزش نوشیدن از لیوان به کودکتان است.کارشناسان و دندان..
490,000تومان
برند: Oops اوپس
لیوان آبمیوه خوری نی دار استیل طرح جغد اوپس Oopsلیوان آبمیوه خوری اوپس مناسب برای کودکان بالای 3 سال است. این لیوان دارای یک نی سیلیکونی که به راحتی جمع می شود و از آلودگی نی جلوگیری می شود.این لیوان برای استفاده در مسافرت، مدرسه و بیرون رفتن بسیار مناسب است و همچنین طراحی آن به گونه ای است که برای..
715,000تومان
برند: Oops اوپس
لیوان آبمیوه خوری نی دار استیل اوپس Oopsلیوان آبمیوه خوری اوپس مناسب برای کودکان بالای 3 سال است. این لیوان دارای یک نی سیلیکونی که به راحتی جمع می شود و از آلودگی نی جلوگیری می شود.این لیوان برای استفاده در مسافرت، مدرسه و بیرون رفتن بسیار مناسب است و همچنین طراحی آن به گونه ای است که برای همه کود..
715,000تومان
لیوان آبمیوه خوری نی دار 240 میل رووکو Rovcoاین لیوان آبمیوه خوری دارای حجم 240 میلی لیتر است و برای کودکان بالای 6 ماه مناسب است. لیوان آبمیوه خوری رووکو نی دار بوده که جنس آن سیلیکون نرم است و آسیبی به لثه و دهان کودک نمی زند.این لیوان 360 درجه است که باعث می شود کودک تا آخرین قطره مایعات را بنوش..
493,000تومان
لیوان آبمیوه خوری نی دار 240 میل طرح پنگوئن رووکو Rovcoاین لیوان آبمیوه خوری دارای حجم 240 میلی لیتر است و برای کودکان بالای 6 ماه مناسب است. لیوان آبمیوه خوری رووکو نی دار بوده که جنس آن سیلیکون نرم است و آسیبی به لثه و دهان کودک نمی زند.این لیوان 360 درجه است که باعث می شود کودک تا آخرین قطره مای..
493,000تومان
بطری آبمیوه خوری دکتر براونز Dr Browns طرح فلامینگوبطری آبمیوه خوری دکتر براونز، یک گزینه مناسب برای جایگزین کردن شیشه شیر با لیوان و آموزش دادن به کودک برای گرفتن لیوان و نوشیدن مایعات است. بدنه این محصول از جنس پلی پروپلین و سری آن از جنس سیلیکون است. با این سری نرم و سیلیکونی این بطری کودک می توا..
370,000تومان
بطری آبمیوه خوری دکتر براونز Dr Browns طرح شیربطری آبمیوه خوری دکتر براونز، یک گزینه مناسب برای جایگزین کردن شیشه شیر با لیوان و آموزش دادن به کودک برای گرفتن لیوان و نوشیدن مایعات است. بدنه این محصول از جنس پلی پروپلین و سری آن از جنس سیلیکون است. با این سری نرم و سیلیکونی این بطری کودک می تواند به..
370,000تومان
بطری آبمیوه خوری دکتر براونز Dr Browns طرح خرگوشبطری آبمیوه خوری دکتر براونز، یک گزینه مناسب برای جایگزین کردن شیشه شیر با لیوان و آموزش دادن به کودک برای گرفتن لیوان و نوشیدن مایعات است. بدنه این محصول از جنس پلی پروپلین و سری آن از جنس سیلیکون است. با این سری نرم و سیلیکونی این بطری کودک می تواند ..
370,000تومان
بطری آبمیوه خوری دکتر براونز Dr Browns طرح روباهبطری آبمیوه خوری دکتر براونز، یک گزینه مناسب برای جایگزین کردن شیشه شیر با لیوان و آموزش دادن به کودک برای گرفتن لیوان و نوشیدن مایعات است. بدنه این محصول از جنس پلی پروپلین و سری آن از جنس سیلیکون است. با این سری نرم و سیلیکونی این بطری کودک می تواند ..
370,000تومان
برند: Oops اوپس
فلاسک نی دار استیل کودک اوپس oops طرح خرس و جوجه تیغیاین فلاسک دارای طرح و رنگ زیبایی است. جنس این فلاسک استیل است و نوشیدن آب و آب میوه بسیار مناسب است.دارای یک نی سیلیکونی و انعطاف پذیر که ضد چکه نیز می باشد.ویژگی محصول : ظرفیت : 400 میل مناسب برای کودکان بالای 12 ماهدارای ابعاد : 7*16,8..
1,050,000تومان
بطری آبمیوه خوری دکتر براونز Dr Browns دسته دار 250 میل رنگ صورتیبطری آبمیوه خوری دکتر براونز، یک گزینه مناسب برای جایگزین کردن شیشه شیر با لیوان و آموزش دادن به کودک برای گرفتن لیوان و نوشیدن مایعات است. بدنه این محصول از جنس پلی پروپلین و سری آن از جنس سیلیکون است. با این سری نرم و سیلیکونی این بط..
459,000تومان
بطری آبمیوه خوری دکتر براونز Dr Browns دسته دار 250 میل رنگ آبیبطری آبمیوه خوری دکتر براونز، یک گزینه مناسب برای جایگزین کردن شیشه شیر با لیوان و آموزش دادن به کودک برای گرفتن لیوان و نوشیدن مایعات است. بدنه این محصول از جنس پلی پروپلین و سری آن از جنس سیلیکون است. با این سری نرم و سیلیکونی این بطری..
459,000تومان
لیوان نی دار کودک با محفظه اسنک خوری نابی Nuby لیوان نی دار کودک با محفظه اسنک خوری نابی Nuby
ناموجود
برند: Nuby نابی
لیوان نی دار کودک با محفظه اسنک خوری نابی Nuby لیوان نی دار نابی با طراحی جذابی که دارد، یک کالای باکیفیت و دو کاربرده نی دار با حجم 270 میل و مناسب برای کودکان بالای 18 ماه است. داخل این لیوان از دو قسمت تشکیل شده است که قسمت پایین مخصوص آبمیوه و آب با حجم 140و قسمت بالایی این محصول برای اسنک ..
292,000تومان
لیوان نی دار و آسان خور و ضدچکه پروپیلن وی بیبی Wee Baby لیوان نی دار و آسان خور و ضدچکه پروپیلن وی بیبی Wee Baby
ناموجود
لیوان نی دار و آسان خور و ضدچکه پروپیلن وی بیبی Wee Baby دارای نی و درب قابل تنظیم برای نی  قابل استفاده در تمامی جهات در رنگ های متنوع و جذاب حجم 210 میلی لیتر دارای بند قابل تنظیم دارای درجه بندی عاری از PC و BPA و مواد مضر شیمیایی  ..
19,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 248 (17 صفحه)

لیوان و آبمیوه خوری کودک

در دسته بندی لوازم لیوان و آبمیوه خوری کودک در لیست سیسمونی نوزاد انواع لیوان های آموزشی، جهت تغییر رفتار کودک از مکیدن به سمت نوشیدن مایعات از لیوان ارائه می گردد. انواع لیوان های ضدچکه، لیوان 360 درجه، لیوان نی دار و .. از برندهای متنوع همچون اونت، نوبی، دکتر براونز و ... که در فروشگاه اینترنتی بیبی پرو در دسترس است.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات