منو
Your Cart

وان و اسفنج حمام کودک و نوزاد

برند: Rotho روتو
وان نوزاد روتو Rotho طرح دار سفید  rotho babydesign style bathtubشستشو روزانه نوزاد یکی از واجبات بعد از به دنیا اومدن و 40 روزگی نوزاد می باشد . برای شستشو در حمام یکی از دغدغه های والدین شستشو راحت و آسان و بدون دغدغه نوزاد تازه متولد می باشد . یک وان مناسب و با..
275,000تومان
برند: Rotho روتو
وان حمام نوزاد روتو Rotho رنگ برنزیحمام کردن نوزاد از کارهای سخت و پردردسر است که با رعایت نکات ایمنی مطمئنا این کار برای شما راحت می شود.حمام کردن نوزاد بعد از تولد او اولین دغدغه ی والدین به حساب می آید.شما برای راحتی و ایمنی بیشتر کودک در موقع حمام کردن می توانید از یک وان یا لگن مناس..
350,000تومان
برند: Rotho روتو
ست بهداشتی آینه دار روتو رنگ بنفش Rothoنظافت و بهداشت کودک برای والدین بسیار حائز اهمیت است و این در حالی است که برای بسیاری از کودکان این چنین نیست.بنابراین باید آموزش شستشو و رعایت بهداشت را از همان سنین پایین به کودک خود یاد دهید.برای تشویق کودک جهت انجام امور بهداشتی خود به طور روزان..
95,000تومان
برند: Rotho روتو
رابط تخلیه وان روتو Rothoیکی از دغدغه های والدین پس از حمام کردن نوزاد اینست که چطور آب داخل وان تخلیه کنند در حالی که وان پر شده خیلی سنگین است.استفاده از رابط تخلیه وان به شما این امکان را می دهد که بدون جابه جایی وان آب داخل آن را تخلیه کنید.رابط را به راحتی به قسمت تخلیه وان وصل کنید..
26,000تومان
آسانشور نوزاد روتو Rotho طرح حیوانات سفید رنگ آسانشور نوزاد روتو Rotho طرح حیوانات سفید رنگ
برترین برندها
برند: Rotho روتو
آسانشور نوزاد روتو Rotho طرح حیوانات سفید رنگ (Rotho Bath Seat)شستشو روزانه نوزاد یکی از واجبات بعد از به دنیا اومدن و 40 روزگی نوزاد می باشد . برای شستشو در حمام یکی از دغدغه های والدین شستشو راحت و آسان و بدون دغدغه نوزاد تازه متولد می باشد . اکثر والدین در سیسمونی نوزاد خود وان کودک تهیه ..
91,500تومان
آسانشور نوزاد روتو Rotho طرح اقیانوس آسانشور نوزاد روتو Rotho طرح اقیانوس
برترین برندها
برند: Rotho روتو
آسانشور نوزاد روتو Rotho طرح اقیانوس (Rotho Bath Seat)شستشو روزانه نوزاد یکی از واجبات بعد از به دنیا اومدن و 40 روزگی نوزاد می باشد . برای شستشو در حمام یکی از دغدغه های والدین شستشو راحت و آسان و بدون دغدغه نوزاد تازه متولد می باشد . اکثر والدین در سیسمونی نوزاد خود وان کودک تهیه می کنند, ..
91,500تومان
آسان شور نوزاد روتو Rotho رنگ سفید براق آسان شور نوزاد روتو Rotho رنگ سفید براق
برترین برندها
برند: Rotho روتو
آسان شور نوزاد روتو Rotho رنگ سفید براقآسان شور نوزاد راه حل مناسب برای حمام کردن نوزادی که تازه متولد شده است.شستشو روزانه نوزاد یکی از واجبات بعد از به دنیا اومدن و 40 روزگی نوزاد می باشد.اکثر والدین در سیسمونی نوزاد خود وان کودک تهیه می کنند, اما در ابتدای نوزادی از این وان ها به دلیل عمق ز..
124,000تومان
آسان شور نوزاد روتو Rotho رنگ سبز صدفی
برترین برندها
برند: Rotho روتو
آسان شور نوزاد روتو Rotho رنگ سبز صدفیآسان شور نوزاد راه حل مناسب برای حمام کردن نوزادی که تازه متولد شده است.شستشو روزانه نوزاد یکی از واجبات بعد از به دنیا اومدن و 40 روزگی نوزاد می باشد.اکثر والدین در سیسمونی نوزاد خود وان کودک تهیه می کنند, اما در ابتدای نوزادی از این وان ها به دلیل عمق زی..
124,000تومان
برند: Rotho روتو
وان نوزاد روتو Rotho طرح حیوانات rotho babydesign style bathtubشستشو روزانه نوزاد یکی از واجبات بعد از به دنیا اومدن و 40 روزگی نوزاد می باشد . برای شستشو در حمام یکی از دغدغه های والدین شستشو راحت و آسان و بدون دغدغه نوزاد تازه متولد می باشد . یک وان مناسب و با کیفیت ..
275,000تومان
برند: Rotho روتو
وان حمام نوزاد روتو Rotho رنگ سبز اقیانوسیحمام کردن نوزاد از کارهای سخت و پردردسر است که با رعایت نکات ایمنی مطمئنا این کار برای شما راحت می شود.حمام کردن نوزاد بعد از تولد او اولین دغدغه ی والدین به حساب می آید.شما برای راحتی و ایمنی بیشتر کودک در موقع حمام کردن می توانید از یک وان یا ل..
350,000تومان
برند: Rotho روتو
ست بهداشتی آینه دار روتو رنگ آبی Rothoنظافت و بهداشت کودک برای والدین بسیار حائز اهمیت است و این در حالی است که برای بسیاری از کودکان این چنین نیست.بنابراین باید آموزش شستشو و رعایت بهداشت را از همان سنین پایین به کودک خود یاد دهید.برای تشویق کودک جهت انجام امور بهداشتی خود به طور روزانه..
95,000تومان
آسان شور نوزاد روتو Rotho رنگ صورتی صدفی آسان شور نوزاد روتو Rotho رنگ صورتی صدفی
برترین برندها
برند: Rotho روتو
آسان شور نوزاد روتو Rotho رنگ صورتی صدفیآسان شور نوزاد راه حل مناسب برای حمام کردن نوزادی که تازه متولد شده است.شستشو روزانه نوزاد یکی از واجبات بعد از به دنیا اومدن و 40 روزگی نوزاد می باشد.اکثر والدین در سیسمونی نوزاد خود وان کودک تهیه می کنند, اما در ابتدای نوزادی از این وان ها به دلیل عمق ..
124,000تومان
آسان شور نوزاد روتو Rotho رنگ سفید صدفی آسان شور نوزاد روتو Rotho رنگ سفید صدفی
برترین برندها
برند: Rotho روتو
آسان شور نوزاد روتو Rotho رنگ سفید صدفیآسان شور نوزاد راه حل مناسب برای حمام کردن نوزادی که تازه متولد شده است.شستشو روزانه نوزاد یکی از واجبات بعد از به دنیا اومدن و 40 روزگی نوزاد می باشد.اکثر والدین در سیسمونی نوزاد خود وان کودک تهیه می کنند, اما در ابتدای نوزادی از این وان ها به دلیل عمق ز..
124,000تومان
برند: Rotho روتو
وان نوزاد روتو Rotho طرح اقیانوسrotho babydesign style bathtubشستشو روزانه نوزاد یکی از واجبات بعد از به دنیا اومدن و 40 روزگی نوزاد می باشد . برای شستشو در حمام یکی از دغدغه های والدین شستشو راحت و آسان و بدون دغدغه نوزاد تازه متولد می باشد . یک وان مناسب و با کیفیت می توا..
275,000تومان
برند: Summer سامر
وان دوش دار کودک سامر با جکوزی رنگ یاسی Summerاز مهم ترین کارهایی که برای بهداشت نوزاد باید انجام داد حمام کردن اوست.حمام کردن به صورت روزمره و در صورت امکان در زمان معینی از روز به کودک احساس آرامش و طراوت می دهد.معمولا شستشوی نوزادان یک پرسه زمان بر است. چرا که برخی از نوزادان از شستشو..
1,104,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 67 (5 صفحه)

وان و اسفنج حمام کودک و نوزاد

دراین دسته بندی اسفنج حمام کودک و نوزاد و نیز انواع وان حمام کودک و نوزاد ارائه می گردد. تهیه وان یا اسفنج حمام در لیست سیسمونی نوزاد از اقلام ضروری است و کاربردی بلند مدت دارند.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات