سبد خرید

پد سینه و رابط سینه

برند: chicco چیکو
پد سینه 30 عددی چیکو Chiccoاین پد سینه در هر بسته شامل 30 عدد پد یکبار مصرف می باشد. پد سینه از کثیف شدن لباس مادر در اثر ترشحات شیر جلوگیری می کند. پد سینه چیکو دارای قدرت جذب بالا است و همچنین ضد حساسیت و آنتی باکتریال می باشد. این پد سینه در زیر لباس مادر قابل مشاهده نیست و لایه ی خارجی آن ..
220,000تومان
پد سینه یکبار مصرف یونی لد Uniled
ناموجود
پد سینه یکبار مصرف یونی لد Uniledدر زمان شیردهی مادر ممکن است شیر سینه مادر به طور کامل تخلیه نشود به همین جهت علاوه بر اینکه مقداری از شیر مادر به هدر می رود موجب لک شدن لباس او می شود.بهترین گزینه برای مادران در دوران شیردهی استفاده از پد سینه می باشد.پد سینه باید با قدرت جذب بالا و ضد حساسی..
11,000تومان
پد سینه یکبار مصرف وی بیبی Wee Baby
ناموجود
پد سینه یکبار مصرف وی بیبی Wee Babyپد سینه وی با قدرت جذب بالا می باشد. سطح سینه را خشک نگه می دارد. از خارش جلوگیری می کند و به دلیل استفاده از سلولز ضد حساسیت است. پد سینه وی سطحی صاف و بدون پرز دارد. نسبت به فرم سینه شکل می گیرد. دارای چسبی است که به لباس زیر فیکس شده و از لغزیدن آن جلوگ..
17,000تومان
پد سینه یکبار مصرف روزانه 60 عددی اونت Philips Avent پد سینه یکبار مصرف روزانه 60 عددی اونت Philips Avent
ناموجود
پد سینه یکبار مصرف روزانه 60 عددی اونت Philips Aventپدسینه یکی از ضروریات برای هر مادری بعد از زایمان می باشد . بعد از زایمان غدد شیردهی مادر فعال است و شیر مادر حتی ممکن است در زمان های مختلف حتی زمانی که کودک شیر نمی خورد نیز باعث خیسی لباس مادر شود و برای او حس ناخوشایندی ایجاد کند . برای ج..
143,700تومان
پد سینه یکبار مصرف تک عددی اونت Philips Avent
ناموجود
پد سینه یکبار مصرف تک عددی اونت Philips Aventپدسینه یکی از ضروریات برای هر مادری بعد از زایمان می باشد . بعد از زایمان غدد شیردهی مادر فعال است و شیر مادر حتی ممکن است در زمان های مختلف حتی زمانی که کودک شیر نمی خورد نیز باعث خیسی لباس مادر شود و برای او حس ناخوشایندی ایجاد کند . برای جلوگیری ..
18,000تومان
پد سینه یکبار مصرف 40 عددی نوویتا Nuvita
ناموجود
پد سینه یکبار مصرف 40 عددی نوویتا Nuvitaدر زمان شیردهی مادر ممکن است شیر مادر به طور کامل تخلیه نشود به همین جهت علاوه بر اینکه مقداری از شیر مادر به هدر می رود موجب لک شدن لباس او می شود. بهترین گزینه برای مادران در دوران شیردهی استفاده از پد سینه می باشد پد سینه باید دارای قدرت جذب بالا..
117,500تومان
پد سینه یکبار مصرف 30 عددی نوویتا Nuvita
ناموجود
پد سینه یکبار مصرف 30 عددی نوویتا Nuvitaدر زمان شیردهی مادر ممکن است شیر مادر به طور کامل تخلیه نشود به همین جهت علاوه بر اینکه مقداری از شیر مادر به هدر می رود .موجب لک شدن لباس او می شود. بهترین گزینه برای مادران در دوران شیردهی استفاده از پد سینه می باشد پد سینه باید دارای قدرت جذب بالا و ض..
188,500تومان
پد سینه یکبار مصرف 24 عددی اونت Philips Avent
ناموجود
پد سینه یکبار مصرف 24 عددی اونت Philips Aventتاریخ انقضا: 2026/09/24پدسینه یکی از ضروریات برای هر مادری بعد از زایمان می باشد . بعد از زایمان غدد شیردهی مادر فعال است و شیر مادر حتی ممکن است در زمان های مختلف حتی زمانی که کودک شیر نمی خورد نیز باعث خیسی لباس مادر شود و برای او حس ناخوشایندی ایجاد ک..
207,400تومان
پد سینه یونی مام  30 عددی Unimom پد سینه یونی مام  30 عددی Unimom
ناموجود
پد سینه یونی مام  30 عددی Unimomدر زمان شیردهی مادر ممکن است شیر سینه مادر به طور کامل تخلیه نشود به همین جهت علاوه بر اینکه مقداری از شیر مادر به هدر می رود موجب لک شدن لباس او می شود.بهترین گزینه برای مادران در دوران شیردهی استفاده از پد سینه می باشد.پد سینه باید با قدرت جذب بالا و ضد حساسیت..
37,400تومان
پد سینه کانپول بی بی  حاوی آلوورا 40 عددی  canpol babies
ناموجود
پد سینه کانپول بی بی  حاوی آلوورا 40 عددی  canpol babiesویژگی ها:پد سینه کانپول بی بی  حاوی آلوورا 40 عددی canpol babies مناسب برای دوران شیردهی است.  این پد سینه حاوی آلوورا می باشد که خاصیت تسکین دهندگی و همچینن ضد باکتری می باشد. بسیار نازک با قدرت جذب بالا می باشد. این پد دارای نوار چسب..
127,500تومان
پد سینه قابل شستشو گپ Gap
ناموجود
پد سینه قابل شستشو گپ Gapفوق العاده نرم و جاذب پد قابل شستشو هر بسته حاوی دو جفت پد سینه ..
4,700تومان
پد سینه قابل شستشو وی بیبی Wee Baby پد سینه قابل شستشو وی بیبی Wee Baby
ناموجود
پد سینه قابل شستشو وی بیبی Wee Babyپد قابل شستشوی وی با قدرت جذب بالا و فوق العاده نرم می باشد. دارای کیف توری قابل حمل است. پد قابل شستشوی وی سطح کاملا سلولزی در داخل و سطح توری دارد که به زیبایی ظاهر آن کمک می کند. تعداد در هربسته 4 عدد پد می باشد. محصول کشور ترکیه   ..
14,000تومان
پد سینه قابل شستشو دکتر براونز Dr Brown's
ناموجود
پد سینه قابل شستشو دکتر براونز Dr Brown'sویژگی ها:پد سینه قابل شستشو 4 عددی دکتر براونز مناسب برای دوران شیردهی است.  بسیار نازک با قدرت جذب بالا و 100% پنبه می باشد. این پد دارای قابل شستشو بوده و به دفعات می توان استفاده کرد. مدل ها و طرح های متنوع آنرا در بیبی پرو می توانید مشاهده بفرم..
234,000تومان
پد سینه روز و شب 40 عددی لاوی Lovi
ناموجود
برند: Lovi لاوی
پد سینه روز و شب 40 عددی لاوی Loviپد سینه دارای ژل جذب کننده و قدرت بالا پد سینه دارای شکل آناتومیک می باشد که استفاده از آن بسیار راحت می باشد...
132,500تومان
پد سینه روز و شب 20 عددی لاوی Lovi پد سینه روز و شب 20 عددی لاوی Lovi
ناموجود
برند: Lovi لاوی
پد سینه روز و شب 20 عددی لاوی Loviپد سینه دارای ژل جذب کننده و قدرت بالا پد سینه دارای شکل آناتومیک می باشد که استفاده از آن بسیار راحت می باشد.  ..
70,000تومان
نمايش 1 تا 15 از 31 (3 صفحه)

پد سینه و رابط سینه

پد سینه و رابط سینه در لیست سیسمونی نوزاد یکی از اقلامی است که علاوه بر لیست سیسمونی در لیست ساک لوازم نوزاد نیز بسیار کاربردی است، پد سینه جهت محافظت از سینه و نیز جلوگیری از نشت شیر مادر و لکه دار شدن لباس مادر می باشد که در فروشگاه اینترنتی بیبی پرو در دسترس است.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات